שאלה למי שכבר עשתה בדיקת סקר ביוכימי- שליש 1

ענבל ח1

New member
שאלה למי שכבר עשתה בדיקת סקר ביוכימי- שליש 1

הי בנות, קצת לחוצה, אולי ללא סיבה, אבל בכ"ז. לפני כמה ימים עשיתי את בדיקת הדם אחרי השקיפות. מילאתי שם את כל הפרטים, לרבות תאריך החזרת עוברים שנתבקשתי.
היום צלצלו אלי מהמעבדה המרכזית במכבי לשאול מה היה תאריך השאיבה. אמרו לי שעוד אין תוצאות אבל הם צריכים את הנתון הזה. אמרתי להם מה התאריך אבל אח"כ התבאסתי שלא שאלתי אותם אם הם שואלים כי בכ"ז משהו יצא לא תקין. עכשיו אני לחוצה שמא משהו לא בסדר. למה הם שואלים את זה? הרי כתוב בטופס שמילאתי גם את תאריך הווסת האחרונה עפ"י החישוב שעושים בהפריות (שבועיים לפני השאיבה). מה דעתכן? קרה למישהי שצלצלו אליה?

ענבל ח1

New member
קבלו ביטול על הדאגה - דיברתי אתם בטלפון

פשוט באמת היה חסר נתון והם מחויבים לכתוב את מועד השאיבה. זה הכל.
&nbsp

היא321

New member
גם אליי צלצלו מהמעבדה של מכבי

וגם שאלו מתי היתה השאיבה
והתוצאה בסוף יצאה 1:10,000 שזה הכי טוב שיש.
אל תדאגי

נועה312

New member
אני לא במכבי

אבל בכללית גם רצו את תאריך השאיבה וגם את תאריך החזרת העוברים (ככה במקרה של מוקפאים הם היו כנראה מחשבים אחרת..) והם לקחו את זה ביחד עם כל שאר הפרטים לפני שלקחו לי דם.

אני רואה שכבר קיבלת תשובה, רק לספר לך

שאצלי בחלק מהמקומות התעקשו לקבוע גיל הריון לפי השאיבה
ובמקומות אחרים לפי ההחזרה...
היה פער של 3 ימים

&nbsp
ואני כל כך שמחה לראות אותך פה!

ענבל ח1

New member
עדכון: קיבלתי תוצאות והן תקינות

סיכון לת. דאון: 1:8,700
סיכון לטריזומיה: 1:10,000.

עדיין משגעת את עצמי עם חששות במיוחד שיש לי מדי פעם דימומים חומים שאני לא מבינה את פשרם. קבעו לי מחר פגישה אצל הרופאה לבדוק.
לא יודעת איך שורדים את המתח הזה (אחרי ההפלה שהיתה לי). אני מרגישה שכמה ימים אחרי שאני רואה את העובר אני כבר שוב בחרדות ולא מצליחה להשתלט עליהן.

אני מניחה שכולנו כך...

אני נרגעתי טיפה כשהיא התחילה לבעוט

&nbsp
מה שכן... דאגות יש כל הזמן,
הן רק משתנות

תשמעי...

אחרי שבהריון הראשון הדופק אבד לו לנצח בשבוע 8+4
בכל ביקור אצל הרופא ביקשתי שיבדוק שהעובר עוד חי,
והוא גיחך עליי ובדק.
&nbsp
שבועיים אחר כך הרגשתי ..... תחושות בלב, והלכתי לבריאות האישה,
שאלו אותי למה באתי? אמרתי לפקידה שאני לא אשקר ואמציא תירוצים
באתי כי אני פוחדת ורוצה לדעת שהכל בסדר... אמרה לי ההיריון שלך יקר,
אין בעיה ונתנה לי תור לרופא.
&nbsp
בקיצור השתדלי מאוד שהפחדים לא ישתלטו עליי, אבל כשכן, הלכתי להיבדק.
בסופו של דבר, זה לא קרה הרבה, ממש פעמים בודדות... פשוט כי ידעתי שזה אפשרי.
&nbsp
עכשיו הדאגות אחרות

&nbsp
פעם קראתי משפט שאומר משהו בסגנון של
ביום שילדת ילד - זה היום שבו הלב שלך יצא מהגוף שלך.
זה נכון.
&nbsp
&nbsp

פלזנטל

New member
היי מתוקה! איזה כייף לראות אותך כאן! תוצאות מצויינות!!!

אני זוכרת אותך בבהירות מהפורום הקודם כי עברנו שתי פרוצדורות רפואיות 'ביחד' (ממש באותו הזמן). לא הייתי פעילה, אבל נעזרתי בשאלותיך ובתשובות שנתנו לך - אז תודה ששיתפת.
אם זה עוזר במשהו-לגיסתי, שילדה לא מזמן ילדה מושלמת ובריאה, היו לאורך כל ההריון דימומים חומים וכמה שבדקה את העניין (גם עברה טיפולים, היתה במעקב אצל רופא פרטי ואת כל הבדיקות עשתה אצל 'תותחים כבדים' בתחום) לא מצאו מה גורם להם.
מבינה לגמרי את החששות, במיוחד אחרי כל מה שעברנו - מאז הדופק כל בוקר שמתעוררת אומרת 'מודה אני' - על כך שהחזיר בי רוח חיים והעניק לי את הזכות ליצור חיים (לא דתייה, אז בניתי לי תפילה פרי-סטייל)...
המון בהצלחה ורק בשורות טובות!!!

ענבל ח1

New member
היי יקרה

תודה רבה. תודה גם על הדוגמא ששיתפת. כל דוגמא כזו שמסתיימת בטוב מעוררת אופטימיות. בהצלחה גם לך ובשורות טובות!!!

למעלה