שאלה למומחים והכרישים

מצב
הנושא נעול.
שאלה למומחים והכרישים

שאלה למומחים והכרישים
העפתי מבט על הדוחות האחרונים של מכתשים וראיתי שרשום שהם עושים חוזי אקדמה(פורוורד) מה זה הדבר זה בכלל. אני הבנתי שזה קשור להוצאות או הכנסות מימון אבל מה ת'כלס לא הבנתי בכלל

קוננדרום איש השקים עזרה

שאלה למומחים והכרישים
העפתי מבט על הדוחות האחרונים של מכתשים וראיתי שרשום שהם עושים חוזי אקדמה(פורוורד) מה זה הדבר זה בכלל. אני הבנתי שזה קשור להוצאות או הכנסות מימון אבל מה ת'כלס לא הבנתי בכלל
קוננדרום איש השקים עזרה
ה ק פ צ ה 111111

conundrum3

New member
בדר"כ אתה עושה פורוורד כדי לגדר

שאלה למומחים והכרישים
בדר"כ אתה עושה פורוורד כדי לגדר
סיכונים במיוחד בכל הקשור לחומרי גלם שאתה משתמש בהם. כך אתה מבטיח לעצמך את מחיר חוה"ג הנוכחי, לתקופה העתידית. הרבה פעמים, למרות שמדובר בעסקת הגנה כלכלית, החשבונאות אינה מאפשרת להציג זאת כהגנה, ואז רווח או הפסד שייגרם מהפורוורד ייחשב כהפסד או רווח מימוני. מי שקרא את הספר "ניהול סיכונים פיננסיים", של אדם רויטר, זוכר את התייחסותו שם למנכ"ל חברת פולגת (בגילגול קודם, לא קשור להנהלה הנוכחית), אשר כותרות העיתונים תקפו אותו על "ספקולציות שגרמו להפסד של 9 מיליון ש"ח" כשבפועל היא ביצע גידור לאיזשהו חומר גלם.

מצב
הנושא נעול.
למעלה