שאלה למנוסים ומתוחכמים...

שאלה למנוסים ומתוחכמים...

לא בגידה אלא סטוצית קבועה לשעבר :
האם יש דרך להחזירה ?
היה קשר של כמה שנים עם מפגשים קבועים ברצון הדדי.
נסענו לחו"ל יחד וכבר בדרך לשם "הסתובב לה הראש" לא לשתף פעולה איתי בכל עניין של הנופש גם בלי קשר לסקס. נוכחתי בזה כבר בנתב"ג בהתנהגותה.
בהמשך הנופש היה עימות בינינו ואז אמרתי לה אמיתות קשות עליה. מרגע זה נותק הקשר כבר בחו"ל.
לאחר חודשים שלחתי לה זר פרחים משגע עם מכתב לחזור לזמנים הקודמים. תגובתה - אני סולחת לך אך איני רוצה להמשיך...!
מהי הצעתכם מלבד - עזוב ותמשיך הלאה.

Ellis Murphy

Well-known member
מה, אתה באמת לא קולט?

לא צריך להיות מתוחכם כדי להבין שאתם ממש לא מתאימים. כל עוד זה היה רק סקס הכול היה סבבה אבל ברגע שהכנסתם את עצמכם לסיטואציה שהאישיות שלך פגשה את האישיות שלה - היה פיצוץ.

חוץ מזה אני מזהה אצלך קצת נרקיסיזם, כלומר מבחינתך היא זאת שלא שיתפה פעולה איתך, היא זאת שלא התנהגה טוב ואתה "רק" אמרת כמה "אמיתות קשות" עליה... ושלחת "זר פרחים משגע"...
אתה נשמע כמו אחד שממש מאוהב בעצמו... עלה בדעתך אולי שאולי אתה זה שלא שיתף פעולה ואתה זה שהתנהג חרא ואולי הזר ששלחת לא היה "משגע" אלא מהלך מאוד בנאלי של אחד שלא מוכן לומר "סליחה"?

סתם, כמה נקודות למחשבה.
אולי אני טועה...

איננו מתאימים לחיים משותפים.כן התאמנו לסקס מידי פעם.

צורת מהלך העניינים בינינו לחו"ל וגם שם לא צמח ממני אלא מצידה.
היא מהשנייה הראשונה באה באנטי שהופגן לאורך כל הדרך : היא התחילה להתווכח על כל עניין כבר מנתב"ג.תיאמתי איתה שניפגש ברכבת לשם,אז היא שיבשה זאת.ניסיתי להיות נחמד אליה בנתב"ג אך תגובותיה היו אנטיות.מה שהיא אמרה לי בחו"ל - "אתה באת רק לסקס איתי" ,וזה היה נכון רק לחלק מהבילוי המשותף בציפיותיי אך לא היחיד. עובדה היא כי היכנתי מסלולי טיול משותפים לכל החופשה,ואכן ציפיתי שנהיה יחד ואז גם ניהנה גם מסקס,זה טבעי לגמרי וטוב.אך בראשה היא התבצרה עם הרגשתה וקלקלה את כל הנופש לחלוטין.
בקיצור,כל תיאורייך אותי לא מתאימים למה שקרה.
ראשה של אישה שונה מגבר בתכלית השוני.היא רצתה להראות שהשליטה בידיה וזה התבטא מהראגע הראשון.
אין סיכוי לשינוי !

זה קורה בחיים עם סטוצים

ייתכן ולא ראית את הסימנים ואז יכולת לחסוך עוגמת נפש ובזבוז כסף על חול ,עשתה לך הצגה בתת מודע שלה היא כבר הבינה שהיא כביכול הזונה שלך ,אני מקצין אבל זה מתפרש ממנה ,מצד אחד שכבה איתך בעבר ולא הפריע לה ופתאום התהפכה אז כנראה שהיא הרגישה כמו נערת ליווי או נתמכת עבור סקס בתמורה לבילויים ,מה גם שלא התחברה אלייך רגשית ולכן עשתה סצנות !
אני למשל לא הייתי שולח פרחים אלא מכתב סילחה במייל או בווצאספ וחוסם אותה וממשיך הלאה !
אצלי אחרי הפעם הרביעית והחמשית קורה בלבלבה ברגש ואני פנוי והיא פנויה ואז אני נעלם כי אין ברירה!
לפעם הבאה תדאג שהחברה של הסטוץ שלך גם תבוא ואז יתאזן..

תשדורות הנשים הפוכות מגברים.לפיענוח צריך להיות מדען לחקר

המוח הנשי...! גם פרופ' המוח הישראלי ניסה להסביר זאת וכשל !!!

לפני עשור הפסקתי

לנסות לפחנע,אם פרויד לא הצליח אז מי יצליח?:)לא מנסה לחקור מעבר למה שאני צריך לדעת אם זה סטוץ או קשר רציני,אני בגישה מי שרוצה ומעוניינת שולחת מסר סמוי כלשהו נותנת פתח ואז אני נכנס בחיזור,הפסקתי להתרגש להפגע לקחת ללב וכו ,מי שמתנהג יפה וכמו בן אדם סבבי ומרויח ,ומי שלא גו נקסט ,הדגיגים הדגדגנים הבולטים האחרים לא פחות מגרים ומעניינים����
מי שלא יודע להתנהג יפה ומנומס ומכבד גם ברשתות החברתיות ישר חוסם מוחק נעלם וככה נשאר עם הלא צבועים והשחקנים בחיי..

Ellis Murphy

Well-known member
מה שכתבת פה זה ביטוי מובהק לשנאת נשים

"זונה שלך" וכל מיני פניני לשון ועוד עם סימני קריאה... וחייב להגיד לך שזה נשמע די מגעיל.
אם אתה לא מסוגל לכבד את האישה שאיתה הוא בקשר אינטימי ומבחינתך כולן זונות... אני לא יודע על מי אני אמור לרחם קודם - עליה או עליך.

הוא למד שיעור

עם סטוצים מתנהגים אחרת ומכבד ,הן מרגישות הכל ,לכן אני נעלם מהר ולא חוזר ,אצלי הן לא עושות סצינות ,הן רק חופרות על זה שאני צריך להתחתן מהר מהר

הרמס7

New member
רק כדי להרגיע אותך מהביקורת כאן

ההתנהגות שלה נבעה מהתיסכול שאינכם מתקדמים לסטטוס אחר מאשר סטוצים בלבד.
כשלא הצליחה למשוך אותך בלשון להכחיש שכל מה שאתה רוצה הוא לסקס אותה בלבד התיסכול גבר.
צר לי על שניכם.
תגיד, לאור נסיונך, לא עדיף להישאר נשוי בכל מחיר?

להישאר נשוי = רק שטוב לך ! החופש והשלווה אחרי שווים הכל !!!

נכון שאח"כ קשה למצוא זוגיות בריאה וטובה אך בכל זאת לצאת ממבוך הנשואים
שווה כל דקה !

הרמס7

New member
אולי אתה צודק

אבל איך אוותר על הפורום המקסים הזה.
אמנם בזמן האחרון השתלט עליו ברברן שלא זה מקומו אבל עוד מעט תתעורר מנהלת הפורום ותעשה סדר.

כדי לא להיות כוללני מידיי,אז כל מקרה גרושין שונה מהאחרים,

בסיבות ,בנסיבות,בסוג הנפשות הפועלות ורמתם האישית.
יש מקרים שניתן אולי לתקן באמצעות טיפול ויש מקרים שלא.
החשוב הוא מבחינת מי שמחליט לעשות את הצעד - שיהיה שלם עם עצמו במהלך !
החיים אחרי הם לט תמיד דבש טהור אך הם משוחררי העול שהיה !

לא בהכרח

מכיר לא מעט שחזרו לגור עם ההורים כי המזונות וכו רוששו אותם לגמרי,ולא מחייב גירושים בגלל בגידה,מספיק בחירה שלה ואתה עם שכר ממוצע וילדים וכבר אתה מרוסק ללא התחשבות..
מי שגרושה אטרקטיבית ללא עבר של בגידה ומי שיודע לבדוק בודק,תמצא די מהר,אחרי הגט תחגוג עם החברות וכו במסיבות ובסלפי ובסוף תמצא...

היי

יפה החזקתם כמה שנים פנויים שניכם?
התהפכה עלייך מה שנקרא ,זה קורה לכולם אם היא הייתה בת זוגתך או אשתך כבר הייתם משלימים !
התנהגת יפה בקשת סליחה שלחת זר פרחים יצאתה בסדר ,רק שמבחינתה כבר לא בא לה עלייך ותבין את זה ..
אין לך מה לעשות בנידון מחק אותה מהרשת החברתית אם אתם חברים או שתחסום , הכדור אצלה ברצונה היא תשגר לך מסר או שתתקלו יחדיו!
בדרך כלל נשים לא מעריכות גבר שיוצר קשר מתוך שעמום או חרמנות לאחר כמה חודשים שלא נפגשו ,מבחינתן אתה משועמם או לא הולך לך שאתה חוזר אליה ורוצה לעשות סקס איתה ,אם היא זאת שיוצרת קשר זה כבר משהו אחר
תרשם לטינדר ותתחיל להכיר אחרות בהצלחה

שחום...- קשה להיכנס לטינדר - הכנסת מס' נייד וקבלת קוד מתאים

האתר מתפקד ? איך מתגברים על המחסומים...?

למעלה