שאלה למניקות - כורסת הנקה

טאקית24

New member
שאלה למניקות - כורסת הנקה

התחלתי לחשוב לאחרונה על לרכוש כורסת הנקה , כזו שתשמש אותי גם עבור הלילות אם צריך להאכיל את הבנות ומשהו שיהיה לי נוח לשבת איתו. אני מתכננת להניק כמה שיותר וברור לי שבלי קשר יהיה לי זמן רב איתן על הידיים ואם כבר אז אפשר לשדרג קצת את הסלון ולהוסיף כורסא שתשמש גם לטלויזיה. אשמח לשמוע מאלו מכן שהניקו אם יש לכן כורסת הנקה, אם אתן ממליצות על כורסה מדגם מסוים, ראיתי שיש גם כאלה עם מנגנון נדנדה אבל הן לא נראות לי נוחות מדי בידיות (שמעץ בד"כ) מה הייתן ממליצות לקנות? התקציב עד 1000-1500 ש"ח גג..

MamaMiaX3

New member
כרית/כריות הנקה על הספה/שטיח

אני הנקתי בו זמנית ולכן כורסאת הנקה לא היתה רלוונטית עבורי. לרטב הנקצי או על המיטה שלנו או על הספה/שטיח כך שיהיו מקום לשתיהן.

GaLa k

New member
כורסת הנקה לא ממש פרקטית להנקת תאומים

אי אפשר להניק בה בבטחה שניים ביחד. באשר ללילות, ממליצה לך להשכיב אותן [לפחות בחודשים הראשונים] בחדר השינה שלך ואז תוכלי להניק אותן בנוחות במיטתך בעזרת כרית הנקה טובה [ממליצה על כרית מהסוג הקשיח, כמו המאמאסיטה]. אבל את יכולה גם לקנות לך כורסה סתם בשביל הכיף

מנומשת3

New member
בערך תשובה

תראי, אני בזמנו חיפשתי כורסה כזו ובכולם הידיות היו מעץ מה שלא אהבתי אנחנו קנינו בסוף כורסת טלויזיה מד"ר גב של לייזי בוי קנינו אותה מבד ולא מעור מה שהוזיל את המחיר בחצי בערך..למיטב זכרוני זה יצא בערך בטווח של המ שרשמת בסופו של דבר לא הנקתי אותם אבל הכורסה שימשה אותנו מאוד אצלהם בחדר כשהיו קמים לאכול בלילה ואפילו יצא לנו לישון עליה כמה פעמים בנוסף גם הרדמתי אותם עליה בנדנוד.. שניהם עלי ואני התנדנדתי בכורסה היום היא משמשת אותנו מאוד בסלון ככורסת טלויזיה.. אחותי הניקה עליה כמה פעמים אבל לא בו זמנית ככה שאני לא יודעת להגיד לך אם זה אפשרי בהצלחה

יהלום29

New member
לא נוח לתאומים

הכי נוח זה על ספה גדולה או מיטה עם כרית הנקה U על כורסא לא תצליחי להניק את שניהם

ברלה10

New member
לא ממליצה על כורסת הנקה, אלא על כרית

הנקתי עד גיל שנה ו-4 מלא הנקתי תמיד בו זמנית עם כרית מאמאסיטה לתאומים הכי נוח לשבת על כורסה גדולה (לא כורסת יחיד) או על מיטה או על השטיח (כשהם קטנים ואת לבד בזמן הנקה)

טאקית24

New member
אני מאמינה שלרוב אני אניק בנפרד

אלא אם כן ממש יצליח לי, אבל אני חושבת על הלילות עם הגזים שצריך לשבת איתן ולהתנדנד. אולי נלך לחפש באמת משהו בסגנון כורסת טלויזיה עם אופצית נדנוד.

ברלה10

New member
מאוד קשה להניק בנפרד, לא בטוח שיהיו גזים

מאוד ממליצה על סנכרון מלא מההתחלה (חפשי דיונים, יש דעות בעד סנכרון ונגד סנכרון - כדאי להחליט מה מתאים לך) לא לכולם יש גזים -אצלי 3 ילדים לאף אחד לא היו גזים (כולם היו בהנקה מלאה עד גיל שנה ו-4)

טאקית24

New member
עם הבן שלי

אכלנו כל ערב גזים בכמויות מ5 אחה" צ עד 1-2 בלילה.. גזים קשים, ידיים, נדנודים, עד שהיה נרגע וקורס לישון , בעיקר בחודשיים הראשונים. הלוואי ואיתן יהיה יותר קשה. אבל אנחנו מכינים את עצמנו לגרוע מכל, מקסימום נופתע לטובה :)

לבלב4

New member
אצלי הכורסא הפשוטה היתה מאוד נוחה

מעץ, מתנדנדת כמובן, עם שרפרף מתנדנד חמותי קנתה לי אותה ביד2 ב350 אם אני לא טועה, במצב מצוין חדשה לגמרי הנקתי עליה המון עד גיל שנה וחודש בערך, גיל שבו הכוסא כבר היתה קטנה להם והם התנגשו בידיות.. החסרון שלה שאי אפשר להניק בו"ז אבל אני גם ככה לא אהבתי את זה, במידת הצורך ישבתי על השטיח כמו כולן.. לא הייתי שורדת את שעות ההנקה הרבות בלי כורסת הנקה, כל אופציה אחרת היתה עושה לי כאבי גב אני ממליצה עליה מאוד, היא נוחה וזולה. ואפילו עכשיו היא תוספת קטנה וטובה לסלון

דבורה31

New member
כיסא הנקה

לא ממליצה לרוץ ולקנות כורסאת הנקה.. לפעמים זה פשוט לא נח (כמו לי) וגם יקר. אני הנקתי תאומים בשתי צורות: עם כרית הנקה סביבי, על הכורסא בסלון, ועל כיסא כתר פשוט, אבל עם ידיות, להשענת הידיים, מרופד בכריות, ולהגבהת הרגלים: חבילה של חיתולים- נשמע בלגן, אבל כל כך נח... (חבילת הטיטולים היתה טיפ מצוין של יועצת ההנקה) שיהיה בהצלחה!!

למעלה