שאלה מוזרה (אבל בכל זאת)

theboynextdoor

New member
באמת?

אוף, אתם עושים ממני ציני! , אני שולח עכשיו ת`הודעות דרך הסלולרי ואני לא אחראי ללופים! חוצ`מזה, תסתכל באיזה שעה כל הודעה נשלחה ותראה שאין מצב שאני לוחץ "שלח" ברצף!, ועכשיו, אולי שמישו` יענה לשאלה בלי להסתבך הרבה!, ולמי ששואל- אז כן!, שאלה פסיכופטית, אני פסיכופת!! :)

../images/Emo54.gifיש!הצלחתי לשגע עוד אדם!

תגיד לי, איך לעזאזל אתה גולש דרך הסלולארי?! כשהשתעממתי בבי"ח וניסיתי להיכנס המכשיר אמר לי "קישור לא נכון" או משהו בסגנון...

theboynextdoor

New member
לא רוצה!

תשתגע גם אתה! חחח....חחח....., סתם, אתה צריך אורנג` ואם עדיין לא הולך אתה צריך ליצור איתם קשר והם יחברו אותך!

המממ.... מעניין מאוד...

צריך אורנג' כדי להתחבר לתפוז

Yuval Y

New member
נגזר עלי להיהפך לסטרייט?

הממ... לא'דע... גוף נשי? שיעמוד לי מנשים? מה רע להיות אם כבר - ביסקסואל? משהו מטריד אותך..?

nir 406

New member
עומד לי מנשים בכל מקרה../images/Emo183.gif

כך שהשאלה הזו לא רלוונטי לגבי הביסקסואל.

X Talk 1

New member
צדיק אחד בסדום(בעצם כותרת לא מוצלחת

איזה אנשים מרגיזים ולא מפרגנים. טוב אז אני אהיה הראשון: אני הייתי משנה את הנטייה המינית שלי, כי אני ממש ממש לא רוצה להיות אישה (אני מאוד אוהב לשחק עם ה"ג'ויסטיק" ביד
) (השאלה מופנית לאוחצ'ות של הפורום או לכולנו ?)

לירונר

New member
באמת החוסר פרגון חוגג...

"מחלקת בנים בלבד, אני מאוכזבת ממכם. אין לי מלים לתאר את אכזבה והתסכול שאתם גורמים לי להרגיש. אתם נשארים שבת, כולל נקיון שירותים". ובקשר לשאלה של הבחורון - אני הייתי משנה את הנטיה, כי אני אוהב להיות גבר (למרות שאני לא הכי בעולם
).

X Talk 1

New member
אתה דיברת בלשון נקבה ../images/Emo12.gif

ואני חשבתי שאתה לא אוחצ'ה

לירונר

New member
זו הייתה המ"מ שלי ../images/Emo70.gif

כל הזמן היא הייתה עושה לנו שיחת "כמה אני מאוכזבת ממכם". וכל פעם השיחה התחילה במשפט הבא: "מחלקה 1, אין מילים בפי לתאר את האכזבה שלי מכם". אז שיניתי את זה קצת
*דרך אגב, היא לא השאירה אותנו שבתות בגלל זה, אבל שירותים משום מה תמיד המחלקה שלי ניקתה
* ואם כבר מדברים על הטירונות והמ"מ - מירבי נמצאת גם כן במחנה 80
אמנם לטענתה האוכל לא משהו (כנראה החליפו טבח כי האוכל שם טוב מאוד), אבל היא מקבלת הרבה הפסקות
אמרתי לה שתחפש את פלוגת "גיא גאווה
" - הפלוגה שאני הייתי בה

../images/Emo54.gifעדיין קוראים להם ככה?!../images/Emo12.gif

אלוהים ישמור 5 שנים לא השתנה כלום אה כן... ושיישרף המקום עד עפר!

Merav85

New member
תגיד.. יש לה מ"מית עם קארה../images/Emo66.gif

כזה בצבע אדום? כי אם כן אז ראינו אותה.. לי יש מ"מ דרוזי נחמד עם דיבור לא ברור ומצחיק אבל גם מרדים..
מה שכן... כל רוסי יכול בקלות להבין אותו
הוא מדבר ממש פשוט! ראיתי כפי שאמרתי לך את הפלוגה שלך שכתוב שם בלבד: "פלוגת גיא". בלי תוספת הגאווה שלך. זה אתם הוספתם לבד אח"כ או לא יודעת מה.. בכל מקרה.. עכשיו יש שם קבוצת בנות שעושה טירונות והתחילה יום אחריי... איפה שאתה היית לירון.. חחח לא קשור לטבח... אין אוכל אוכל... נגיד יש מנהג כזה שרק עכשיו אני יודעת אותו (מן הסתם) שבערב יש מרק אבל אבל כפות! איך אוכלים את זה ארתם שואלים? אז זהו.. שאי אפשר... אז אי אפשר לאכול את המרק.. עכשיו, אני שואלת: זה לא פיגור???

לירונר

New member
בטוח שהחליפו טבח...

הטבח עמד להשתחרר (הוא היה במילואים) כמה ימים אחריי שאנחנו סיימנו את הטירונות... ותמיד חסר סכו"ם בחדר אוכל של 80...

כן, זו בערך גם הדיעה שלי...

גם מה שנכתב בתוך הסוגריים תקף... גם ככה יש אישה אחת שאני נמשך אליה בעולם כולו - לואיסנה לופילטו. *בורחחחחחחחחחחחח*

גלעד יא

New member
פגשתי אותה...

סתם ילדה. יפה אומנם, אבל ילדה... היא לא ממש מבינה מה רוצים ממנה. או שהיא תמימה מאוד או סתם מטומטמת.

פגשת אותה????????????

כן היא ילדה, אבל היא לא סתם יפה - היא מדהימההההההההה!!! יש לה עור כל כך לבן ויפה! הלכתי לשדה תעופה בשביל לראות אותה (אוף, טוב גם את פליפה
), וכשראיתי אותה פשוט לא האמנתי כמה בן אדם יכול להיות מושלם...
היה לה צבע עור כל כך מיוחד - לא יודע להסביר!!! והיה לה מבט כל כך תמים בעניים! Can you say Awestruck... אבל כן, היא בסה"כ ילדה יפה. ואז במלון (*מתחבא*) ראיתי אותה רק מהחלון... הייתה תקופה שממש נמשכתי אליה... אני נמשך לאנשים יפים (גברים ונשים).

זמן לסיפור!!!

ידיד שלי נסע לארגנטינה לפגוש אותה, והוא צילם, טוב, יום אחד בביצפר הוא מראה לי תמונה, הסתכלתי עליו, איזה חמודה אחותך! היא נראת כמו בת 6 בלי איפור!! דבר אחד אמרו שאני דומה לה, בעיינים.. (בצבע) חושבים שזה נכון

למעלה