שאלה-סלקלים

הי רותוש - היה יריד של "חבר" וד"ר בייבי

והיו מחירים ממש זולים: קנינו 4 (!!!) סלקלים של אוונפלו עם בסיס נשלף ושני בייביסנס בפחות מ-1500 ש"ח! אמור להיות יריד נוסף באזור מרץ. ברגע שאדע, מואם זה מעאניין אותך - אשלח לך את המועד.

רותוש

New member
ווואיי נשמע ממש ממש טוב ../images/Emo70.gif

אני אהיה עם היד על הדופק באתר של חבר. סוף מרץ מתאים לי בול...הלידה ביוני.

MumFor2

New member
גם לנו אין רכב

וקנינו סלקלים יד שניה. הם במצב מעולה, וגם ככה טפו טפו טפו אוטוטו הם קטנים לתמר (הם עד 10 ק"ג, והיא כבר 6.3) וכמעט לאיילת. אנחנו משתמשים בהם כשנוסעים ברכב של ההורים או כששוכרים וכו'.

MumFor2

New member
ואצלנו הם גם מאד שימושיים

אין לנו טרמפולינות, וזה ממש במקום! האכלה, נדנוד וכו'.

זיק5

New member
יש עכשו חודש בטיחות בשילב - סלקל ב- 199 ש"ח

אין לי רכב אבל יש לי כסאות בטיחות לכל הילדים. קניתי שבוע שעבר בשילב סלקל נוסף ב- 199 ש"ח בשביל התאומות- היה לי כבר אחד בבית. כסאות בטיחות זה תמיד דבר טוב שיש בבית. ההורים שלי ושל בעלי באים אלינו לפעמים ואז הם מקפיצים אותנו לכל מיני מקומות ותמיד יש לי כסאות בטיחות זמינים כ שאין לי בעיה אף פעם. גם במונית זה חשוב שהתינוק יהיה בסלקל- אין הבדל מבחינת בטיחות בין מונית לרכב פרטי- הסכנה היא בדיוק אותה סכנה.

כמה טוב לראות הורים לוקחים אחריות

אני שמחה לראות שחשוב לכם להסיע תינוקות בצורה הבטוחה ביותר עבורם ולא מחזיקים אותם בידיים. שבת שלום

lichy מתוק

New member
כן אני זוכרת זה לא עושה חשק להשתמש במוצרים

שלהם אם הם תהו בליבם... זה לא עזר מה שעשיתם ואני מאלה שמוציאות הרבה (מידי) כסף בשילב אבל ההערה הזו היתה מאד פטרונית בעיני מצד אחד ("כל הכבוד"?! משילב??) ומצד שני מאד במגמה למכור ולקדם את שילב בפורום שזה די מגעיל בעיני- סורי זו דעתי. ואופטימיל כבר לא משתמשת....

לא צריך מכל דבר לעשות סיפור

סוף סוף חברה רצינית מעמידה לרשותכם יועצת שיכולה לתת מידע בזמן אמת, ולא מסתתרת מאחורי כינויים. אז להרגיע לא האח הגדול ולא האחות הקטנה רק גישה חדשה ורעננה. לא מוכרים ולא מקדמים כלום רק מאפשרים לאנשים לקבל תשובות לכל כך הרבה שאלות שלא לומדים אותם בשום קורס שאלות שנשאלות ואין למי לפנות. כאמא שהחיים של ילדיה הם הדבר החשוב ביותר עבורה תמיד אני יעודד אחרים לעשות כך זו לא בושה זו חובה, כך שאם הדלקתי נורה אצל הורה נוסף עשיתי את שלי. סופ"ש נפלא.

lichy מתוק

New member
נאלצת לא להסכים

ברור לי כי אני לא נאיבית שאנחנו מנוטרים כל הזמן על ידי החברות הגדולות (חברות מזון/טיטולים/משחקים ועוד), אבל ההבדל בין דעת איפושהו בנבכי מוחי לבין ההודעה הפטרונית שלך הוא גדול. זו לא גישה חדשה ורעננה- תבדקי בפורום תו"ש ותגלי עוד לא מעט חברות שמזדהות בשמן (ברור לי שיש גם הרבה שלא), זה פשוט כן "האח הגדול" בעיני כי מה תעשו במידה ואציין חוסר שביעות רצון בולט מדבר מה אצלכם? לא אוהבת מוניטורינג כזה - סורי ואת יודעת מה אני גם חושבת שהוא מאד לא הוגן ואני מעדיפה שלא לפרט כדי לא לשתף בכל מיני נקודות שאני לא רוצה להכנס אליהן אצלכם (מה לעשות אמא ותיקה שכבר חוותה אתכם לטוב אבל גם להרבה פחות טוב) ברור לי שהפורומים אינם "נקיים" מגורמי פרסום אבל מה שאת עשית היה לנצל את הפלטפורמה של הפורום בלי לשלם לתפוז על פרסום זה גם אם לפעמים אתם כן משלמים. בוודאי שאתם מוכרים ומקדמים- חתמת בשם החברה שלך איך זה לא מקדם? אמהות צעירות ובוודאי הריוניות נוטות להיות מושפעות מכל מיני בינהם מה שהגבת לי, לא לענין בעיני, לא עשית שרות טוב לחברה שלך ודי מיותר מבחינת ההערה הראשונית שלך שהיתה כמו שכבר כתבתי פטרונית ולא נעימה. שתהיה שבת שלום

http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ForumPage.a

תיכנסי לשם וראי את רוח הדברים. אם היית מכירה אותי היית לוקחת את רוב המילים שלך בחזרה. את יכולה להשאיר את מס' הטלפון שלך במרכזיית החברה ואני אשמח לדבר איתך. שבת נפלאה, אלבה

minimousegi

New member
כלקוחה נאמנה של שילב גם אותי זה קצת

מטריד...אמנם נחמד שאת באמת לא מסתתרת מאחורי ניקים שונים אבל אין שום אפשרות לכתוב בלי שאופטימיל\שילב\מטרנה ועוד חברות יקפצו ועוד מעט יתבעו אותנו על הוצאת דיבה... נסחפתם קצת עם חופש הפרט שלנו...

למעלה