שאלה מוזרה למבינים......

ronengeyer1

New member
שאלה מוזרה למבינים......

אני יוצר בריזון ויש לי אולפן מבוסס מחשב....מה שכן עדיין לא הספקתי לקנות מוניטורים.... היצירות שלי מתנגנות אצלי סבבה לאללה אבל אצל אחרים הכל משתבש לי עם הבאסים!!! האם יש לי סיכוי לבצע מסטרינג הגיוני בלי מוניטורים ולהתגבר על הקשיים בסאונד שאני משמיע שלא במערכת שלי....או שאין לי מה לעשות עד שאקנה את המוניטורים האלו......??? מה עוד השארתי כמה הודעות בקשר לזה שאני מחפש שותף ליצירה....אני מבין שזה לא המקום אבל אולי תעשו לי טובה ותומרו לי אם יש לכם איזה אתר שאני אוכל למצוא כזה אדם??? תודה...........

ירדן פ

New member
אצלי לדוגמה

אני לא משתמש במוניטורים אבל הסאונד שיוצא לי מהרמקולים (שהם איכותיים יחסית) הוא מעולה. כאילו הרגע יצא ממוניטורים

RastaIntrusta

New member
מוניטורים לא אמורים להביא לך איכות

אמורים לספק לך ת'סאונד איך שהוא...שטוח

ronengeyer1

New member
סבבה אבל

גם אצלי הם יוצאים באיכות מעולה אבל אצל אנשים אחרים אני מאבד פרופורציות בבאסים.......

dmt4me

New member
מחפש שותף?

לא חושב שתמצא כזה דבר פה מה שכן הייתי ממליצ על חבר טוב שיש לו קצת הבנה בעניין ותתחילו לזרום בקשר לבעיית הסאונד אתה צריך לעבוד עם מוניטורים טובים וקבועים כדי לעבוד כמו שצריך..(זה המינימום ובעצם הכי חשוב)

ronengeyer1

New member
תודה רבה......

כן נראה אני מניח שאין הרבה ברירות.....בקשר לחבר אז ממש בכיף אני ב0524502372 אני גר בקרית ביאליק.....אז ממש בכיף.

למעלה