שאלה לכל הכותבים דיון

einat8

New member
שאלה לכל הכותבים דיון

איך לדעתכם צריך לסדר את היצירות שאנו כותבים לפי איזה קטריונים ומה הכי נכון והכי מהיר ויעיל אשמח לפתוח כאן דיון בשאלה שאותי אישית מטרידה כי עד היום לא הצלחתי לעשות סדר בכל הבלאגן שיש לי במחשב לגבי יצירותיי שלי

einat8

New member
ואני מדברת איתכם על יותר מאלף יצירות

שפזורות בכל חור אפשרי במחשב

מענה - מנסיוני,

אני שומרת בקבצים.. כל מספר קבצים בתיקיה הרלוונטית נאמר- שירים 81-85 מחברת נמרים עמידת ראש..וכו.. זה מסתדר לרוב כרונולוגי אך לי זה נוח לקרוא להם בשמות... גם בקטעי פרוזה וגם בשירה אבל אם יש הרבה שירים נפרדים...תמייני לפי א-ב יש תוכנות שיודעות לארגן כמו שבאקסל..אני לא גאון במחשבים אבל בטוח שיש תוכנה שתסדר זאת כאלפון..או לפי תאריך וכו..ואפשר להכניס כמה נתתוני חיפוש..נאמר שנה, אות ראשונה בשם... או מה שבא...

einat8

New member
בעניין האקסל מנסיוני אני ביטלתי את זה

זה פשוט בלאגן שלם מכל כך הרבה מספרים וכל כך הרבה פונקציות אני פשוט לא מצליחה לארגן כלום הכל מפוזר במחשב תחשיבי שיש לי יצירות שאפילו אין עליהם תאריך דבר שלא האמנתי שזה יקרא לי אצלי דווקא יש שמות לשיר אני אוהבת לתת שמות אני מאוד מסודרת בעניין הזה של היצירה אבל לאחסן אותם במקום אחיד דבר שאני מאוד רוצה לא מסתדרת כמה שניסו לעזור לי להתגבר על חומר לא הצלחתי להקים ארכיון וגם עכשיו אני מנסה רק לא יודעת באיזה דרך הכי נוחה והכי נכונה יש לי גם אלפי מצגות שעשיתי גם להם אין איזה שהוא סדר . לגבי האקסל מניסיוני הוא טוב למי שבאמת מבין בו לאדם הרגיל הוא לא פשוט להבנה .אבל נחכה אולי יש עוד ראיונות ותודה לך על הראיון הנחמד שלך כי גם זה ניסתי וזה לא הלך לי

niva99

New member
גם אצלי אין מקום אחיד

חלק בבלוג חלק בפורום הקודם חלק בבלוג חלק במגירה באלגן.

MonicaF

New member
אוי

זה רק מזכיר לי שאני צריכה לעשות סדר בבלאגן שלי. אני עדיין בשלב ההכחשה שאומר: הבלאגן לא מפריע לי.

einat8

New member
תאמיני לי שהוא יפריע

ברגע שתצטרכי לתת יצירה ואת לא מוצאת היצירה אין דבר יותר מעצבן ואין דבר יותר מכאיב שאת לא מוצאת אותה ואת יודעת שהיא ישנה בגלל הבלאגן מנסיון אני אומרת לך אם יש לך מעט שירים זה הזמן להתחיל לסדר אותם שלא יקרא כמו שקרא לי כל הזמן אמרתי היום מחר ובנתיים היצרות גדלו והתרבו וכן ירבו וכל שנאשר עכשיו הוא רק לסדר ולכי סדרי עכשיו יותר מאלף יצירות שפזורות לך במחשב שוב אני מנסה לסדר אותם לאט לאט .

למעלה