שאלה מוזרה על תנוחות במנשא...

ללילילל

New member
שאלה מוזרה על תנוחות במנשא...

אז ג'ליבין הקטנטן אוהב להיות במנשא, כל עוד שאני הולכת במרץ בחוץ. להסתובב בבית זה עוד איכשהו נסבל מבחינתו. לעמוד או לשבת - ממש לא לעניין, ועובר רק אם הוא ישן מאד חזק. זה המצב גם במנשא בד ארוך (תנוחת בטן לבטן) וגם ב-Mayawrap. (הוא קצת מעדיף את הארוך אבל נאלץ להתמודד עם שניהם כי בשני הרבה יותר קל לי להכניס / להוציא / להניק / להחזיר, שלא לדבר על זה שהוא פחות חם ויותר יפה
.) בכל מקרה, נראה שהתנוחה האהובה עליו (בלי מנשא) היא כשהוא שוכב על הבטן על הזרוע שלי. אני מוצאת את עצמי לא מעט כשהמנשא תלוי עלי בחוסר תועלת ושתי הידיים שלי מושבתות לגמרי כדי לספק לו את מבוקשו, וזה קצת מתסכל ומעייף... אז רציתי לשאול, יש דרך כלשהי לשחזר או לפחות לדמות משהו מהיתרונות של התנוחה הזו, באחד המנשאים? או במנשא כלשהו?

זה מאד אופייני- מנשא נעים רק בתנועה

הפתרון שלי הוא כדור פיזיו (לעבודה על המחשב, הקראת ספרים לגדול, אכילה אם צריך ומה לא?). עדיין לא המציאו את תנוחת נמר על ענף במנשא ומי שימציא אותה יהיה בטח מליונר...

ללילילל

New member
אוף...

כלומר, תודה
מתחילה לעבוד על הסטארט-אפ.... ובכל זאת - אין סיכוי נניח עם לולאה כמו חלק אחד של לופי או משהו? אפילו לא להגיע ממש לתנוחת נשיאה בטוחה שמשחררת את הידיים אלא רק לתמוך קצת במשקל שלו?

תנסי ותחזרי לספר ../images/Emo13.gif

להגיע למצב שהיד חצי משוחררת אני מניחה שאפשר. יש לך לופי? או חצי לופי

לי יש

כמה וכמה חצאי לופי במידות קטנות (1) אשמח להשאיל... וחוץ מזה - נראה לי שאפשר יהיה לעשות את זה דווקא עם בד לא אלסטי (צר) שקשור על מותן ההורה ואז בהצלבה (כשהחלק המצטלב מתפצל לשניים לכיוון שתי עצמות הבריח של התינוק, מעבר לכתפי ההורה ושוב עם קשר על המותן) אוף מקווה שאני ברורה, כי לי יש ממש "ציור" של זה בתודעה כרגע. , עם איבטוח של אבנט מתהדק ואולי לא...

../images/Emo6.gifרגע, רגע...

אם כבר סטארטאפים, אז הסארט אפ הבא שלי בתהליכי חשיבה ועיצוב אחרונים... בקרוב אתחיל לחלק לנסייניות.

פשוט

אני מחפשת חמש נסייניות עם אוריתס יש לי 4 תשלחי לי מסר עם פרטים, כשיהיה רלוונטי תקבלי חבילה בדואר, עם "טופס משוב" למלא.

לכל מי ששלחה אליי מסר

תודה! לאב הטיפוס הראשון יש לי כבר מספיק נסייניות. ברשותכן, אשמור את המסרים שלכן לשלב הבא של הפיתוח? מדובר במנשא בטן/גב קומבינציה בין סיני לקוריאני (שתי רצועות לכתפיים, ורצועה המחוברת לטבעות שיוצרות את חגורת המותן - מרצועות הכתפיים, עם ריפוד לגב הנושא וירכי התינוק וכמובן - אפשרות לייצב ראש לישנים ולקטנטנים)

ללילילל

New member
../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif רגע...

תמיד הייתי מאותגרת תפיסה מרחבית וכצפוי לא הבנתי כלום מההסבר
. חייבת להבין כי אם זה יעבוד יהיה שיפור משמעותי באיכות החיים שלי... בד לא אלסטי - כמו המאיהראפ שיש לי? זו בעצם יריעת כותנה ארוכה עם קפל וטבעות בקצה אחד. או שהתכוונת ללולאה? המון תודה על ההצעה להשאיל חצי לופי - איפה את בארץ? ודרך אגב, גם אני אשמח להיות נסיינית מנשאים

rayshlomi

New member
נצל"ש ובדיוק אתמול בו זוגי

אמר שחייב להיות מנשא שמאפשר נמר תלוי על עץ...הלוואי לי יש בבית גם שרון דרור וגם בייבי ביורן. בתנוחת עירסול הקטנה בת החודשיים מוכנה רק כשהיא ישנה. אני רוצה להתחיל להשתמש בקרוב במנשא ילקוט לשעות ערות שלה שהולכות ומתרבות. הבייבי ביורן מאוד נוח, בעיקר לגב הבעייתי שלי אבל הבנתי שהוא פחות בריאותי לקטנה, האם זה באמת נכון? איפה אני יכולה להשיג אינפורמציה בנושא? ואם זה נכון איזה מנשא אחר דומה לו מבחינת תמיכה לגב? לצערי, פיספסתי את האירוע מכירות בדיזנגוף השבוע.

תיכנסי לאתר בחתימה של אוריתס

יש שם השוואה בין מנשאים מערביים כדוגמת הבייבי ביורן למנשאים "שבטיים" יותר

למעלה