שאלה לכותב מ ש ה 53

מצב
הנושא נעול.

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
מדוע לא ציינת את הסיבה לצנזורה?!

פשששששש צונזרתי ע"י מי שנמנעת מלצנזר... מעניין!!!! איפה ואפייה..

נ.ב.
השירשור הנ"ל נפתח, כדי לא לפגוע בשירשור שבו
צונזרת.

מקסים 45

Well-known member
בנאדם נכנס לפורום הלא נכון והביע רצונות שאינם מתיישבים עם משב הרוח בפורום בו הוא הופיע.
אז... הבאתי דוגמית לאיזה פורום כדאי שיתחבר. זה הכל.
|לא| סיבה טיפשית לצנזורה, מאמין שיש סיבה טובה לצנוזרה.

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
בנאדם נכנס לפורום הלא נכון והביע רצונות שאינם מתיישבים עם משב הרוח בפורום בו הוא הופיע.
אז... הבאתי דוגמית לאיזה פורום כדאי שיתחבר. זה הכל.
בתגובתך הנ"ל יש תשובה לשאלה
בחייאת משה חלאס לחפש להוציא אותי לא בסדר:)

כותבי חורזים וכותבים
מכירים אותי לא מהיום אתמול :).

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
בתגובתך הנ"ל יש תשובה לשאלה
בחייאת משה חלאס לחפש להוציא אותי לא בסדר:)

כותבי חורזים וכותבים
מכירים אותי לא מהיום אתמול :).
א. איני 'מחפש' כלום.
ב. נכון. הכנסתי קישור לדבר מה שהתפרסם בפורום "שכן" ודברים שנכתבים שם, ממילא מתפרסמים ככותרות בדף ה"מה חדש", כך שמי שרוצה, יכול ממילא להיכנס לדף ולקרוא את הסיפור המלא. שום דבר ממה שהתפרסם שם אינו אמור להיחשב כ"סוד".
ג. ככל שידוע לי, כולנו (או לפחות כל המבקרים בקומונה [לשעבר] זו), אינם קטינים, ולכן אין בפרסום זה כל סכנה שקטין ייפגע ממה שנכתב שם.
ד. אם דבריו של פותח השרשור נאים להבנתך לשמש כפוסט מכובד בקומונה זו, איני רואה שום סיבה שלא להעלות "דברים קשורים" לדבריו שלו.
כולה, התכוונתי להפנותו לפורום שבו דבריו יתקבלו ביתר הבנה ויניבו לו גם תגובות בהתאם. אז נכון שהקישור הניב חומר מעט יותר קיצוני מה"מקובל כאן"... ובכל זאת... חומר.
ה. כידוע, ע"ג דפי הקומונה הזו, התפרסמו בעבר לא מעט תגובות שיטנה שלא צונזרו בידי המנהלת, ולכל היותר, היא "נעלה" דיונים בודדים, שבהם דברים נגררו לרמות "די" נמוכות.
מקווה שאיכשהו, הצלחתי להבהיר את עצמי - ובמידה שלא, אז: "פחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח"... |פח||פח||פח|

נערך לאחרונה ב:

נסיך.333

Well-known member
א. איני 'מחפש' כלום.
ב. נכון. הכנסתי קישור לדבר מה שהתפרסם בפורום "שכן" ודברים שנכתבים שם, ממילא מתפרסמים ככותרות בדף ה"מה חדש", כך שמי שרוצה, יכול ממילא להיכנס לדף ולקרוא את הסיפור המלא. שום דבר ממה שהתפרסם שם אינו אמור להיחשב כ"סוד".
ג. ככל שידוע לי, כולנו (או לפחות כל המבקרים בקומונה [לשעבר] זו), אינם קטינים, ולכן אין בפרסום זה כל סכנה שקטין ייפגע ממה שנכתב שם.
ד. אם דבריו של פותח השרשור נאים להבנתך לשמש כפוסט מכובד בקומונה זו, איני רואה שום סיבה שלא להעלות "דברים קשורים" לדבריו שלו.
כולה, התכוונתי להפנותו לפורום שבו דבריו יתקבלו ביתר הבנה ויניבו לו גם תגובות בהתאם. אז נכון שהקישור הניב חומר מעט יותר קיצוני מה"מקובל כאן"... ובכל זאת... חומר.
ה. כידוע, ע"ג דפי הקומונה הזו, התפרסמו בעבר לא מעט תגובות שיטנה שלא צונזרו בידי המנהלת, ולכל היותר, היא "נעלה" דיונים בודדים, שבהם דברים נגררו לרמות "די" נמוכות.
מקווה שאיכשהו, הצלחתי להבהיר את עצמי - ובמידה שלא, אז: "פחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח"... |פח||פח||פח|
זו ממש תשובה מכבדת, כל הכבוד..

כוכבית מצויה

Well-known member
שוב הוכחת את שדברי סבא נכונים, והוא נדף, וע"י מי נרדף. מה היה בניכם בעבר? מדוע אינך נרגעת? סבא לא מגיב לך, ואת אינך מרפה ממנו.
כנראה את חא יודעת מה משמעות המילה הוכחה.
מי שחוזר ומספר מהזיותיו זה הוא. אם באמת היית חדת אבחנה היית רואה שאני רק מגיבה כשהוא מספר מהזיותיו.

כנראה את חא יודעת מה משמעות המילה הוכחה.
מי שחוזר ומספר מהזיותיו זה הוא. אם באמת היית חדת אבחנה היית רואה שאני רק מגיבה כשהוא מספר מהזיותיו.
ואת יודעת מה הוא הוזה? או שאת יודעת היטב שאינו הוזה ומנסה להפוך אמת להזיה. קחי את עצמך בידים כוכבית.

כוכבית מצויה

Well-known member
ואת יודעת מה הוא הוזה? או שאת יודעת היטב שאינו הוזה ומנסה להפוך אמת להזיה. קחי את עצמך בידים כוכבית.
אני יודעת רק מה ההזיות שהוא משתף בהן את הפורום. גם זה יותר מידי כך שאני שמחה שהוא לא משתף בכל הזיותיו

האפשרות היחידה לכך שאלה לא הזיות היא שאלה שקרים בזדון, את מנסה לרמוז משהו על סבא?

פנינה10כחולה

Well-known member
אני יודעת רק מה ההזיות שהוא משתף בהן את הפורום. גם זה יותר מידי כך שאני שמחה שהוא לא משתף בכל הזיותיו

האפשרות היחידה לכך שאלה לא הזיות היא שאלה שקרים בזדון, את מנסה לרמוז משהו על סבא?
ספרי מה קורה בינך וסבא? מדוע כול הזמן את תוקפת אותו?

כוכבית מצויה

Well-known member
ספרי מה קורה בינך וסבא? מדוע כול הזמן את תוקפת אותו?
אני רק מגיבה לדבריו.
בניגוד למה שהוא טוען הוא התוקפן כאן.
שימי לב, ההתחלה בשרשור זה נמצאת בהזיה שהוא כתב בתגובה #10.

בניגוד לטענתו ההזויה, מעולם לא היה בינינו שום קשר משום סוג פרט למה שנכתב בפורום. כנראה הוא צריך להמציא קשרים דימיוניים כדי להרגיש טוב עם עצמו .

מצב
הנושא נעול.
למעלה