שאלה מהמבחן

jhhopkd1

New member
שאלה מהמבחן

יותר נכון שני שאלות: 1-דנה(או מישהי)מתווכחת עם הוריה האם הורים צריכים להגביל את הילדים והיא מביאה להם איזה השוואה לחיכוך של מטוס עם האוויר מישהו זוכר מה הייתה השאלה ומה התשובה. 2 עוד לא הבנתי מה לא פיילוט במילולי בערך מיליון אנשים כבר כתבו שהאמיתים היו 1-החגבים 2-שלוש דקות וארבעים שניות הראשון נכון השני בכלל לקוח מהפרק של האנגלית אז מה המילולי האמיתיים???

fiesta1

New member
עד כמה שזכור לי...

השאלה היתה: למה מתייחסת ההשוואה של חיכוך המטוס עם האויר? והתשובה היתה (עד כמה שזכור לי... אבל לא בטוח): זה מתייחס לאי-הסכמות בין הבת להורים והגבלות של ההורים על הילדה... משהו כזה... הקטע "3:44" לקוח ממילולי ולא מאנגלית, והוא לא פיילוט...

R a n17

New member
החיכוך בין המטוס לאוויר

מושווה לסכסוכים\מריבות בין הילדים להורים..משהו בסגנון

מעיין19

New member
היו לי 3 פרקים במילולי ולא היה לי

קטע כזה בכלל (3:44).....אז אל תסתמכו על זה....(הקטע כל החגבים היה לי) בקשר למטוס -אני זוכרת שהתלבטתי בין 2 תשובות ונראה לי שעשיתי שהחיכוך של האויר עם המטוס מתייחס להגבלות של ההורים על הילדים (כי גם היה כתוב/מרומז בשאלה שאם אין חיכוך-כלומר-חינוך והגבלת הילדים המטוס לא יוכל להמריא -לפחות כך אני הבנתי את זה...)

ברבלה21

New member
3:44 לא היה פיילוט בפירוש!

לי היה פיילוט במילולי. לכל החברים שלי לא היה פיילוט במילולי - ולכולנו היה את הבנת הנקרא "3:44". מה שכן - הפיילוט במילולי אצלי היה על בגד הסארי - של ההודים. 100% 3:44 לא פיילוט. ברבלה21

מעיין19

New member
אולי תזכירי לי על מה היה הקטע? כי

אני כמעט לגמרי בטוחה שהוא לא היה לי....

ברבלה21

New member
היתה פיסקה שלמה לגבי שם היצירה 3:44

על כך שהיא יצירה "מוזיקלית" בת 3 דק' ו44 שניות - של שקט. ה"ויכוח" שבין מבקריה למצדדיה - אלו שטוענים שאוזן "מזויינת" יכולה להבין יצירה כזו ואילו אחרים חשבו שמדובר בפארודיה. היתה שאלה מה ביצירה מרמז במה היא עוסקת או משהו כזה - והתשובה היתה ששמה 3:44. הפיסקה הראשונה נתנה איזו שהיא סקירה על מוזיקה ערבית, אם זכרוני אינו מטעני - ועל חשיבות המרווחים בין צליל לצליל... זהו פחות או יותר. סליחה על חוסר הדיוקים - הרב אבד בדרך החוצה מבר אילן...

מעיין19

New member
וואלה את צודקת -עכשיו נזכרתי!

אני דווקא זוכרת המון שאלות אבל זה ממש ברח לי מהזיכרון....

למעלה