שאלה לנשים שכאן...

יסמיןTO

New member
צודק אבל מה האלטרנטיבה?

אני רוצה להיות איתו בטירוף.. הוא משגע לי את כל החושים. הוא רק מנשק אותי ואני נהיית רטובה (סליחה על התיאורים..) אם לא מלון, אז מה עושים?

זה שלב מתבקש

הרוב כאן כבר בשלב של להשכיר דירה עשינו חשבון וזה כבר יוצא יותר זול וההרגשה תסתלק מעצמה האמיני לי

gelboy

New member
מה את מחפשת בקשר ?

הכל תלוי מה את מחפשת בקשר הזה. אם רק חברות של דיבורים ובילויים משותפים - אז זה מקור להרגשה. אם עברתם לשלב הבא של סק.... - אז מה הסיבה להרגשה ? האם העובדה שעושים זאת במלון ? ואם תעשו זאת בחוף הים או במכונית - ההרגשה תהיה משופרת ? הבסיס להרגשה נובע כנראה לא מהמקום שבו, אלא מסיבות אחרות (חוסר ספונטיות, חוסר מוכנות) במצב זה לדעתי (כגבר) - עדיף שלא תעשי דבר שאחר כך תצטערי עליו. אחרי שתהיי בטוחה שמה שאת רוצה בקשר הזה כולל גם ז.. אז המיקום והסיטואציה כבר לא יהיו חשובים

יסמיןTO

New member
תודה על התגובה

שלך ושל כולם. אתם אחלה
ואני שמחה שמצאתי את הפורום הזה. נראה כבר מה יהיה... היום הוא לוקח אותי לארוחת ערב.. אולי אני פשוט ידבר איתו על זה ויראה מה עמדתו בעניין. תודה לכולם

סטארB

New member
את נשואה בכלל?

הוא שהוא רק נשוי? מה זה? אתם מתחילים להשמע כמו זוג רגיל.. "לוקח אותי"..

יפעת1974

New member
באמת שאני לא מבינה את השאלה שלך

אם הוא המאהב שלך אז מן הסתם כבר היית צריכה להתנסות איתו. וכנראה שכבר היית צריכה להבין לבד שחדר במלון קצת יותר נוח ממושב אחורי של אוטו וגם יותר נקי מחוף הים של הרצליה. את בטוחה שהוא מאהב?

למעלה