שאלה מערוץ לוגי

שאלה מערוץ לוגי

אני מערוץ לוגי- ערוץ מדע לילדים בטלוויזיה (ערוץ 81 בכבלים הדיגיטליים). התוכנית שלנו נקראת "לכו חפשו" ובה ילדים שואלים שאלות דרך אתר האינטרנט ואנו עונים להם בשידור חי ונותנים להם כלים לחיפוש המידע בעצמם. אשמח אם תוכלו לענות לי על שאלה של ילד: "איך במשחק mall of america מקטינים ומגדילים את המסך? (למשל בZOO שזה משחק דומה אפשר להקטין ולהגדיל את המסך)"

NiTROuS

New member
אוי נו באמת שאנחנו לא האנשים שצריך

לפנות אליהם בחיפוש אחרי תשובות לילדים קטנים

הילד ששאל קטן ממך רק ב-4 שנים

ואני בת 24 שזה הרבה יותר ממך!! אז אם אתה לא יודע את התשובה אז תגיד שאתה לא יודע ואל תמציא תירוצים של ילד קטן...

NiTROuS

New member
הלו הלו 4 שנים זה הרבה

במיוחד בשביל מישהי כמוך שלא יודעת בת כמה היא בכלל,23 או 24 (בלונד זה צבע שולט אה?)

הבנו את ההתלהבות

ואגב, אני אהיה בת 24 עוד חודש. חבל, רציתי להזמין לתוכנית מישהו שמבין במשחקי מחשב שיסביר קצת לילדים בשידור חי, אבל...אני אמצא במקום אחר. תודה על התמיכה בכל מקרה...

BLLizZarD

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

"חבל, רציתי להזמין לתוכנית מישהו שמבין במשחקי מחשב שיסביר קצת לילדים בשידור חי, אבל...אני אמצא במקום אחר."

chinuk

New member
אני לא יודע אם היא באמת התכוונה לזה

אבל נראה לי היא באמת מלוגי.. היא כתבה שאלות בהרבה פורומים וכתבה שהיא מלוגי ויש מצב שזה נכון כי זה העיקרון של התוכנית אבל אין לי שמץ...

igurman

New member
מין הסתם זה נכון

למה שתשקר? -.- כדי להתלהב שהיא מלוגי? משעמם לה?

chinuk

New member
בוא נעשה ניסוי קטן.

מצרכים: ניק חדש, לדעת את המספר של פורום מיכאלה. המטרה: לבדוק האם יש אנשים שמתלהבים כששואלים אותם שאלה מלוגי. מהלך הניסוי: כנס לתפוז בניק החדש שלך, וכתוב בפורום מיכאלה- "אני מערוץ לוגי- ערוץ מדע לילדים בטלוויזיה (ערוץ 81 בכבלים הדיגיטליים). התוכנית שלנו נקראת "לכו חפשו" ובה ילדים שואלים שאלות דרך אתר האינטרנט ואנו עונים להם בשידור חי ונותנים להם כלים לחיפוש המידע בעצמם. אני מחפשת מישהו שיענה לי על שאלה ששאלו את מערכת התוכנית, ומי שיענה גם יש סיכוי שיופיע בתוכנית ויסביר בשידור חי את תשובתו. אשמח אם תוכלו לענות לי על שאלה של ילד: 'מאיזו שכונה הגיעה כפילתה של מיכאלה?'" כעת שלח את הודעתך, בדוק שתפוז לא דפקו אותך שוב, וחכה מספר שניות. לאחר זמן מוערך של כחצי דקה
דקה (מקסימום) יעלו מספר תגובות להודעה שלך, אשר רובן יכילו משפטים בסגנון נ"ל: "יוווו אני לא מאמינה אני אהיה בטלויזיה!
אני יודעת את זה זאת פשוווווווווווווווווווווט שאלה קלללללהההההההה כאילו שיו, דה- יא אללה!!!
ועוד לעשות מצווה ולעזור לילד קטן ונואש זה עוד יותר משמח!
ואולי ניהיה חברים אחרי זה!
יוווווו תאחלו לי
חברייק'ה! אני הולכת לטלויזיה!!
". מסקנות: כן, אנשים שמחפשים תשומת לב יכולים להתחזות שהם מלוגי כדי שיתלהבו מהם, למרות שבמקרה הזה כנראה שזה לא ככה.

אתם נורא חמודים אז הנה קצת מידע:

-כן, אני באמת עובדת בערוץ לוגי -לא, אני לא מתלהבת מזה, זאת עבודה כמו כל עבודה אחרת, אבל זה מאוד מעניין בדר"כ. -נכון, הגבתי בציניות כי הוא קצת עצבן אותי ורציתי להחזיר - וכן, אם אני מוצאת אנשים מעניינים (בעיקר מומחים בתחומים שונים כמו רופאים,חוקרים, מדענים, וגם ילדים...) אז אנחנו שמחים להביא אותם לתוכנית כדי שיסבירו בעצמם- זה יותר מעניין ככה. אתם מוזמנים לצפות. כל יום ב-18:30. (עכשיו זה שידורים חוזרים)

Master Boo

New member
חחח בוא'נה אתם מפגרים

למה שהיא תגיד את זה סתם ככה? היא סה"כ שאלה שאלה. אתם לא יודעים- אל תענו.

אגב, לא מצאתי תשובה בשום מקום אז

ויתרו על השאלה הזאת. מדובר במשחק עם תפוצה מאוד קטנה ולכן אין עליו הרבה מידע. תודה, בכל מקרה

chinuk

New member
לא אמרתי שהיא סתם ככה

כתבתי בסוף שהיא לא- ואני מאמין שהיא באמת עובדת שם והיא באה בשביל המטרה שהיא אמרה... פשוט אמרו פה שאולי זה לא ככה אז כתבתי את ההודעה הזאת

chinuk

New member
אסור לדלג על המסקנות!

זה החלק הכי חשוב! אתה מוכן להשתתף בניסוי? מוכן להשתתף בניסוי? ..כן להשתתף בניסוי? ...להשתתף בניסוי? ....ניסוי..ניסוי...סוי.....?

Ashaman

New member
מממ

לא יודע אם זה נכון כי אף פעם לא שיחקתי בזה אבל אם יש לך את המשחק ואת רוצה לנסות אז יש שני דברים שבד"כ עובדים, האחד הוא לגלול עם העכבר כדי לשנות את הזום, ואם זה לא עובד יש את הלחצנים + ו - שגם כן משנים את הזום בד"כ.

למעלה