שאלה מוזרה (אבל בכל זאת)

../images/Emo54.gifאדון קוקו...

מזכיר לי את הדגני בוקר עם הג'ירפה... מה דעתך לפתוח ניק קבוע? או שיש לך פטיש לכוכבית אדומה?

theboynextdoor

New member
זה בסדר-

בלעתי כבר גלולות טיפשות הבוקר! תודה שאתה דואג... (חוצמזה, למי מאיתנו קוראים קוקו לוקו??)

o O Y O o

New member
האמת שלא..

משום מה גברים נורא מתלהבים מזה שהם יכולים להשתין על הקיר..
אני חושב שזה ממש מטופש.

theboynextdoor

New member
שאלה מוזרה (אבל בכל זאת)

נאמר ונגזר עליכם להפוך לסטריטים- מה הייתם מעדיפים?, לשנות את המבנה הפיזי שלכם (גוף נשי) או לשנות את הנטיה המינית (שיעמוד לכם מנשים)? , אז.... אני בכל אופן הייתי בוחר באפשרות השנייה!

זה לא חייב להיות על הקיר... זה גם

יכול להיות על הרצפה בשירותים ציבוריים, על הקיר בשירותים, על הדלת של השירותים, חס וחלילה בשירותים עצמם... *פלאשבקים לשירותים במועדונים* EWWW מסכנות הבנות...
ברצינות, יש לזה תיתרונות שלו...

o O Y O o

New member
נממ.. אני יכול לכתוב את השם שלי

בשלג בדרכים אחרות.. מה גם, לא יורד שלג בארץ, חוץ מבחרמון.. ואז אי אפשר להתקרב לשם כי כל ההורים מגיעים לשם עם הצעקנים הקטנים..

eMaster

New member
טכנית גם נשים יכולות

לכתוב בשלג.. אבל זה יהיה מצחיק... כמו מדפסת דיו...

You kidding?

יש כמה אבל החשוב ביותר הוא - אפשר לעשות בעמידה... לייק אוביו! אני מודה לה' על זה בכל פעם שאני נכנס לשירותים מטונפים...

Tleilaxu

New member
מה כבר לא בסדר? הא? ../images/Emo3.gif

די לדאוג לכולם יובלי. לא כולם טרודים.

Yuval Y

New member
לכל הפחות משהו נדפק אצלו במחשב...

ונראה לי שהוא גם nifdak או משהו כזה...
גם לך יובל

../images/Emo54.gifבסדר אני מבינה בפעם הראשונה

שמישהו ישרוק לאחד ממנהלי הפורום למחוק את המיותר... והייתי רוצה להבין מה הביא אותך לשאול שאלה כזאת? האם אתה מתלבט בהגדרת המגדר שלך ורוצה מאיתנו עזרה?

theboynextdoor

New member
אווופפפפ...

סתם שאלה היפוטטית! מה הלחץ של כולם??, חוצמזה שאין לי בעיה בהגדרה שלי לעצמי!, עובדה שעניתי על השאלה אחרי ששאלתי אותה!

למעלה