שאלה למאמנים שביננו

דן דן2

New member
שאלה למאמנים שביננו

עד כמה אתם מקיימים קשר עם המתאמנים שלכם בין הפגישות. למשל ברמה של - שלח לי SMS כשקבעת את הפגישה עם הלקוח עליה דיברנו. ואולי אפילו יותר מזה (הבנתי שיש מאמנים שממש מעורבים בעשיה של המתאמנים שלהם). וכיצד אתם מקימים את האיזון שבין דירבון לפעולה לבין אקטיביות יתר של המאמן.

תמירה1

New member
קשר בין הפגישות

היי עדי, העלית נושא מעניין וחשוב, הכול לפי העניין ובהתאם לאופי המתאמן אצלי האימון הולך יחד עם משימות, אני רואה את עצמי יותר כמאמנת ופחות כמטפלת אנשים שבאים עם בעיות של מוטיבציה נדרשים לקחת על עצמם משימות שמתקבלות על דעתם,במשך הזמן הם אלה שמחליטים איזו פעולה או משימה תעזור להם להתקרב ליעד שלהם ולפחות בתחילת התהליך לדווח לי בטלפון על ביצוע בהתאם לתיזמון אחד הכלים החשובים ביותר באימון האישי הוא המחוייבות מתאמן שאין לו מחוייבות לשינוי ולא מוכן לבצע משימות תהיה לו בעייה לחולל שינוי. נכון, יש טכניקות NLP שעוזרות למוטיבציה (שינוי איסטרטגיות ועוד...) לי בעצמי יש בעיה עם אנשים שלא מוכנים לעשות כלום, מחכים שאני אטפל בהם והשינוי יקרה מעצמו אולי זו גישה לא כל כך סובלנית (אבל כרגע זה מה יש :) תמירה ----------------------------------------------------------------- תמירה וינברג, life coaching, master nlp

דן דן2

New member
תודה תמירה

אני בהחלט מבינה את הגישה שלך. אני גם מאמינה גדולה בעשיה וביצוע משימות ולו בגלל שהן פותחות אפיקים חדשים. לעיתים יוצא לי כן לבקש ממישהו שידווח לי. בכל הפעמים שעשיתי זאת זה היה מוצלח. אבל אני מקפידה לא השתמש בזה יותר מידי בדיוק בגלל העובדה שלא למדתי אימון ואני מניחה שחלק מלימודי האימון נותנים כלים למציאת האיזון הנכון. אני חושבת על האיזון הזה הרבה...

תמירה1

New member
מצטרפת לדעה

של מיקי, לא למדתי בקורס אימון את המינון הנכון הולכת לפי התחושה שלי ולפעמים גם טועה...

למעלה