שאלה לשיתוף - האם האמהות שלכן השתנתה
|נחמה

שאלה לשיתוף - האם האמהות שלכן השתנתה ../images/Emo2.gif|נחמה

בעקבות האבחון לצליאק ואם כן איך

יקירה

משום מה כל פעם שאני מעלה כאן שאלה לשיתוף את מבקשת אישור מהצד השני לשיתוף אינך חייבת לשתף אם אינך רוצה בכך אבל המטרה לעודד פתיחות ובמה לשיתוף וזו לגמרי בחירה שלך אם להצטרף בהצלחה

נצר1

New member
ברמת הביקורת הבונה

היי אביטל, אני חשה ששאלותייך לעיתים דורשניות מדי ופולשניות. בד"כ מי שפותח פה שרשור לדיון מסביר בכמה מילים למה הוא שואל את אותה שאלה. מה הוא חווה היום שגרם לו לחשוב על זה. את יכולה לראות דוגמה בשרשור שפתחה חנפי עם ההרהורים על הגדילה של הילדה ותראי כמה תגובות היא קיבלה ואיזה דיון התפתח שם. לזרוק שאלה כה אישית למרחב הוירטואלי ולצפות שפשוט נשפוך את הקישקע? לאיזו מטרה? כיצד זה יעזור לך או לנו? איזה חשיבה את מנסה לייצר בנושא הספציפי? למשל אם היית אומרת שלך יש יסורי מצפון על האמהות שלך או לחילופין שירי הלל עליה, היינו יכולים להזדהות או להתנגד, להנות מנסיונך ולהעביר ביננו טיפים או עצות לשיפור. אבל באופן בו את מעלה שרשורים זה כל כך כללי שזה קצת מקפיץ את הפיוזים. אני מניחה שהכוונה טובה ולכן באמת ראי בכך ביקורת בונה וטיפ לעתיד...

ADEELI

New member
פתיחות ושיתוף מתחילים באמירה אישית

לפחות כאן בפורום הזה. טענת כלפי מתי שכל פעם שאת מעלה שאלה לשיתוף, היא מבקשת ממך אישור לשיתוף. האם כל פעם שאת מעלה שאלה, את גם דואגת לשתף? ממה שזכור לי, לא. בפעם האחרונה שהעלית כאן שאלה, כיבדתי את בקשתך ועניתי לך תשובה מפורטת ומאוד מאוד משתפת.. השיתוף שלך היה מאוד לאקוני ("אנחנו עוברים תהליך" ולא יותר מזה). אמרת ששינית את הניק שלך ובגלל זה את לא מזוהה, אבל לא טרחת לשתף ולהציג את הניק הקודם. נשמח לשתף ולכבד בקשות, אנחנו מצפים שזה יהיה הדדי.

מתי11

New member
../images/Emo70.gif../images/Emo61.gif ../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif

באמת לא מבינה למה הכוונה במילים אלו: " את מבקשת אישור מהצד השני לשיתוף ". בגילי המתקדם אני לא מבקשת אישור מאף אחד על מנת להגיד את מה שיש לי לומר. לא ברור לי מה המקור להתנפלות שלך. אני לא מוצאת לנכון לענות לך במיידי כי בתחושת הבטן שלי יש לי הרגשה שהשאלה היא ל"צורכי מחקר" ולא לצורך תמיכה. בפורום זה,שהוגדר כפורום תמיכה אני מצפה ששאלות מסוג זה, נשאלות על מנת לקבל תמיכה או לתת תמיכה לזקוקים לה. לא פעם עניתי בהרחבה על האמהות שלי מאז הצליאק,כתבתי לא מעט "פוסטים" כאן בפורום עם חשיפה רגשית עצומה וכל זה ללא אישור מאף אחת אך בדרך שאת שואלת אבל שומרת על פרטיותיך ההרגשה שלי היא לא לענות.לכן שאלתי אותך.

למעלה