שאלה, מה זה מה שמפורסם בעיתון (...)

מצב
הנושא נעול.

PhoenixSuns

New member

מפורסם הרבה בעיתון על קורסים במשב שתוך 4 חודשים יש לך רישיון בינלאומי מקצוע ויכולת עבודה מהבית... מה זה? (דרך אגב זה פרסומת של משב שוקי הון, המכללה למנהל נראה לי)

eldorado

New member
קורס ברוקר אמריקאי

מפורסם הרבה בעיתון על קורסים במשב שתוך 4 חודשים יש לך רישיון בינלאומי מקצוע ויכולת עבודה מהבית... מה זה? (דרך אגב זה פרסומת של משב שוקי הון, המכללה למנהל נראה לי)
קורס ברוקר אמריקאי
לא של הרשות לניירות ערך - בשביל רשיון של הרשות תצטרך לעשות קורס של שנה אלא אם כן אתה זכאי לפטור לחלק מהמקצועות (אם יש לך תואר בכלכלה\מנהל עסקים) בכל אופן עם רשיון של הרשות האמריקאית לא תוכל לעבוד באף בית השקעות בארץ. אם ברוקר אמריקאי יעסיק אותך ויין לך לעבוד מהבית בארץ זה מזהו אחר אבל לא נראה לי אפשרות סבירה... אני לומד במשב לרישוי ישראלי ומתכוון לעשות את הקורס של ברוקר אמירקאי כשאני אסיים, זה נחמד כתוספת ולמיטב ידיעתי משב זה המקום היחיד שיש בו את הקורס הזה

PhoenixSuns

New member
אוקיי...

קורס ברוקר אמריקאי
לא של הרשות לניירות ערך - בשביל רשיון של הרשות תצטרך לעשות קורס של שנה אלא אם כן אתה זכאי לפטור לחלק מהמקצועות (אם יש לך תואר בכלכלה\מנהל עסקים) בכל אופן עם רשיון של הרשות האמריקאית לא תוכל לעבוד באף בית השקעות בארץ. אם ברוקר אמריקאי יעסיק אותך ויין לך לעבוד מהבית בארץ זה מזהו אחר אבל לא נראה לי אפשרות סבירה... אני לומד במשב לרישוי ישראלי ומתכוון לעשות את הקורס של ברוקר אמירקאי כשאני אסיים, זה נחמד כתוספת ולמיטב ידיעתי משב זה המקום היחיד שיש בו את הקורס הזה
אוקיי...
מה זה רישיון של הרשות לניירות ערך? מה זה אומר? כמה צריך להשקיע? מה זה נותן? אם איזה ידע צריך לבוא? תודה
קודם הייתה לשרשור תגובה של זאפוד פרפקט.. מוזר, נעלמה

eldorado

New member
כדי לעבוד כיועץ השקעות

אוקיי...
מה זה רישיון של הרשות לניירות ערך? מה זה אומר? כמה צריך להשקיע? מה זה נותן? אם איזה ידע צריך לבוא? תודה
קודם הייתה לשרשור תגובה של זאפוד פרפקט.. מוזר, נעלמה
כדי לעבוד כיועץ השקעות
בבנק\בית השקעות וכו' אתה חייב רישיון של הרשות. איזה ידע צריך? העיקר שיש לך זיקה לבורסה קורס עולה בערך 10 אלף שקל ומה שתקבל זה כלים וידע בסיסיים על איך המסחר עובד, איך לעשות ניתוח של חברות, לקרוא דוחות כספיים, שיעורים בכלכלה וחשבונאות ועוד

PhoenixSuns

New member
טוב...

כדי לעבוד כיועץ השקעות
בבנק\בית השקעות וכו' אתה חייב רישיון של הרשות. איזה ידע צריך? העיקר שיש לך זיקה לבורסה קורס עולה בערך 10 אלף שקל ומה שתקבל זה כלים וידע בסיסיים על איך המסחר עובד, איך לעשות ניתוח של חברות, לקרוא דוחות כספיים, שיעורים בכלכלה וחשבונאות ועוד
טוב...
אז זה לא בשבילי... אבל מעניין אותי, מה דורש הקורס הזה מבחינת ידע כללי שצריך לבוא איתו? כמה צריך להשקיע( מבחינת זמן והשקעה בבבית,)? זה כמו מערכת מלאה בבית ספר יום יום ללמוד?

PhoenixSuns

New member
../images/Emo208.gif

טוב...
אז זה לא בשבילי... אבל מעניין אותי, מה דורש הקורס הזה מבחינת ידע כללי שצריך לבוא איתו? כמה צריך להשקיע( מבחינת זמן והשקעה בבבית,)? זה כמו מערכת מלאה בבית ספר יום יום ללמוד?

מקפיץ.. . . . . .

פרסמו גם שאפשר לגמור אוניברסיטה

במולדובה ב4 חודשים בלי לצאת מהבית ברוקר אמריקאי

PhoenixSuns

New member
ובקשר לשאלה על הבחינות של הרשות?

במולדובה ב4 חודשים בלי לצאת מהבית ברוקר אמריקאי
ובקשר לשאלה על הבחינות של הרשות?
מה זה נותן... כמה זמן צריך ללמוד, להשקיע.. כמה שעות בשבוע ללימודים? זה כמו מערכת מלאה..?

cpt

New member
מכללה

מכללה
האם משהוא מכיר מקום טוב ללימוד שוק ההון לרבות ניהול תיקים

cpt

New member
המרכז לשוק ההון CAPM

מכללה
האם משהוא מכיר מקום טוב ללימוד שוק ההון לרבות ניהול תיקים
המרכז לשוק ההון CAPM
האם משהוא מכיר את המרכז לשוק ההון שמעתי שהוא מצויין ובין הטובים בשוק האם יש אמת בדבר חברים תשובות אני רוצה ללמוד שם ניהול תיקים האם כדאי?

חלסן

New member
מה זה מימון ? מה עם מרכז CML ?

המרכז לשוק ההון CAPM
האם משהוא מכיר את המרכז לשוק ההון שמעתי שהוא מצויין ובין הטובים בשוק האם יש אמת בדבר חברים תשובות אני רוצה ללמוד שם ניהול תיקים האם כדאי?
מה זה מימון ? מה עם מרכז CML ?

russel2000

New member
ממש לא. זה מקום חדש.

המרכז לשוק ההון CAPM
ממש לא. זה מקום חדש.
לך על מכללה שיש לה יותר ניסיון.

מצב
הנושא נעול.
למעלה