שאלה מעניינת על פרק 2X13

Alias4Ever

New member
שאלה מעניינת על פרק 2X13

המושלם
ראיתי אותו עכשיו ותחשבו רגע... גייגר תפס את ג'ק וישר התחיל לענות אותו אז איך זה שהם הספיקו להרים את כללללל המבצע הזה (מה שטענתי כבר קודם שלא הגיוני שאירגנו אותו בלילה אחד...או לפי איך שהפרק מציג את זה..בשעה) ולהגיע להציל אותו..
כאילו..זה לא הגיוני.. ותחשבו שהיה להם את העיכוב של - ללכת לספר לדיקסון..ולחכות שהוא ישלח..זה לקח יותר מדי זמן..משו לא מסתדר פה...

Moreiro

New member
אממ

לפי דעתי זה לא שהוא עינה אותו ברצף ואז בא להרוג אותו וזהו. בין הכאבים הוא נתן לו זמן לחשוב אם הוא מוכן להודות בזה שהוא סוכן כפול ולהגיד למי הוא נאמן וכל זה. וגם יש בהתחלה שהוא רק מתעורר, הרי הוא מחוסר הכרה לכמה זמן. אז זה יוצא כמה שעות. ובקשר למבצע של הCIA, היא ישר נסעה וסיפרה לדיקסון, אז זה נגיד חצי שעה או משו. את המבצע עצמו תכננו בזמן שהם חיכו לקוד, וכשדיקסון שלח אותו הם קיבלו אישור, התכנסו לעוד כמה דקות לתדרוך ויצאו לדרך. לא יודעת, לי זה מסתדר

Alias4Ever

New member
כן האמת שאני חושבת על זה

זה באמת מסתדר... אבל אני עדיין בדעה שלהפיל את ה"אליאנס" שלקח להם חצי שנה להשיג את מה שהשיגו לא לוקח לארגן חצי שעה - שעה...מבינה
תקשיבו..ראיתי את זה עכשיו והתפוצצתי מצחוק אני לא יודעת אם שמתם לב אבל גם אם כן אני חייבת לכתוב את זה.. בקטע שקנדל מתדרך אותם (למי שיש את הפרק זה בדקה 33:28) קיצר הוא אומר להם שהCIA יעשה את המבצע ביחד עם ה "FSB BAP MI5 אנד דה ש"ב.."(יענו שין בית)..חח איזה חמודי זה.....עברית...והוא אומר את זה כל כך....כמו קנדל...זה משו...מתה על הקטע הזה....חחחח

Alias4Ever

New member
../images/Emo9.gif ../images/Emo7.gif ../images/Emo36.gifמהתרגשות)../images/Emo99.gif../images/Emo140.gif

A n g e l u s

New member
אוקי, ../images/Emo44.gif

ומה אם הייתה להם תוכנית מלכתחילה, אני מאמין שה- CIA צפה את זה וכבר הכין תוכנית ותדרך כבר את כולם, קנדל כנראה רק "רענן" את זכרונם. גם אם לא הייתה להם תוכנית זה מסתדר, זה לא מבצע מסובך כל-כך. מקווה שעזרתי.

Alias4Ever

New member
גם אם זה לא מסובך כל כך

אני לא חושבת שלא הייתה תוכנית...כי יש 12 SD
נכון.. אז היו צריכים לחלק את הצוותים לתדרך את כולם ורואים שם ממש שמחכים שכל צוות ינטרל את האבטחה ושכולם ייכנסו יחד..לשלוט על 12 צוותים ביחד זה לא תמיד קל כל כך..אפילו אם זה נראה קל היה צריך להיות לזה מינימום תיכנון באופן הגיוני...

למעלה