שאלה מהפייסבוק

צביה.ש

Well-known member
אז... מה התשובה שלכם?

קבצים מצורפים

• FB_IMG_1617826692732.jpg
    FB_IMG_1617826692732.jpg
    KB 37.1 · צפיות: 7

Harrington

Well-known member
מנהל
כנראה את כל הארבעה :).

אבל בהנחה שלא תאפשרי זאת ותכריחי אותי לבחור, אתחיל באכילת מתוקים כשאני יושב על הטיילת ומשקיף על הים. כשאחזור הביתה אשתה מעט אלכוהול ואלך לישון.

באג אחד יש בכל הסיפור הזה והוא שאת כל הנ"ל הייתי כנראה עושה גם אם היה עובר עלי יום מצוין ואילו זה היה תלוי בי, מידי יום ביומו :).

שמלת תחרה1

Well-known member
כנראה את כל הארבעה :).

אבל בהנחה שלא תאפשרי זאת ותכריחי אותי לבחור, אתחיל באכילת מתוקים כשאני יושב על הטיילת ומשקיף על הים. כשאחזור הביתה אשתה מעט אלכוהול ואלך לישון.

באג אחד יש בכל הסיפור הזה והוא שאת כל הנ"ל הייתי כנראה עושה גם אם היה עובר עלי יום מצוין ואילו זה היה תלוי בי, מידי יום ביומו :).
שחיתות של מתוקים

Harrington

Well-known member
מנהל
דווקא לא. אמרתי "לא ראיתי". לא אמרתי "לא מופיע" :). עכשיו באדיבותך ראיתי :).
בתמונה רשום "מה היית בוחרת?" :ROFLMAO:
אך מצד שני כאן בקומונה נשאלנו מה דעתכם בלשון זכר/כללי, כך שגם אם בפייסבוק השאלה כוונה לנשים בלבד, כאן היא כוונה לכו"ע.

GoldenEyes

Well-known member

אך מצד שני כאן בקומונה נשאלנו מה דעתכם בלשון זכר/כללי, כך שגם אם בפייסבוק השאלה כוונה לנשים בלבד, כאן היא כוונה לכו"ע.
טוף נו
שיהיה :)

Harrington

Well-known member
מנהל
טוף נו
שיהיה :)
בכל מקרה זה לא יותר מדי עקרוני :). יש חולי נפש שלא מסוגלים להעביר כאן יומיים בלי לחלק ציונים לאחרים, להשמיצם, או לכנותם בשמות. אז היום זה היה טרנסג'נדר. שוין. שאלה יהיו הצרות שלנו :).

אבח"י

Well-known member

העיקר שאנחנו יודעים שהיית אשה בעברך, ועכשיו אתה גבר.
היש מידע רכילותי מרתק יותר מזה הרינג??

Harrington

Well-known member
מנהל
העיקר שאנחנו יודעים שהיית אשה בעברך, ועכשיו אתה גבר.
היש מידע רכילותי מרתק יותר מזה הרינג??
מי אמר שזה דווקא הסדר הזה :)? טרנסג'נדר יכול להיות לכל כיוון, לא :)?

סתם הערת אגב, זה שלא הכחשתי שאני טרנסג'נדר לא אומר שאישרתי את זה :). לבירורים בעניין יש לפנות למי שהחליט שאני כזה (הוא דרך קבע ממציא עלי תארים וכינויים, כך שיתכן ויש לו מחקר שלם עלי שיוכל לרוות את צמאונך לרכילות עסיסית. רק אל תבקש ממני לאשר את ההמצאות שלו ;-)).

דיברגנט חדש

Well-known member
מי אמר שזה דווקא הסדר הזה :)? טרנסג'נדר יכול להיות לכל כיוון, לא :)?

סתם הערת אגב, זה שלא הכחשתי שאני טרנסג'נדר לא אומר שאישרתי את זה :). לבירורים בעניין יש לפנות למי שהחליט שאני כזה (הוא דרך קבע ממציא עלי תארים וכינויים, כך שיתכן ויש לו מחקר שלם עלי שיוכל לרוות את צמאונך לרכילות עסיסית. רק אל תבקש ממני לאשר את ההמצאות שלו ;-)).
אולי תרצה שנקרא לך ברבים? :rolleyes:

אבח"י

Well-known member
טוב, אתה לא אדם. אשה לגבר - טרנסג'נדר
גבר לאשה - טרנסג'נדרית
כך שאפילו אני עשיתי טעות.
כל עוד אתה מקבל בהומור את הדברים, אני אתך :)

שמלת תחרה1

Well-known member

יוהו שכח שאתה מקפיד על הכול.

למעלה