שאלה-עזרה מהמומחיות שביננו

מריאנה8

New member
שאלה-עזרה מהמומחיות שביננו../images/Emo131.gif

אני מעוייינת להתחיל ליצור את השרשרת הזו המצורפת פה יש לי סברובסקי גודל 4 האם זה מספיק או צריל גדול יותר לדעתכן? ואיזה גודל וונציות עלי לצרף? נעשיתי "חלודה" לגמרי בענייני חרוזים ואפילו איבדתי את הבטחון שלי.......אני כל הזמן עסוקה עם המשפחה וחיות אחרות..... אשמח מאוד לעזרתכן ועצתכם חשובה לי מאוד......

חנהמיכל

New member
כשעשיתי בזמנו......./images/Emo3.gif פעם, כשחרזתי...

השתמשתי בסברובסקי 4 מ"מ וונציות 11 מתחילה להרגיש מעט דגדוג... אולי המוזה חוזרת?
מקווה.

יפמל

New member
../images/Emo38.gif מריאנה יקרה

לפני כשבוע עשיתי משהו דומה לאחייניתי, היתה שושבינה בחתונתו של אחייני הסברובסקי 4 מ"מ והונציות 11.0 כפי שחנה מיכל ציינה. מצרפת את תרשים השרשרת, (אני עשיתי אותה עם מולטיקאט. שבת שלום

מריאנה8

New member
תודה לך יפמל ../images/Emo140.gif

מקווה לשבת וליצור משהו......יש לי רק בעייה עם ונציות11 לא מתמצאת בגודל.....איך אני מווצאת את הגודל הזה .....יש לי בבית המוני מכל מיני גדלים.....

יפמל, שבוע טוב:) כל הכבוד לך על הרצון לעזור

מכל הלב, שמתי לב שאת מנסה ללכת לקראת כל מי שמבקש ככל שניתן, תודה רבה לך, תבורכי, ושוב שבוע יפה ומהנה:):):)

יפמל

New member
../images/Emo39.gif שבוע טוב ושנה אזרחית מוצלחת וטבה

תודה לך שומרונית על הפירגון, מעצם עזרתי לאחרות אני לומדת בעצמי הרבה. אני נהנית כשאני מצליחה לתת מענה ושמחה שאחרות נהנות מנתינתי. שבוע טוב יפה

עדיודגא

New member
איזה רעיון!

עשיתי בעבר עם חרוזים דמויי סברובסקי (שלא הרשימו אותי בסופו של דבר במיוחד) את השרשרת, אבל הרעיון הזה, עם השינוי בתרשים מקסים לדעתי. אשמח מאד אם תוסיפי הסבר קצר -איך עשית זאת :))) יום נפלא שיהיה!!!!

פרח94

New member
חנה מיכל ,כמה זמן כבר לא חרזת??אני 3 חודשים ל

לא נגעתי בחרוז.והידיים שלי מגרדות ליייייייייייי. נישאר לי עוד טיפ טיפה לסיום ואז.......חייבת להתחיל להשלים את החסר שצברתי לי. רוצה לההתגרד יחד איתי?

מריאנה8

New member
../images/Emo124.gifמצאתי תרשים נוסף../images/Emo243.gif

לשרשרת שאני התחלתי, ולי היא יותר ברורה וגם מובנת יותר מצורף פה לכל המתעניינות

rafali

New member
גםאני השתמשתי בקריסטלים 4 וונציות 11 לטעמי זה

עדין מדי אך זה עניין של טעם. אם וכאשר אעשה שוב את השרשרת הזאת אשתמש בקריסטלים 6 וונציות 8 יש לי גם הסבר מפורט - כל השלבים ואם תרצי אז אשלח לך

מריאנה8

New member
rafali שילחי לי בבקשה

אשמח מאוד,....ותודה רבה גם אני חושבת שרצוי לעשות עם חרוזים גדולים יותר...

למעלה