שאלה נושנת.

  • פותח הנושא SOMEN
  • פורסם בתאריך

SOMEN

New member
שאלה נושנת.

אני וחברה שלי עושים, או לא עושים, באופן יבש. הכי רטוב שהגענו הוא בתחתונים, אף פעם לא חדירה, אפילו לא קצת ממנה. המחזור שלה הוא דבר סדיר, אני לא יודע אני לא ממש מבין בזה, בכל מקרה, הוא מאחר בשלושה ימים. היא אומרת שיוצא לה טיפי ושזה סימן להריון, מחד גיסא, מאידך גיסא זה נורמלי, או לא נורמלי, בגיל הזה(גיל ההתברגות) שהמחזור מאחר, או נדחה. יש לי שתי שאלות: 1)האם באמת ייתכן שכמות זרע הגיעה לשם וגרמה להריון? 2)האם זה נכון שהמחזור לא בדיוק סטטי בגיל ההתבגרות? מה הסרט של זה? למען הסר הספק, ערכת לבדיקת הריון כבר בדרך, אבל הייתי רוצה קצת תשובות, כי אני בלחץ אטומי. תודה.
 

Blue277

New member
אתה יכול להרגע

לא נראה לי שהיא בהריון... ובגיל ההתבגרות המחזור זז הרבה מאוד, לחברה שלי הוא כבר שינה את הזמן שלו וזז שבועיים קדימה (כמובן שבהתחלה זה הלחיץ אותה שהיא בהיריון משום דבר).
 

Benightedxx

New member
אחי קיבלת תשובה מה הלחץ?

בכל מקרה, הבחור צודק, סיכויים אפסיים אם בכל שהיא בהיריון
 

SOMEN

New member
כי זה הדבר בערך הכי מלחיץ בעולם, אח

רי שאומרים לך שאבא שלך הומו. סתם, אבל רציתי עוד אנשים שיאמתו.
 

מעיןבר

New member
מחזור יכול להיות לא סדיר

הן בגיל ההתבגרות והן בגיל מאוחר יותר. זה תוצאה של זה שהגוף שלנו איננו מכונה הנדסית כי אם ביולוגית והוא מושפע מהמון דברים כמו לחץ שאנחנו מצויים בו או לחלופין שלווה, שינויים בתזונה או בפעילות הגופנית, תרופות וכדומה. בכל מקרה, לא נשמע שאתם בסכנה ממשית להריון, ובכ"ז, בעתיד רצוי להצטייד באמצעי מניעה כדי להמנע מהלחץ הזה (אולי גלולות?)
 

SOMEN

New member
אוקיי, אם התוצאה תהיה הרסנית אני אע

דכן אתכם. תודה רבה לכם
 
אם זו שאלה נושנת

ואתה יודע שכבר שאלו אותה 20 פעם (השבוע) וענו עליה אפילו יותר - למה אתה שואל שוב?!
 
למעלה