שאלה על ג'ינג'ר

TL411

New member
שאלה על ג'ינג'ר ../images/Emo101.gif

רכשנו שיח ג'ינגר, שתלנו במקום עם שמש לפי ההנחיות מהמשתלה. היום, כשבועיים אחרי השתילה, הוא עם עלים צהובים ונראה קצת מסכן. מה עושים? תודה

starlit

New member
ג'ינג'ר

למיטב ידיעתי לא מתאים לשמש, מקסימום למפנה צפוני. תחזיר אותו למששתלה !!!

עדנה4

New member
רכשתם? אני קניתי בסופר ג'ינג'ר

שמתי באדמה, ויש גבעולים מאוד יפים, דרך אגב לעלים יש מקרוב ריח לא נעים, וזה גדל יפה מאוד. אולי פעם כשזה יגדל יהיו גם פרחים. לא ידעתי שאפשר לקנות שיח ג'ינג'ר. את יכולה לתת תמונה?

starlit

New member
זהה לא אותו הג'ינג'ר

הג'ינג'ר שמוכרים בסופר הוא תבלין, ושיח ג'ינג'ר שנמכר במשתלה הוא רק שיח שנושא את אותו השם, למיטב ידיעתי מלבד ריח נעים לעלים שלו אין לו שום ערך של תבלין.

י ע רה

New member
למה לא? אל תשאלי -תגיעי עם הצמח

ועם אסרטיביות + חיוך וכל הסיכויים שיחליפו ויתנצלו. כמה זה כבר עולה להם? ואם תהיי לקוחה תקני עוד המון במשך הזמן.

starlit

New member
ח ב ל

חבל שהמשתלה לא לוקחת אחריות על צמח שנמכר עם הוראות גידול לא נכונות. לא הייתי נכנס שוב לאותה משתלה, או לא עוזב את אותה משתלה בלי שיחליפו לי את השתיל.

הליויתן

New member
יתכן והוא קמל מיובש,כמו גם אפשרות

שהוא סובל מעודף מיים תמונה שלו תעזור לענות לך ענינית אצלי יש גבעולים ועלים יפים של גינגר,(מעיניים של פקעות גינגר מאכל ששתלתי)שעכשיו,כשהימים מתקצרים,והטמפרטורות יורדות הצהיבו מעט,לא ברור לי אם מעודף/חוסר מיים,או מסיבה אחרת אם תרצי אצלם ואשלח תמונה שלהם אצלי זה בעציץ,במרפסת המזרחית,עד הצהריים שמש ישירה ואחר כך רק אור מוצל

למעלה