שאלה מתוך הרצאה על זוגיות מעניין מא

שאלה מתוך הרצאה על זוגיות מעניין מא

מאוד באחת ההרצאות על זוגיות ששמעתי המרצה שאל שאלה מה הייתם עונים לחברה אם היא היתה אומרת לכם "אני עייפה" שימו לב זה לא מה שכולם חושבים הוא הביא תשובה שנותנת דוגמא איך לקנות את הבחורה

זכוכיות

New member
הא? מה?

רגע, מה הרקע? היא עייפה בחוץ? היא עייפה שניה לפני שנכנסים למיטה? היא עייפה בדרך לאירוע החשוב בחייו? מתי הבחורה עייפה?

חחחח

מה יותר פשוט מלהגיד לה - 'למה את מרגישה צורך לבשר לי את זה?! פשוט לכי לישון...' או שזה היה משו יותר מחוכם?

Cobe Anan

New member
בקבר יהיה לך זמן לנוח.

עכשיו תפסיקי להתלונן ותעשי כלים!

אזז ככה הנה התשובה

הוא אמר שיש שלוש סוגי תשובות לזה 1)האישה אומרת לבעל אני עייפה הוא עונה למה מה עשית כל היום את עייה מלנוח 2)יש את המחושב הוא חושב לעצמו אם היא עייפה אני צריך לשטוף את הבית ולעשות כלים וכו אז הוא עונה אם את עייפה אני סחוט שחוט גמור 3)והוא אמר שהתשובה הכי מעליבה שאתה יכול לתת לה זה את עייפה לכי לנוח מה זאת אומרת זה כאילו היא פוסטמה לא יודעת מה עושים שעייפים ואתה לאור הממצאים והתלונות שלה ולאור המחקר המדעי המתפתח בימנו אתה דוקטור לטמטומולוגיה קבעת שלפי האנליזה שלך היא צריכה ללכת לישון התשובה הכי נכונה היא את עייפהה בטח איך לא תהי עייפה כל היום את מתרוצצת מפה לשם משם לפה מנקה את הבית מאכילה את הילדים אני במקומך הייתי מתמוטט אתה רואה את האישה אומרת פתאום י אמר עייף מי אמר עייף

בלאגנית

New member
דווקא התשובה שהכי מעליבה זה תשובה 2

בכל מקרה, אצלי ואצל חבר שלי מתקיים סעיף 1 חחח

מובן שלא../images/Emo6.gif

המרצה כנראה יוצא מנקודת ההנחה שעול האכלת הילדים וניקיון הבית נופלים כולם על כתפי האישה. אני בתור אישה היית מוחה.

merywho

New member
למה שלא יגיד לה..

חמודה שלי..בא לך לעשות אמבטיה מפנקת ושאחר כך אעשה לך מס'ג בכפות הרגליים ? אני הייתי מציעה זאת לבן זוגי במצב דומה.. ומתוך שמירה על איזון מסויים שלא תמיד רק צד אחד הוא המפנק לא ככה ?

למעלה