שאלה ממש חשובה...

KindOfMagic

New member
שאלה ממש חשובה...

התגייסתי לפני 3 חודשים (כן מה לעשות... צעיר)... עשיתי טירונות וקורס צילום בבה"ד 15 ועכשיו שיבצו אותי בפיקוד מרכז... אני שם כבר שבועיים... אבל ממש רע לי שם ואני ממש רוצה לעבור משם... מעבר למגורים מימי הבריטים והעובדה שאני סגור בבסיס פתוח ושכל יום היום עבודה נגמר ב- 17:00 ואני משתעמם למוות, התפקיד ממש ממש משעמם אותי... כבר פניתי למפקד שלי וביקשתי לעבור אבל הוא חושב שזה נובע מקשיי הסתגלות ואמר (במילים אחרות) שאין שום מצב שאני עובר משם... אני ממש לא רוצה להיות במקום או בתפקיד אבל לא רוצה לפסול מקצוע על סעיף נפשי מהסיבה הפשוטה שיש לי עדיין מוטיבציה לשרת בתפקיד יותר טוב ואם יורידו לי פרופיל נפשי מן הסתם זה יפגע בסיכוי הנמוך ממילא לקבל תפקיד טוב... הנתונים שלי גבוהים (קב"א 54 דפ"ר 80 סימון קצונה ועברית הכי גבוהים) אבל הפרופיל שלי 64 בגלל בעיות ברכיים... מה לדעתכם אני יכול לעשות כדי לעבור משם? יש סיכוי שאני אקבל תפקיד טוב או אפילו קורס אחרי כל כך מעט זמן? יש סיכוי שיוציאו אותי מחיל המודיעין? תודה לכל המגיבים...

KindOfMagic

New member
בנוסף...

הייתה לי מוטיבציה גובהה לשרת בקרבי... אבל אני לא יכול... בגלל הפרופיל... אחת הסיבות שאני רוצה לעבור היא שיושבים יותר מידי בתפקיד שלי... יש לכם רעיונות לתפקידים לג'ובניקים שלא יושבים שבהם יותר מידי?

SuperTiger1

New member
אין מה לעשות

אתה חייב להשאר שם לפחות חודש וחצי-חודשיים ואז לבקש לצאת בגלל שאתה לא מסתגל ליחידה. לא מסתתגל = לא מקיים קשרי חברה, מתבודד וכו'...

KindOfMagic

New member
העניין הוא....

העניין הוא שחברתית אני כן מסתגל.... הבעייה שלי היא יותר התפקיד והמקום....... ועכשיו גם המפקדים...

למעלה