שאלה למנויי YES

Denzell

New member
שאלה למנויי YES

כידוע YES כבר לא נותנת חבילות של תשתית אינטרנט + טלוויזיה בלווין. (BUNDLE ) יש לי חבילה של 249 ש"ח הכוללת את שני המוצרים. ( 4 חבילות צפייה 4 ממירים) מבחינת YES אני יכול להמשיך אותה ב 219 ש"ח, ולהמשיך את המו"מ על התשתית לאינטרנט עם בזק. אבל, הבנתי שבזק רוצים כ 50 ש"ח לתשתית של 1.5MB ADSL . זה אומר שהחבילה שעלתה לי 249 ש"ח עולה ל 269 ש"ח. יש איזה מסלול עוקף? את מי אפרש להוריד במחיר? בתודה D

תכנס למו"מ עם "יס" אני עברתי משהוא דומה, בזק זה מחיר קבוע. לי דווקא הבטיחו שישארו באותו מחיר, אך בפועל לא היה כך. היה ויכוח, שנפתר בסוף בכך שהשאירו אותי בדיוק בהפרש של החבילה שהיתה לי, פחות המחיר של בזק.

שלוקמן

New member
כמעט אותו מחיר

זה כמעט יוצא אותו הסכום ישנם אפרשים של 10 ש"ח לכול היותר.

yellow cheese

New member
yes לא יכולה לשחק עם מחירי בזק.

תוכל לפנות לקשרי לקוחות בבזק ולבדוק מה ניתן לעשות עבורך.

moshe alfasi

New member
אני פשוט הורדתי את מחיר הספק...

או יותר נכון העליתי את המהירות ל2.5 במקום 1.5 באותו מחיר בהתחייבות לשנה.

Sweetsky

New member
נצל"ש - גם עם בזק מתמקחים ?

השבוע ביררתי מחירים ואמרו לי שזה 60 ש"ח ה1.5 מגה..

כמובן

גם עם בזק מתמקחים...אם אתה כבר לקוח תודיע על רצונך להתנתק....תתחיל את הליך הניתוק.... לאחר כמה זמן יתקשר אליך נציג יותר בכיר ממחלקת שימור לקוחות...הוא יוריד את המחיר. אני משלם 45 ש"ח לחודש לבזק על 1.5 ....פעלתי לפי המתואר למעלה וזה ירד מ-60 ל-45 וכנראה שיכול היה לרדת אף יותר..אני יודע על אנשים שמשלמים רק 40 ש"ח. אם אתה לקוח חדש אז יש לך עמדת מיקוח עוד יותר טובה.

גור אדם

New member
שאלה, יש לך הוט בבית?

כי לעניות דעתי, בבזק יודעים אם יש לך או אין לך, במידה ואין לך - קלפי המיקוח שלך נגדם הם לא יותר מזוג של 2...

dani666

New member
Nה הקשר אם יש או אין ? אם אין - הוט יתקינו...

... בשמחה

גור אדם

New member
כמובן שיש קשר

המחיר של הוט ללא חבילת הטריפל - לא הרבה יותר טוב מזה של בזק. כך שאין לך הרבה התמקחות לעשות. ואם אתה לא רוצה כבלים ורק מעוניין בספק תשתית אתה בעמדת מיקוח פחות טובה.

כן , יש לי כבלים של הוט

ייתכן שאתה צודק , אך זו שיטה של החברות הללו. למשל , נטוויזי'ן : היתה לי חבילה של 1.5 עבור 30 ש"ח/לחודש , כשהסתיים רצו להעלות ל-50 ש"ח ...מחיר השוק הוא 25 ש"ח(קיבלתי הצעה כזאת מ-012) ...רק לאחר כמה טלפונים ובקשת ניתוק הם הסכימו לתת במחיר הישן לעוד שנה אחת. כנ"ל בזק : הסתיימה ההתחיבות לשנה במחיר 45 ש"ח ...הם רצו להעלות ל-60 ......כאשר ביררתי בהוט ההצעה היתה 45 ש"ח/חודש עבור 1.5M.....רק אז בזק התרצו והורידו מחיר , גם זאת רק לאחר שביקשתי ניתוק ולא נרתעתי והתחלתי בנוהל שלהם לניתוק....השנה אעבור לטריפל של הוט ,חיסכון של 500 ש"ח לשנה עבורי (בערך 300 דקות שיחה בחודש). מישהו יודע אם המחיר לטריפל של 259 ש"ח נתון למו"מ או שהם קשיחים ?

sailor

New member
ל-012 לא הייתי מתחבר אפילו בחינם

אבל ההצעה שלהם מאפשרת מיקוח עם אחרים.

למעלה