שאלה -מה הסיכוי שלי

SIRI41

New member
שאלה -מה הסיכוי שלי

להכיר בחור מסורתי כשאני חילונית, כלומר לובשת מכנס, לכאורה חילונית, מוכנה לא לצפות בטלויזיה בשבת [אש אני לא מדליקה] - הולכת להרצאות, מתפללת ועוש ה מה שבלי להגזים הרבה נשים דתיות לא עושות, לכל זה התחברתי מהמקום של אמונה חזקה בקדוש ברוך הוא, דרך ארץ ענווה, לא לרכל, לא לדבר לשון הרע, לשאוף לעשות כמה שיותר מצוות כל יום ועוד ועוד ועוד המון דברי דת שכלולים בי בנשמתי - מה הסיכוי שלי להכיר מסורתי, אני מוכנה לשמור שבת ולהתחזק אם צריך, רק שאני גרה בסביבה חילונית - הדת בנשמתי, אך איני יודעת איך אני עושה את זה באופן שלא אפגע ואהיה קיצונית במעבר ואהיה לבד. תודה

יא, אני? ../images/Emo12.gif

תשמע.. אם טיפול בחשמל לא הצליח...

אבנר ר

New member
תגובה ממש לא לעניין

מאיפה הבאת את המשפט הזה.. מה הסיכוי שזה יקרה? זה מן הסתם תלוי בכם, לא ?

עמבה17

New member
לא הבנתי...

בס"ד את רוצה להתקרב ליהדות כי זה מה שאת רוצה? או שאת רוצה כי ככה תכירי בחור מסורתי..? אני שואלת כי מצד אחד את אומרת: "לכל זה התחברתי מהמקום של אמונה חזקה בקדוש ברוך הוא", אבל מצד שני את אומרת "מה הסיכוי שלי להכיר מסורתי, אני מוכנה לשמור שבת ולהתחזק אם צריך" כאילו את רוצה לשמור שבת ולהתחזק בשביל הבחור...

oblique

New member
שלחתי לך מסר

אבל מעבר לזה... הכל תלוי בך.... ואל תיכנעי למוסכמות ביננו אם תקציני את עצמך את עלולה להיכנס למעגל קסמים שיגרום לך לרצות בסופו של דבר לחזור להיות חילונית.

למעלה