שאלה למנוסים..

roiebz1

New member
שאלה למנוסים..

אני משחק הרבה סיט אנד גו 5+0.5, 6 שחקנים אני כל הזמן תוהה מה לעשות עם ידיים בינוניות בעמדות מוקדמות. פוקט נמוך... אס בינוני, KQ, וכאלה... משווים? רייז קטן? מה אומרים? מה תעשו במידה ותקבלו רי-רייז משחקן שיש לו עמדה עליכם? מה תעשו במידה ותקבלו רי רייז מאחד הבליינדים (כלומר אתם בעמדה)? תודה רבה!

roiebz1

New member
שכחתי לציין

שאני מדבר על תחילת טורניר, כשכולם פחות או יותר מאוזנים בכסף והבליינדים לא בשמיים..

b.o.b

New member
אני אגיד לך מה אני עושה

אני משחק בעיקר סיט אנד גו של 45 אז השולחן של תשעה, אבל העיקרון דומה, הראנג שלך פשוט צריך להיות רחב יותר. מעמדה מוקדמת עד AT אני זורק, פוקט נמוך כשזו תחילת טורניר אני תמיד פותח איתם אם אני הראשון שנכנס, במידה ומישהו נכנס עם רייז נמוך או סטנדרטי אני בדר"כ משווה, במידה והרייז גדול או ששחקן לפניי עשה רירייז עד פוקט 77 אני מניח שאני זורק די בקלות, מעבר לזה פשוט צריך לראות לפי הסיטואציה הספציפית. KQ אין לי בעיה לפתוח, בדר"כ ב6 אנדד היא אמורה להיות יד חזקה. לגבי גודל הרייז, אני תמיד פותח בהתחלה X3 לא משנה מאיזו עמדה ולא משנה הקלפים. רק בשלבים מאוחרים כשהבליינדים גבוהים אני משנה לX2.2 - X2.5. לגבי 3בט, מאוד תלוי, כמה היד שלי משחקת טוב אפטר פלופ והאם אני בעמדה או לא, בכל מקרה אני המון פעמים לא משווה 3בט עם ידיים בינוניות בתחילת טורניר כי אין שום סיבה לקחת סיכונים מול יד שכנראה חזקה משלך וגם כמות ההשקעה שלך בקופה היא יחסית קטנה כי הבליינדים מצחיקים. צריך גם לראות אם שחקנים נוספים עשו CALL ל3בט ואז עם פוקטים או סוטד קונ אולי כן שווה להכנס. חשוב לציין שאני מאוד מאוד TAG אז תקח את זה בחשבון :)

למעלה