שאלה לכולם..

snakeman404

New member
שאלה לכולם..

האם אתם סומכים על הנחשים שלכם? ז"א-האם אתם נותנים לילדים/אנשים לשחק איתם חופשי? אני שואל מפני שהיתה לי בורמזית גדולה ממש נחמדה שהיתי עושה איתה פעילויות לילדים והם היו משחקים איתה חופשי והיא היתה ממש טובה עד שיום אחד היא נתנה לי נשיכה וקרעה לי את היד.. מזל שהיא נשכה אותי ולא את אחד הילדים.. מאז אני לא סומך על הנחשים-לא חשוב כמה הם נחמדים ובחיים לא תקפו..

RandomFan

New member
תלוי על איזה...

את הכרכן אני נותן להחזיק בכיף, כמובן שאני תמיד שם להשגיח. עם הקרפט זה כבר סיפור אחר, אני יכול לתת לאחותי(שאותה כבר לימדתי איך מחזיקים וגם היא חטפה נשיכות ממנו.) להחזיק אותו, אבל לאחרים לא. למשל עכשיו הוא צם(בערך שבועיים-שלושה), ואני לא יכול לדעת אם הוא פתאום יהיה רעב ויחליט לעשות נשיכה של תגובת האכלה, משהו שלא יהיה נעים לילד(וגם לא לי או לכל מישהו אחר.)

bendj123

New member
נשיכה של תגובת האכלה?

בדרך כלל שמחזיקים את הנחש נדיר שהוא מבצע נשיכה כזאת..... אם אולי שיחקתם עם מכרסמים לפני זה אז יש מצב בדרך כלל בואות ככה..... אבל למקרה שמר מאיירס היקר ציין אני יכול להגיד שיש נחשים שנראים אמינים.....אבל פתרום אוכלים סרט.....ונכנסים לסטרס....צריך פשוט לעבוד איתם בידיים כמה שיותר....

RandomFan

New member
דווקא לא מאוד נדיר

ידועים מקרים(שנפוצים בעיקר בגנוסים של Anthersia, Laisis וMorelia) של ניסיון לאכול איבר גוף: אצבע, יד, או אפילו רגל. אצל קרפטים צעירים זה דיי נפוץ, כי לקרפטים יש נטייה להיכנס לתגובות אכילה מטורפות. הנה דוגמא אצל Anthresia צעיר, מנוקד אם אני לא טועה. http://img57.imageshack.us/img57/3349/ringfingerdq7.jpg

רן333

New member
אני מאמין שהתכוונת לכתוב

"Antaresia". ואם כבר מזכירים את הסוג הזה, **הנה** אתר נחמד שמכיל מידע אודותיו.

RandomFan

New member
צודק.

סליחה על הטעות

dreaming h

New member
בוקר אור ../images/Emo13.gif

זו שאלה מאוד כללית. כולם סומכים על הכלבים שלהם? אני לא חושבת (אני לא..) אני חושבת שזה תלוי באופי נחש, במחזיק הטרי, ובתנאים הסביבתיים (הנחש מרגיש בלחץ או לא) וכמובן בגודל ובסיכון עצמו. באופן אישי, אני לא מתלהבת מהרעיון של לתת לאנשים ל"שחק" עם הנחש. זה לא נעים לו, זה מפריע לו. ברור לי שיש אנשים שזה חדש להם ורוצים להרגיש איך זה, ויש לשיתוף פעולה כזה חשיבות של חשיפת אנשים חדשים לעניין וגילוי שלהם שהמפלצת לא כל כך מפחידה. בכל מקרה, אני הייתי משתדלת להימנע מלחלוק נחשים גדולים, ולגבי כל הנחשים - תמיד בנוכחותי.

Itamar Levy12

New member
אצלי זה לא עיניין של לסמוך על הנחש

פשוט אף אחד שהוא לא הוטרינר שלי לא מתעסק עם הנחשים שלי חוץ ממני, חד וחלק.

snakeman404

New member
תודה רבה על כל התגובות

ולמר הבן היקר- לא שיחקתי עם מכרסמים לפני וזה לא היה בהאכלה.. מאותו יום שהיא נשכה אותי היא השתגעה ונשארה מאוד תוקפנית.. וזאת היתה נחשה שרגילה להרבה מגע ידיים..

במידה

יש נחשים שאני בטוח שינשכו אותי כשהם חושבים על אוכל ומעצבנות. יש כאלו שרק כשהם בתוך הכלוב כשהם בטוחים שהנה הגיע החולדה (או גור עכבר). יש כאלו שנושכים גם כשהם על היד מתוך מחשבה על אוכל- זה בדרך כלל קורה עם נחשים רעבים במיוחד. ויש לי נחשים שלא נושכים בשום מצב, אבל זה לא נותן שום אחריות לגבי העתיד הרחוק או הקרוב. לכן צריך תמיד לזכור שלא משנה כמה ניסיון יש לנו הפתעות תמיד יכולות לקרות. וזו גם הסיבה למה לא כדאי לתת לילדים לשחק עם בורמזים שהם מעל גודל מטר או משהו כזה.

בוא אני אספר לך משו

יש ברשותי בואה ואנקונדה צהובה. על האנקונדה אין מה לדבר, הוא תמיד תוקף ושולח ביסים. ולא, לא שייך אם נגעתי במכרסמים או לא, הוא כזה וזהו, כך שאני בשום אופן לא מאפשר לאף אחד לגעת בו. ולגבי הבואה יש לי הפתעה, היא בדרך כלל רגועה מאוד, אף פעם לא נשכה אף אחד, ובשבועות האחרונים בעקבות בעיה שהיתה לה הייתי צריך לקחת אותה לזריקות במרפאה של צחי ברחובות, וכל פעם שהיא רק הריחה את המרפאה היא נכנסה ללחץ (אין לי מושג למה) ואיך שד"ר אולמן בא לגעת בה היא ישר תקפה אותו (מה שהפתיע אותי מאוד). כנ"ל בביקור הבא במרפאה, אותו סיפור. ורק במרפאה היא נכנסת ללחץ ותוקפת, כאילו יש שם משו שמלחיץ אותה, אין לי מושג.... ועוד משו שקצת הפתיע אותי שם במרפאה, אותי היא לא תקפה בכלל, למרות שנגעתי בה וניסיתי להרגיע אותה, היא תקפה רק את הווטרינר, כאילו היא רגילה לריח שלי ויודעת שאני "בסדר". אבל בכ"ז זה מוזר, כי אומרים שנחשים אי אפשר כל כך לאלף.

למעלה