שאלה לי...

sheshe1

New member
שאלה לי... ../images/Emo13.gif

אני עובדת בגן פרטי בפיקוח משרד החינוך (על אף שלעולם לא ראיתי את המפקחת, לא עודכנתי על השתלמויות ואינני יודעת אפילו מי היא המפקחת- אך זה דיון להודעה אחרת...
).ועד ההורים בגני מתכנן נסיעה לחרמון
בעוד כחודש, והצוות הוזמן להצטרף. הנסיעה היא פרטית, בלי קשר לגן, ומשפחות שלמות מתוכננות לנסוע לשם. תיכננתי להצטרף, אך חברה העירה את תשומת ליבי לענין שעצם נוכחותי שם יכול להוות עילה לתביעה/ לאחריות הגן על הטיול הנ"ל, על אף שהוא אורגן ע"י הועד. היא הקבילה זאת לל"ג בעומר- שמשרד החינוך אינו מסכים שגננת תהיה נוכחת בחגיגה, גם אם היא תאורגן מעבר לשעות הלימוד וגם אם היא לא תתוכנן ותאורגן על ידיה, משום שעצם הנוכחות מהווה גושפנקה לאחריות משרד החינוך, ולתביעות בעתיד אם חלילה יקרה משהו... האם מישהי יודעת מה החוקים במקרים כאלו?? כדאי אולי לברר זאת עם חברת הביטוח של הגן? אשמח לתשובותיכן שבוע טוב!
שלי

סגול לי

New member
אצלינו בביטוח

הילדים מכוסים גם בשעות אחר הצהריים, אני לא חושבת שיש קשר לגן ולתביעה (כמה נורא שצריך בכלל לחשוב על זה). אבל אם זה ממש מטריד אותך או את בעלת הגן אתן יכולות להוציא חוזר שכל ההורים יחתמו עליו שמשחררים את הגן מתביעות במידה ויקרה משהו. תהני בחרמון

הכלל הינו של הסתדרות המורים.

והוא בא לומר לגננות שיזהרו מהשתתפות בל"ג בעומר, כי הסתדרות המורים לא תיתן להן הגנה במידה ויקרה משהו, מכיוון שזהו חג שמועד לפורענות מבחינה בטיחותית. את צריכה לבקש מבעלי הגן שלך שיבדקו עם הביטוח שלהם מה הסיכון שלך כגננת בהצטרפות לנסיעה, האם יכולים לתבוע אותך אישית אם יקרה משהו, ו/או האם יכולים לתבוע את בעלי הגן. אני הייתי שוקלת את צעדיי, ובודקת.

למעלה