שאלה מוזרה

שאלה מוזרה

כמה אהבה אדם יכול לחלק? האם יש גבול לאהבה? כמה חברים יכולים להיות לו? אם יש לי 10 ילדים האם בהכרח אני אוהב אותם פחות מאשר אם היו לי רק שלושה או אולי אחד מרוויח יותר?

וואו..

איזה שאלה.. אני חושבת שאין גבול לאהבה.. בטח לא כשמדובר בילדים.. חברים יכולים להיות לאדם המון אבל חברים טובים בדכ לא יותר משניים.. אני חושבת שאדם יכול לאהוב מלא השאלה כיצד מראה את האהבה..

ערב טוב לך

אולי עניין של זמן? כמה אפשר להקדיש לאהובים או אוליי מספיקות דקות של שיא?

אני לא חושבת ש..

זה ענין של כמות.. צריך לדעת להראות אהבה.. אהבה לווא דוקא מתבטאת בכמות מעשים אלו או אחרים,או בכמה פעמים אומרים "אוהב/ת אותך".. אפשר להביע אהבה בכל מיני דרכים וצורות..לפעמים שיגרת המעשים היום יומית מראה את זה הכי טוב.. לכן אין זה עינין של כמות וזמן זה ענין של איך..

וואו..

איזה שאלה.. אני חושבת שאין גבול לאהבה.. בטח לא כשמדובר בילדים.. חברים יכולים להיות לאדם המון אבל חברים טובים בדכ לא יותר משניים.. אני חושבת שאדם יכול לאהוב מלא השאלה כיצד מראה את האהבה..

ערב מצויין מותק...

לי יש המון אהבה.. ולכולם.. רק שאוהבת.. יודעת להחצין הרבה יותר ממני.. לכן היא יותר מתאימה לענות לך..

כל אחד..

והתשובה שלו.. והאהבה שלו לתת.. והדרך שבה הוא נותן את האהבה שלו.. תענה לי אתה.. לך יש ילדים, אני בטוחה שהאהבה שונה בין האחד לשני.. אבל את העוצמה אתה יכול לאמוד?

באהבה

יש מה שנקרא משוב ומה שנראה על פני השטח זו ההדדיות וכיוון שאנשים שונים גם האהבות שונות אין שתי אהבות דומות

gilgool101

New member
לדעתי...

אוהבים עד אין סוף.. <או עד שנישבר> או עד שנימאס. ואין ספק- אפשר לאהוב גם 10 <כל עוד מאובזרים באנרג'ייזר>

בטח..

האויר הגלילי הזה וכל הירוק סביב.. מינ עם מום 10 ! (חייבת לברר מה קורה איתה. בכל מיקרה, אוהבת ת'אופטימיות שלה)

למעלה