שאלה+ עזרה דחופההההה!!!

חסוייה3

New member
שאלה+ עזרה דחופההההה!!!

יש לי שאלה חשובה ביותר! מה הייתם עושים אם הייתה לכם חברה טובה שאתם חושדים שהיא אנורקסית? כמעט בטוחים??!.1.1.!.!?!.!?!?!? :/

Only Dance

New member
כלום כי אנחנו בעצמנו כאלה חחחחחחחחח

סתםם צוחקת, מדברים איתה? בודקים ממה זה נובע? אני הייתי מבינה אותה כי יש לי הסיבות שלי להבין אותה, מעבר לזה המ אפשר לעשות? כל דבר שתעשי יכול לפגוע במערכת יחסים שלך איתה קאטי.

yagn

New member
תבדקי

תבדקי אם ההורים יודעים אם לא תוודאי שידעו!!! ואולי גם תפני ליועצת תביאי לה תמונות של אנורקסיות ומידע אני אל מגזימה את יכולה להציל חברה

galush2222

New member
אממ... לפי דעתי

אל תלכי לא להורים שלה ולא למישו מבוגר... לכי אליה ואפילו אם זה נכון אל תספרי כי אני לא חושבת שזה יעזור לחברות ביניכם אלה רק יהרוס אותה... רק תדברי איתה... תבדקי למה זה קרה וכל מיני כאלה...

ממש לא נכון מה שאת אומרת...

את בעצם אומרת שיותר חשוב שיהיו חברות ושזה לא ייפגע...אבל הרבה יותר חשוב מזה זה שהיא תלך למישהו שמבין ויכול לעזור לה אפילו אם זה בא על חשבון החברות שלהן כהיא תרפא היא עוד תודה לה....

galush2222

New member
אבל תאמיני לי...

שאני כן מבינה את ילדה הזאת (שחושבים שהיא אנורקסית) ויש לי סיבות משלי להבין אותה... ואני במקומה בכלל לא הייתי רוצה שילכו למישו אחר ובוא נגיד "ילשינו" לפני שחברה שלי תבוא אליי... זה מה שאני חושבת אם הייתי במקומהההה

ילשינו?

את רוצה להגיד לי שאת מעדיפה שהיא תפגע בעצמה בגלל שאף אחד סמכותי לא יודע?

galush2222

New member
אם היא לא רוצה שידעו אז לא...

אבל שקודם תלך לחברה שלה ותראה א. אם זה נכון בכלל... ב.אם היא רוצה עזרה... וזהו

NeTa MuFlEtA

New member
ממש לא! ../images/Emo88.gif../images/Emo217.gif

היא חייבת לפנות לאדם מבוגר וכמה שיותר מהר. זה לא עניין של חברות פה. ממש לא.

NeTa MuFlEtA

New member
אממ... תקשיבי. ../images/Emo217.gif

דבר ראשון, צריכה לתת לה עכשיו כמה שיותר אהבה, להראות לה שאכפת לך. דבר שני, תפני לאדם מבוגר שקרוב אליה שאת חושבת שיוכל לעזור לה- שזה אומר אמא, אבא, אחים גדולים, דודים או כל דבר אחר. ולא, אל תחששי מזה ואל תחשבי לרגע שזו הלשנה! אין לך כ"כ מה לעשות, זה לא דבר שאת יכולה לעזור לה לרפא אותו [חוץ מגילוי אכפתיות כלפיה], זה משהו נפשי לגמרי שלה עם עצמה. את חייבת לפנות למישהו שיעזור להכניס אותה ליעוץ מקצועי... שלא יהיה מאוחר מדי. ולא חשוב מה, אל תשכנעי אותה לאכול. לא עושים את זה בכח. בהצלחה ענקית ואני באמת מקווה שנזכה לשמוע רק דברים טובים
, נטע.

galush2222

New member
אני לא יודעת למה אבל אני לא מסכימה

אתכן... ק-ו-ד-ם כ-ל היא צריכה ללכת אל חברה שלה ואם חברה שלה תבקש שלא יגידו על זה לאף אחד שפשוט (ואני אגיד את זה בבוטות) תסתום את הפה... ולא תלך לאף אחד כי בסופו של דבר ההחלטה היא של החברה בלבד... זהו...

אוף יש משהו בסיסי שאת לא מבינה....

במצב שזה נתון לחיים ומוות אין דבר כזה החלטה של החברה בלבד....היא נמצאת בבעיה וגם אם טוב לה ככה זה רק אשליה, רק בני אדם מבוגרים שיודעים מה הם עושים יעזרו לה במצבה לא משנה אם היא רוצה או לא....

DgAniT BER

New member
..

את היית מוכנה לראות את חברה שלך לאט לאט מתה ולא לעשות עם זה כלום?! בזמן שיכולת לעשות משהו ולנסות למנוע את זה? כל זה רק כדי לא להלשין עלייה?... טיפשי מאוד! החברה הייתה מודה לך אם היית מצילה לה את החיים יותר מאשר שהיא תודה לך עכשיו שלא הלשנת עלייה.

למעלה