שאלה לכל לקוחות AMD 64

אלי1024

New member
שאלה לכל לקוחות AMD 64

יש לי מעבד AMD 64 3200 939 והמאוורר שלו מגיע ל-4600 סל"ד האים זה נורמלי או שאצלי זה קצת מוגזם העניין שאין לי בעיה להחליף לוח או מאוורר מעבד אבל נראה לי שזה רגיל זה קורה רק שבבית ממש חם

matanush39

New member
אהלן אלי...מה המצב? ../images/Emo8.gif

אני מניח שאתה משתמש במאוורר הסטנדרטי שהגיע עם המעבד...? אם כן, אז המאווררים הנ"ל בהחלט יכולים להגיע למהירות הזאת והם דיי רועשים במקרים מסויימים...(אך לא כולם) זכור שלטמפרטורת החדר יש השפעה רבה מאוד על הטמפרטורה שבתוך המארז..כאשר הטמפרטורות בחדר יורדות, כך גם הטמפרטורה של המארז תרד ותביא לירידה של שאר הטמפרטורות של הרכיבים השונים...

אלי1024

New member
תודה על התשובה ! אבל למה אתה מדבר

אלי כאילו הייתי ילד בן 6 אני קצת יותר בוגר עוד מעט בן 8 זה טוב לא היה לי חשק להחליף חלקים עכשיו

אלי1024

New member
כן נשמה

זה הגיוני שהתמפרתורה החדר גבוהה גם במארז היא תהיה גבוהה וכמוון שהמאוורר יעבוד יותר מהר כדיי לשמור על תמפרתורה נמוכה של המעבד בגלל זה אני הזקרתי "שרק שבחדר חם " סך הכל אין לי הרבה ניסיון עם מעבדי AMD 64 כי לא הרבה אנשים קונים אותם פה בצפון וכשראיתי אותם במעבדה הם עבדו על סל"ד נמוך מאוד אבל זה בגלל שיש מזגן במעבדה וגם עדיין לא היה כל כך חם

matanush39

New member
תשמע כפרה../images/Emo8.gif

אני מצטער אם העלבתי את האינטליגציה שלך חבר... אבל פשוט נתקלתי בהרבה אנשים שלא הבינו את הקונספט הפשוט הזה, אז אני, באופן אוטומטי, נותן הסבר קצרצר... בכל מקרה, אני מצטט אותך " זה קורה רק שבבית ממש חם"...אם הזכרת את זה, אז שיערתי שאיכשהוא הצלחת לקשר את רמת החום בבית לרמת ה-RPM של מאוורר המעבד, אבל לא היית בטוח לגמרי...

למעלה