שאלה - מעיל של Dainese

שאלה - מעיל של Dainese

אני רוצה להזמין מעיל של Dainese, אני יודע את הדגם ומצאתי כמה אתרים שמוכרים אותו . מישהו מכיר איזשהו אתר מומלץ שכדאי להזמין דרכו ? המידות הם כמו בארץ ? ( מדדתי מידה 48 וישב בול אז נראה לי שאני אזמין מידה 50 ) . תודה רבה פשוט לא יאומן , מילא חלפים ופיירינגים אבל פאקינג מעיל ( בארץ 5000 ש"ח- באינטרנט פחות מ 2000 ) אה, עוד שאלה - אני משער שלא יעשו בעיות במכס אבל אפשר אולי להציג את המעיל כפריט בטיחות ? שוב תודה

Lone Rider

New member
אם 48 יושב בול אז למה להזמין 50?

ואולי תמדוד גם במידה 50 לפני שאתה רץ להזמין? ההבדלים במחירים מוכרים, אל תשכח להוסיף עלות משלוח ועל זה גם מכס (12%) ומע"מ (15.5%) ועמלת מחשב ועמלת מדפסת ועמלת ציפורן שנשברה לפקידה מההקלדה... תנסה כאן ודבר איתי אם אתה מזמין משם, אולי אתפנק גם במעיל חדש

tomergg

New member
כמה תשובות.

נתחיל מהסוף: 1. מעיל לא יכול להיות פריט בטיחות, אל תנסה אפילו להתוכח. מכס + מע"מ (על כל העלות כולל המשלוח) בערך 30%. אל תשאל למה משלמים מכס על המשלוח, ככה זה. 2. המידות בארה"ב הם באינצ'ים ובארץ (כמו באירופה) זה בס"מ חלקי 2. כלומר, המידה בארץ כפול ,2 חלקי 2.54. 48 זה ענק במידות אמריקאיות מתאים ל 190 ובערך 120 ק"ג. 3. אתרים מומלצים (אין לי כח ללינקים, תפעיל את גוגל) newenough.com, flyingbrian באיביי, ridersdirect באיביי, extremsupply.com.

לא יותר פשוט להפחית 10 מהמידה בארץ(אירופאית)

כדי למצוא מה המידה האמריקאית? 48 אירופאי (המידות בארץ) זה 38 USA.

tomergg

New member
החישוב הנכון הוא כמו שאני רשמתי.

אתה רוצה לחשב אחרת, תעשה מה שבא לך.

תודה, כנראה שאני אזמין מהאתר ש Lone Rider

המליץ עליו, המידות שם הם אירופיות ( אתר רשמי של Dainese ) וההזמנה פשוטה יחסית לאתרים אחרים שראיתי .

למעלה