שאלה לעין 3

rawda910

New member
שאלה לעין 3

היי , ברצוני לשאול לגבי הגלגול הקודם שלי...לא שזה חשוב רק שפשוט מעניין אותי ומעט מסקרן...
תודה

העין3

New member
תשובה לראודה.

כמו שכתבתי לך גם במסר זה לא אחראי לטפל בגילגולים כאן דרך הפורום. אני חוזר ומזכיר לך שאני לא מתפרנס מהעיסוק שלי במיסטיקה תיקשורים וגילגולים ולכן ני יכול לעשות זאת ממקום נקי יותר וללא שרלטנות!!! גילגולים לא עושים רק עם פרטים אלה בשיתוף ... ! ובכלל העיסוק בגילגולים הוא לא צחוק ולא לצורך סיפוק הסקרנות. אנני עוסק בשאלות כמו כמה איזה ציון אקבל במבחן ועוד שאלות מסוג זה. מעבר לעבודתי היום יומית שממנה אני מתפרנס אני עונה בכל יום לכשלושים מיילים ועוד כמה מסרים בתפוז. אם יש לך שאלות אחרות אשמח לעזור (למרות שכבר עניתי לך במסר על כל השאלות שלך). בכל מקרה אמשך תמיד להיות לעזר וללא תלום או מתנות. יום נפלא ומוצלח לך ולכל באי הפורום. ערן.

rawda910

New member
לעין3

בוקר טוב טוב, ...לא דיברנו קודם על גילגולים
, כי רק אתמול עלה לי בראש לשאול אותך מאחר וראיתי מישהי בפורום ששאלה על כך, עוד הפעם הרגשתי סקרנות לא יותר (לא צחוק !!!) רק סקרנות. ואני נרתעת מספיק מהעניין כך שלא אעז לדעת על הגלגולים ועוד בשיתוף !!! שיהיה בהצלחה בעבודה שלך ובכלל..בכל מקרה, תודה והמשך יום נעים אגב ערן, לא ענית על השאלות שלי שכתבתי לך במסר
לא דיברנו קודם על גלגולים כך שאתה לא צריך "לחזור להזכיר לי" לא שאלתי ואני לא אשאל לגבי ציון במבחן וכל שאלות מהסוג הזה

למעלה