שאלה לנשלטות

שאלה לנשלטות

האם אתן אוהבות כאב כל הזמן, לא משנה מה המקור שלו, למשל, שן בינה שצומחת ועושה ת'מוווווווווווווווות או רק כאב מהאדון, כאב שהוא בר שליטה? נ.ב למי יש תרופות לשן בינה שצומחת שישרשר ומהר!

MissEden

New member
קחי שני קוד-אקמול. זה יהרוג לך את

הכאב לארבע שעות - כל פעם. קוד-אקמול זה אקמול פורטה, סוג של כדור אקמול כחול - ואל תתפשרי על דקסמולים למיניהם. קחי שניים ביחד ואם זה לא יעזור - אל תקשיבי לעצות שלי יותר.

אייבורי

New member
צריך להזהר

גם אקמול וגם אופטלגין יש לקחת לפי הוראות יצרן\הוראות רופא עדיף. יש סכנה בקבלת רעלת מעודף אקמול לדוגמא. בקיץ, תרופות כדאי לקבל מרשם מרופא. <אייב שבכללית לא חובב תרופות אבל חובב לכמה רופאות>

תרופה בריאה יחסית...

מים פושרים+כפית של מלח. לגרגר בצד הכואב. מעביר את הכאב לתקופה קצרה אומנם, אבל לא מכניס כימקלים לגוף ומחטא את המקום. והכי חשוב ללכת לבדוק שהכאב הוא אכן מהשן בינה ולא מחור שיש בשן ליד השן בינה (כן כן אני מדברת מתוך נסיון...). ותגרגרי הרבה.ולדאוג שהמים לא קרים אלה פושרים-חמימים. ויש גם כדור בשם - פוינט גם עוזר מאוד. הרופא שיניים שלי מאוד ממליץ עליו. ותרגישי טוב.

Cגלית

New member
איפ זה מבאס!!

כאב שיניים ורופאי שיניים עוד יותר. אבל לך יש שן בינה שצומחת, לכן, אדוויל או נרוסין יעשו תעבודה. מקווה שכבר הוטב לך.

נישה9

New member
אז ככה

1. מי מלח כמו שכבר אמרו 2. נרוסין - כדור בן זונה 3. תבלין הציפורן למרוח על המקום, מגעיל אבל גם מרדים 4. הצלפות בישבן, זה משכיח את הכאב האחר 5. לנסות כל סעיף על חלק קטן וניסתר לבדיקת אלרגיות שותרגישי טוב...

יונית 1

New member
אני-

אוהבת כאב רק בהקשר של הנאה מינית בתוספת של שליטה. כל כאב אחר ממוגר על ידי אקמול מיידי. יונית

יונית 1

New member
זוהי אכן דילמה- מצד שני

אני סומכת על האדון שלי שלא יעשה דבר שכזה, הוא אוהב אותי ודואג לי, אם זה לא היה כך לא היינו ביחד. יונית

אבל הוא יעשה זאת

רק בגלל שאמרת שאת "אוהבת כאב רק בהקשר של הנאה מינית בתוספת של שליטה".

יונית 1

New member
הוא יעשה זאת ואני כנראה אהנה מזה.

הרבה פעמים חשבתי שלא אוכל לבצע דברים מסויימים , האדון עזר לי להתגבר, למרות הפחדים, הראה לי שאני נהנית יותר כשקשה יותר. כך שאי אפשר לדעת אף פעם איך אגיב במציאות. יונית

כמו חמונת...

רק מהאדון ורק מהאדון שלה.. :) שהיא תקבל כאבים חופשי אני אשב עם הפופקורן והקולה ואהנה :)

למעלה