שאלה לרן ולכולם - מטבע ריק

• פותח הנושא pelly
  • פורסם בתאריך

python 4

New member
אז זהו,

שהנסיכויות זה גן עדן לאספני בולים. את תצטרכי ה-מ-ו-ן אלבומים אם תעברי לגור באום אל שמבי. אחרת זה לא היה אום אל שמבי. כן, יש מדינות שמשקיעות באספני הבולים שלה, לא כמו שלנו.

rachelea

New member
אגב "טיול השטיח המעופף"

כך נסעתי לפני שנים מספר לאנטליה. ל"שטיחי כרמל" היה מבצע לפני שנים: כל הקונה שטיח קיבל שובר נסיעה לאנטליה שניתן היה לממשו עד 31 למרס אותה שנה. וכך עבר השובר מיד ליד במשפחתנו. לאיש לא היה חשק לנצלו. ואז, בהתקרב מועד תפוגת הכרטיס החלטתי שחבל יהיה שלא לנצלו ואכן ביליתי באנטליה כשבוע במחיר מגוחך של כ-30$. היה שווה.

ובגלל שהחמצת את הפריחה המדהימה

אני מצרפת לך גלויה מאוסף הגלויות שלי, במקום. שמחתי לשמוע שהיה כייף, אבל מה בדיוק חיפשת בתערוכה בנושאי חניה?
ועוד שאלה: איך שוקולד יכול להיות חמץ?

תמיר1991

New member
זה לא חמץ...

זה פשוט לא כשר לפסח... אבל מי שם על זה... חמץ אני לא אוכל, אבל יש כמה דברים שאני אוכל למרות שהם לא כשרים לפסח (קולה, שוקולד, אורז וכאלה). תמיר.

python 4

New member
עד כמה שהבנתי

מה שהופך משהו ללא כשר זה השמרים, לא?

אתך אני בכלל לא מדבר!

איפה הסיכום השבוע?! אתה רוצה לנקות את הבסיס כל השבוע?? יישר כומתה, וגש מיד לאפסנאות להביא סיכום!

הגלויה הזו יפה, כמעט כמו

הגלויה ששלחתי לך מאמסטרדם. שלא תגידי שלא חלמתי עליך בעיר התעלות.

בעניין החמץ, הכלל פשוט:

כל מה שלא כתוב עליו "כשר לפסח", הוא או חמץ, או טרף - יענו בכלל לא כשר. אז השוקולדים הם כשרים, אבל לא לפסח. ומיד יתקנני רוזן, שזה לא בדיוק חמץ אלא רק לא כשר לפסח, והוא כמובן יצא צודק, אבל עזבי, בואי לא נדקדק בדקויות.

ronmerav

New member
ברוך השב הביתה

אני שמח שנהנית. הגלויה שאש"י העלתה היא של מקום שנקרא קקנהוף - 70 דונם של צבעונים, נקריסים ואמריליס, כמובן בעונה (שזה עכשיו, פחות או יותר). מדהים ומומלץ מאוד לביקור. חג שמח!

powo

New member
ברוכים השבים אריק

ראשית תודה .וחג שמח גם לך.שנית מכל ההמלצות של חברי הפורום בכל זאת איפה ביקרת.אח. אח. אמסטרדם.אברהם

ברוך שובך אלינו, בטוחה שנהנית

איך אפשר שלא. ובטח בתור אספן אדוק, אספת המון חוויות. טוב, אז תציג אותם בפנינו

harel238

New member
משקל

אצלי במעבדה יש דוקא גם משקל שמודד עד אלפית הגרם וגם משקל של עד מאות קלוגרמים.

coincollector

New member
אתה רציני?

מדובר במשקל דיגיטלי שמיועד במקור להיות משקל אבק שריפה לצלפים/ציידים חובבים בארה"ב. הוא נמכר באופן חופשי באינטרנט באתר הזה: http://www.eguns.com/Dillon_Precision/dillon_precision.html קניתי אותו אחרי קצת מחקר באינטרנט לגבי יחס מחיר לדיוק - כלומר, הוא הכי מדויק שמצאתי מבין המשקלים הלא-מעבדתיים, שאפשר לקנות במחיר סביר. לא עלה אפילו בדעתי שמישהו יכול לייחס אותו לפעילות לא חוקית כלשהי. אולי אני תמים מדי...

למעלה