שאלה נאיבית DJ וצלם

chenkvi1

New member
שאלה נאיבית DJ וצלם

היי, השלב הבא שלנו מתחיל, לפחות הבירורים... איך אני עושה את זה?? יש לי מספר DJ שאני רוצה לשמוע, האם אני פשוט מתקשרת שואלת על התאריך שבו אני מעונינת ומחיר, אם מתאים לי אני קובעת לשמוע? זה לא חצוף לשאול מחיר בטלפון?? האם זה נהוג לשאול בטלפון? אם זה מקום כמו מוסיקה פלוס, פשוט לשאול מה התמחור על הDJ הרצוי (כיוון שיש הרבה אני מניחה שלכל אחד תמחור שונה) כנ"ל לגבי צלם? לשאול מה העסקה כוללת ואז מחיר? אני יודעת שזה נשמע בטח אדיוטי פשוט אני רוצה לדעת האם הגישה שלי נכונה
תודה מראש...

ליתלת

New member
מתקשרים, מבררים תאריך

ואפשר לשאול גם על מחיר, וקובעים פגישה. הבעיה עם לשאול על מחיר בטלפון, זה שאם את קובעת פגישה על סמך המחיר שהוא אמר לך בטלפון, זה כאילו הסכמת עקרונית למחיר הזה, ואז מאוד קשה להוריד את המחיר בפגישה. כי הוא תמיד יכול להגיד לך "אם זה כ"כ מחוץ לתקציב שלך, למה באת לפגישה בכלל?" אז בעיניי עדיף להשאיר את סוגיית המחיר לפגישה עצמה. לגבי חברות מוזיקה - אני חושבת שבעיקרון התמחור הוא זהה לכל הדיג'ייז שעובדים אצלם. התשלום הוא לחברה עצמה, לא לדיג'יי. למרות שבעיקרון, אחרי המו"מ סוגרים עם כל אחד מחיר קצת שונה... חוצמזה, קבלי קובץ שיכול לעזור בבחירה ובסגירה. שיהיה בהצלחה.

אבל מצד שני,

וזה מיועד לכותבת השרשור- אם תגיעי לפגישה ורק אז תשאלי מה המחיר, יכול להיות שתצטרכי ללכת להמון פגישות עד שתגיעי למה שאת רוצה. המון פגישות= המון נסיעות= המון כסף. כך שיכול להיות שתחסכי 1000 שקלים אבל תוציאי אותם על נסיעות (שלא לדבר על הטרטור והזמן שזה יקח לך...) ואם את נבוכה לשאול בטלפון, כמוני, עשי מה שאני עשיתי- מייל גורף לכל מיני צלמים ותקליטנים שהם בסגנון שלנו. שיהיה בהצלחה

ארלל

New member
רוצה לתקן מניסיוני הפרטי

אנחנו התקשרנו לכמה תקליטנים (4-5 בערך) וכולם מסרו לנו מחירים בטלפון ואף הוסיפו כי הוא נתון לשינויים בפגישה ואכן כך היה בפגישה שהייתה לנו עם התקליטן שלנו ירד המחיר בכמה מאות שקלים (קרוב אפילו ל-1000 אם אני לא טועה). חייבת לציין, שהתקליטנים הנ"ל היו בין המובילים בשוק, כך שאני יכולה רק להניח שאם "הגדולים" נוקבים במחיר בטל' ואח"כ הוא עוד עתיד לרדת אז ככה עושים גם השאר. ככה, שעל סמך ניסיוני הם כולם נוקבים במחיר קצת מנופח ובפגישה הם מעדנים אותו אחרי מו"מ. ככה שלא נראה לי שהמחיר הטל' הוא המחייב, הפוך מזה.

למעלה