שאלה למבינים..

מצב
הנושא נעול.
שאלה למבינים..

שאלה למבינים..
שלום לכולם.. בעקבות הירידות בבורסות השונות, הקרנות נאמנות שאני מחזיק נמצאות בירידה חדה גם.. הקרנות שאני מחזיק בהם: יובנק חשיפה נייקי 225 אילנות אמריקה אלטשולר אופציות בטוחה מניות בטוחה מסלול 30 דיקלה נדלן אקטיבית דיקלה סין תקשורת פסגות יפן מיטב מעוף דיפנסי פסגות מניות חול לכן רציתי לדעת באיזה אפיקי השקעה אחרים קרונות\ תעודות סל או אחרים אתם מייעצים להשקיע במקום, או להמתין לעליה..

LEA2004

New member
שאלה של מליון הדולר כולנו שם

שאלה למבינים..
שלום לכולם.. בעקבות הירידות בבורסות השונות, הקרנות נאמנות שאני מחזיק נמצאות בירידה חדה גם.. הקרנות שאני מחזיק בהם: יובנק חשיפה נייקי 225 אילנות אמריקה אלטשולר אופציות בטוחה מניות בטוחה מסלול 30 דיקלה נדלן אקטיבית דיקלה סין תקשורת פסגות יפן מיטב מעוף דיפנסי פסגות מניות חול לכן רציתי לדעת באיזה אפיקי השקעה אחרים קרונות\ תעודות סל או אחרים אתם מייעצים להשקיע במקום, או להמתין לעליה..
שאלה של מליון הדולר כולנו שם

קרלטון

New member
צודק

יש מצב..
אבל בכל זאת כל אחד משקיע במשהו מסוים כי נראה לו ששם הכסף יצמח.. השאלה היא במה ולמה כ"א משקיע למרות הירידות...
צודק
כל אחד פה משקיע במשהו אחר. יש כאלה שמשקיעים בשוק, יש כאלה נגד השוק, יש כאלה שמשקיעים בעצבנות השוק. אני כרגע מושקע בעיקר בריבית של מדינת ישראל...

לא אמרתי שהם ימשיכו.

צודק
כל אחד פה משקיע במשהו אחר. יש כאלה שמשקיעים בשוק, יש כאלה נגד השוק, יש כאלה שמשקיעים בעצבנות השוק. אני כרגע מושקע בעיקר בריבית של מדינת ישראל...
לא אמרתי שהם ימשיכו.
אמרתי שכרגע יש כמה שבועות של ירידות.. ואח"כ בד"כ מתחילות עליות.. זה גלים.. השאלה מה כדאי לעשות... להמתין.. או לעבור לאפיקים אחרים

KobeRider

New member
אני כרגע משקיע במשפחה

צודק
אני כרגע משקיע במשפחה

מצב
הנושא נעול.
למעלה