שאלה לי אליכם...

phizik

New member
שאלה לי אליכם...

בזמןהצעדה שעברתי בין מקום החניה למשרד הלקוח הגיעה מולי אישה נאה ,מספר שניות לאחר שעברתי אותה סובבתי את מבטי לאחור בעקבותיה. בעקבות מצב זה עלתה בי תהייה....כמה מכן הבנות מסובבות את הראש ברחוב אחרי גבר? והאם זהו מצב נדיר או יום יומי...

בד"כ

כשאני עוברת ברחוב או בכל מקום אחר , הראש שלי מרחף ואני לא רואה אף אחד ושום דבר.. :) אבל אם קלטתי מישהו שממש מוצא חן בעיניי? או אפילו סתם מעניין / מסקרן, חופשי מסובבת, זה אוטומטי... זה לא יום יומי, אבל לא לגמרי נדיר

Jen74

New member
מסובבת את הראש

ולא פעם אחת כדי להציץ אלא נותנת מבט ממושך ולפעמים גם מקווה שהמבט שלי נקלט והתפרש נכונה בצד השני.
בדרך כלל, הם לא קולטים

magenta73

New member
פיזיק...

אנחנו לא מסובבות את הראש לאחור... זה הורס את הפן!!!

שרiןבן

New member
אה הא !!

בגלל זה לארנקים שלכן יש משקל שווה ערך לארגז כילים של אינסטלטור.

חחחחחחחחח אל תגזים

אפשר לחשוב שאני סוחבת את המלתחה אצלי בתיק
סך הכל מראה קטנה מזערית .

© RoNa

New member
רק כש..

נוצר קשר עין והוא מוצא חן בעיני ויש לי גב..
או שהוא זרק איזה עצם לאויר שגרם לי להסתובב.

BABELICIOUS

New member
חופשי מסובבת את הראש....

לא באופן בוטה וישיר מדי אבל כן, מסובבת ת'ראש

SN9801

New member
סעו באוטובוסים,יש שם המון הזדמנויות

לראות אנשים יפים. וכשאתה יושב באוטובוס במושב האחורי כשמולך או לידך יושבת יפיפיה אמיתית וחלקים מסויימים בגופך(לא מה שאתם חושבים) אף זוכים למגע חטוף (יותר או פחות),וכשנסיעה כזו נמשכת חצי שעה ולפעמים גם יותר מזה אז כמעט אי אפשר לבקש יותר מזה. נו טוב,יש ימים שתצטרכו לרדת מהאוטובוס קצת עצבניים אחרי שיצור מעוות ומכוער במיוחד שמסוכסך שנים עם האמבטיה שלו החליט לשבת דווקא לידכם אבל ברוב המקרים אפשר למנוע חוויות טראומטיות כאלה. ואם כבר,הנה פטנט קטן לגרום לאנשים לא רצויים להעדיף מקומות אחרים. כשהיצור מתקרב לכיוון המושב שלכם הטו קצת את גופכם לכיוון המעבר והתבוננו לכיוון החלון הקדמי כאילו אתם שומרים מקום למישהו שבדיוק משלם לנהג. בדרך כלל הרמז הזה נקלט יופי ואנשים פוסחים עליכם. כמובן שכשמתקרבת יפיפיה מהממת יש לבצע בדיוק תרגיל הפוך ולהצטופף קצת לכיוון החלון,לא ליצור קשר עין ליותר משניה אלא פשוט לעשות תנועות כאילו אתם האנשים הכי מנומסים בעולם ותשמחו לארח את הגברת במושב הסמוך אליכם. אין אחריות על הפטנטים אבל כמי שנוסע כבר שנים רבות בתדירות יומיומית באוטובוסים אני חושב שפיתחתי מספיק נסיון כדי לומר שהשיטות האלה עובדות לפחות ב80 עד 90 אחוז. אולי פעם עוד אפרסם מאמר שלם על כל הדרכים איך ליסוע באוטובוס וגם להנות מזה. זה בהחלט אפשרי!!!

magenta73

New member
אתה יודע שאם אני אעשה כאן סקר

לבנות לפחות, כמה פעמים ישב לידם באוטובוס איש זקן ומגעיל וכל הזמן ניסה לגעת בהן בציצי, או במקומות אחרים, במחווה שהוא בעצם "נרדם" עליהן... או מתכופף "להרים" משהו שנפל לו... או שהוא נוגע לעצמו ב... כמעט כל הבנות פה יגידו שזה קרה להן... בטח הרבה יותר בנות מאלו שיגידו שישב לידם חמודון אמיתי...

SN9801

New member
ברור,גם לידי יושבים לפעמים כל מיני

מוטציות אבל כאמור לא לעתים קרובות. ותאמיני לי שזה לא בגלל שאני כזה חתיך הורס שמושך במגנט רק חתיכות. זה רק בגלל שהשיטות שלי שכאמור נאספו במשך שנים של נסיון הוכיחו את עצמן!!!

straycat

New member
וגם בגלל...

שהמטרדים האקולוגיים המהלכים, המזיעים והמדיפים ריחות, שאדם נורמלי לא מסוגל בד"כ לזהות, יעדיפו, לרוב, להיצמד לאישה -- אלו כנראה ההזדמנויות היחידות שיש להם...
(מישהו צירף את התמונה הזו להודעתו בפורום לא מזמן, והרשיתי לעצמי לשמור אותה. עכשיו היא נראית רלוונטית מתמיד
).

ניוט

New member
יוווו...... השיר בחתימה שלך

העלה לי חיוך על הפנים והחזיר אותי שנים אחורה

SN9801

New member
זאת הייתה המטרה

אני בן אדם מאוד נוסטלגי באופי שלי

ניוט

New member
לא שמעתי אותו כברהמון

המון שנים ועם זאת המנגינה שלו מתנגנת לי בראש.....

למעלה