שאלה לי יש

tapuzina1234

New member
שאלה לי יש../images/Emo53.gif

חברה שלי ילדה היום פגית, בשבועה 30 שוקלת 2 ק"ג. אין לנו מושג מה הולך להיות עכשיו, אף אחד לא מנדב מידע! אני רציתי לקנות מתנות ודברים שהיא צריכה בימים הקרובים, מיותר לציין שאפילו תיק ללידה לא היה מוכן... אז בעלי נסיון אנא תעדכנו תודה רבה....

doritya2

New member
תשובה

ברגע זה מה שהיא צריכה זה הרבה תמיכה, אפשר לקנות לה משהו אישי, אבל לא לתינוקת. רצוי שתגששו קצת לגבי ההרגשה שלה עם המצב. רצוי שתרימו טלפון לשאול אם אפשר לבקר, לפני שאתם באים לבקר בבית החולים, לפעמים הזוג לא מעוניין באורחים ואפילו במשפחה.הדבר החשוב ביותר היום זה אמפטיה והבנה, לפעמים למי שנולד לו פג לוקח זמן עד שהוא קולט את המצב. לכן יש לתת תחושה של הבנה ותמיכה ומצד שני לא להיות שם יותר מדי אלא לתת לזוג את המרחב שלו להתמודדות.

היי,מזל טוב לחברה.

2 ק"ג לשבוע 30 זה מכובד בהחלט... איך התינוקת? אני הייתי קונה משהו מפנק לאמא,ומשתדלת להיות רגישה,לפעמים לא כ"כ רוצים אנשים מסביב במצב כזה...

tapuzina1234

New member
תודה על התשובות ו...

מתי בעצם היא תצא מהפגייה...? זה תלו רק במשקל? מה קורה בדר"כ????

יש כמה תנאים,שכולם חייבים להתקיים

בקרוב טוב. 1.משקל של 2 ק"ג (1980 גם אפשר). 2.גיל מתוקן של מעל 36 שבועות מלאים. 3.נשימה עצמאית ואכילה עצמאית.

ענו לך כבר על הכל...

אז שיהיה בהצלחה- ותפני אותה אלינו אם יהיו לה שאלות. כמו כן ראיתי שאף אחד לא הזכיר את החוברת. חיברנו חוברת להורים הטריים לפג- את יכולה לשאול אותה אם היא רוצה ולהדפיס לה. היא נמצאת ב-pagim.net שיעבור בשלום!

למעלה