שאלה למהנלת הפורום

ashlaya

New member
שאלה למהנלת הפורום

אני אומנם לא כותבת כאן הרבה אבל כקוראת ותיקה מדוע החלטת לנהל את הפורום? ואני מתכוונת לתשובה רצינית לשם שינוי שמתי לב שאנשים שנכנסים לכאן עם שאלות - אז יש לך טענה אם השאלה נשאלה אולי עלייך לקחת דוגמא מפורומים אחרים ולהבין שבעצם השאלות לא משתנות בתחום המוגדר לפורום אלה התשובות אולי בחלקן או ההצעות החדשות האינטרס שלךצריך להיות שיכנסו לכאן עוד ועוד ולא רק הותיקים שמכירים כבר את התשובות!!!! כמו כן גם תגובותיך במידה ומישהו הוסיף מילה או משפט שלא ממש בעניין שיפוצים הלאווו- האינטרס צריך להיות שלך קחי זאת כהארה ולא כהערה!!!!

abam

New member
אוי כמה את צודקת.הכל אצלה או התקפות

או פרסומת אישית כמה היא טובה ויודעת. תראו לאן התדרדר הפורום בעת האחרונה וכמה מעט הודעות יש. ו..... תראו איזה התקפה תהיה עלי

אלי ו.

New member
אני לא המנהלת אבל אנסה להסביר

אני דוקא קורא יחסית חדש של הפורום אבל ותיק במערכות פורומים. חלק מכללי הנימוס בפורומים זה לא להכנס ב"בום" עם שאלה לפורום שנדמה לך שקשור למה שברצונך לברר. קוראים כמה דפים אחורה, אם יש שאלה ספציפית, עושים חיפוש מתקדם ובודקים. לדוגמא, ראיתי היום הודעה שקשורה למחירי קיר גבס, הנושא דוסקס לעייפה השבוע, דפדוף לדף הקודם היה נותן תשובה מצוינת. חלק מהשאלות הנפוצות יכול להענות ע"י מאמרים בפורום. זה תפקיד מנהל/ת הפורום. בקשר לטון התשובות..תצטרך לחכות לתשובה של מנהלת הפורום. רציתי רק להסביר את הצד השני של המטבע.

אתמול בלילה כתבתי פתיחה, שנותן

הסבר מסויים לטענותכם...אפשר לקרוא עם קליק על הודעת המנהל. לפורום מחוברים חלקים נוספים, כדי לתת אינפורמציה רצינית, אבל בלי לשאול סתם. בקישורים, בהודעות המומלצות, בקבצים...כל אלא, מעבר לחיפוש המתקדם. לא רוצה לחזור על דברים, שכתבתי בהודעה, אלא רק להוסיף, בקשר לדברים, שאשליה, ואבם עלה: 1. לא יזמתי את הפורום, אבל בשעת משבר, שפנו אלי, לקחתי לעצמי, כי היתה סכנה, שהפורום יסגר. ראיתי בפורום מקום, שאפשר להעביר ידע מקצועית, אפשר לנהל שיחות...לרגע לא חשבתי, שתפקידי לשבת מול המחשב, ולתת תשובות, לשאילות סתמיות. המחשב לא ביטל את חשיבות הטלפון, או סיורים בחנויות... 2. בגלל, שדוגלת במקצועניות, לא ממש חשבתי לתת יעוץ, אך לעשות דברים בעצמכם, כי פשוט לא מאמינה בזה. מקבלת, שיש אנשים מוכשרים, שיכולים חלקים רבים מהבנייה לעשות בעצמהם, אבל אלה אנשים, שגם לומדים הרבה בעצמם, שאילותהם רוב המקרים מעניינים גם עבור אחרים. 3. במשך הזמן, נוצר קבוצה של מקצוענים רציניים, שבתחום עסוקם נותנים תשובות מצויינות. מצד שיני, יש כאלה, שאולי עוסקים בבניה, אבל ידע המקצועי שלהם מאורר דאגות - למשל משהו הציע לפתוח תקרה קונסטרוקטיבית, כדי לבדוק נזילה של השכן למעלה - כל מי שמבין את משמעות העצה, תקף את המייעץ, והוא כעס, כמובן עלי... אני לא יודעת, במה צריך לבדוק הצלחת פורום, בהכנסות האנשים לפורום, במספר הודעות המקוריות, או מספר הגדול של תגובות, בקשר שאילות מציקות. עבורי הדיונים, שמעוררים תגובות רבות, הכי מוצלחות... 4. אני - כשאני. לא אחליף את עורי, בגלל תפקיד הוולונטרי הזה. לא כולם אוהבים אותי, אבל זה ממש לא מעניין אותי. לא מנהלת את הפורום כדי לצבור פופולריות. מי שחושב, שזה מקום לפרסום עצמי, טוע פשוט. לא הצעתי את עצמי אף פעם, שמשהוא חיפש אדריכל, ואם כל-כך הייה חשוב לי הפרסום, סביר לניח, שהייתי מאוד נחמדה עם כולם. חשוב לי הנושא = סביבה הבנויה שלנו. 5. כל אחד יכול להציג את עצמו לניהול הפורום. בתחתית הדף יש כתובת של הנלה, תפנו את הצעתכם לנטע, ואם היא חושבת, שהפורום יהייה טוב יותר, אם אבם, או אשליה ינהל - אין לי שום בעיה להתפתר. 6. הסגנון: טימטום, אצלנות, רשלנות מקפיץ אותי תמיד. מגיבה, בדיוק אך שחושבת. לא מיפה, לא מקטינה את הביקורת שלי. לכן, בסביבה שלי יש אנשים, שאוהבים אותי מאוד, או לא סובלים בכלל...49 שנה חייה עם זה טוב. נכון, אם מתברר, שטעיתי, שום אגוטריפ´ לא חוסם את התנצלותי. 7. מכל ביקורת כללית, הייתי שמחה לקבל דברים קונקרטים. מוזר, שלפורום יש קבוצת חברים, שמלווים הרבה זמן, אבל המבקרים, רובם אלא, שרק קפצו לרגע... עד שלא מציגה את עצמו משהוא, שהנלת תפוז, חושב, שיהייה מוצלח יותר, אנהל את הפורום, כי בנושא אין פורום דומה. עברתי על כמה פורטלים, לעשות בעצמך יש, לא פורום, שרוצה קצת יותר מזה...

למעלה