שאלה לי אליכם.

מצב
הנושא נעול.

oren666

New member
שאלה לי אליכם.

שאלה לי אליכם.
איך זה שבתיק דמה בוואלה, המניות מתעדכנות יותר מהר מבתיק בבנק?? הייתי מצפה שזה יהיה הפוך...

oren666

New member
נראה לך היגיוני שוואלה תקבל

ככה זה בבנקים 20 דקות דיליי
נראה לך היגיוני שוואלה תקבל
את הנתונים לפני הבנקים? גם לוואלה יש 20 דקות דיליי. פשוט בוואלה זה מתעדכן לפעמים בדקה שתיים לפני.

כפיר ב

New member
מה קרה לכם

אין דיליי בלאומי, בדוק
מה קרה לכם
באתרי החשבונות של הבנקים כמו הטלבנדק של דיסקונט אין שום דיליי הנתונים שם מתעדכנים אפילו יותר מהר מאורדרנט איציק 100 התכוון כניראה לדף הראשי של הבנקים ששם מוצגים מניות בדיליי

mosaicrainbow

New member
אם אתה לקוח של לאומי

שאלה לי אליכם.
איך זה שבתיק דמה בוואלה, המניות מתעדכנות יותר מהר מבתיק בבנק?? הייתי מצפה שזה יהיה הפוך...
אם אתה לקוח של לאומי
כל המידע הוא בזמן אמת. בבנק הפועלים רק חלק מהמידע מקבלים בזמן אמת.

חדש120

New member
שימו לב:

אם אתה לקוח של לאומי
כל המידע הוא בזמן אמת. בבנק הפועלים רק חלק מהמידע מקבלים בזמן אמת.
שימו לב:
האתר של הפועלים מעודכן יותר מלאומי. יש לי את שניהם. בלאומי תמיד יש דיליי של כמה שניות מול פועלים. זה מראייה של שני מסכים בו זמנית.

כמה שניות?

שימו לב:
האתר של הפועלים מעודכן יותר מלאומי. יש לי את שניהם. בלאומי תמיד יש דיליי של כמה שניות מול פועלים. זה מראייה של שני מסכים בו זמנית.
כמה שניות?
עזוב אותך לך לאחד העם לבורסה עם לפ-טופ, תתחבר להם ל LAN ותתן פקודות משם. ככה לא יהיה לך דיליי של כמה שניות. נו באמת...

חדש120

New member
כמה שניות הן לא עניין של מה בכך..

כמה שניות?
עזוב אותך לך לאחד העם לבורסה עם לפ-טופ, תתחבר להם ל LAN ותתן פקודות משם. ככה לא יהיה לך דיליי של כמה שניות. נו באמת...
מנסיון! אין לי אפשרות לסחור מאחד העם... איש איש הטוב בעיניו יעשה

אם כמה שניות חשובות לך...

אם כמה שניות חשובות לך...
אז אל תסחור דרך הבנק! תקנה איזה מערכת מטורפת עם חיבור עצבני לאינטרנט וגם תשב קרוב לסרברים הראשנים או השד יודע מה והנה הרווחת שניה. באמת נו לרוב האנשים כמה שניות זה לא יותר מידי משנה, כמה דקות זה כבר משהו אחר.

dejosh

New member
דיליי של כמה שניות? יש יתרון

דיליי של כמה שניות? יש יתרון
ככה מפסידים יותר לאט

../images/Emo133.gif ערכה של שניה

ערכה של שניה
בדיוק השבוע קיבלתי מייל בנושא הזה... הנה: * כדי להבין מהי ערכה של שנה אחת- שאלו תלמיד שנישאר כיתה. *כדי להבין מהו ערכו של חודש אחד- שאלו אמא שילדה פג. *כדי להבין מהו ערכו של שבוע אחד- שאלו עורך של עיתון שבועי. *כדי להבין מהי ערכה של שעה אחת- שאלו זוג אוהבים המחכים בקוצר רוח לפגישתם. *כדי להבין מהי ערכה של דקה אחת- שאלו אדם שפספס רכבת ברגע האחרון. *כדי להבין ערכה של שניה אחת- שאלו מי שניצל מתאונת דרכים. *כדי להבין מהי ערכה של אלפית השניה- שאלו ספורטאי שזכה רק בבמדליית כסף. הבינו מהו ערכו של כל רגע והוקירו אותו יותר, אם חלקתם אותו עם אדם מיוחד, אדם יקר. הזמן אינו ממתין לשום אדם. האתמול הוא הסטוריה, המחר אינו ידוע- היום הוא מתנה.
ה ש ע ו ן מ ת ק ת ק נ צ ל ו א ת ה ז מ ן ה י ו ם .

מצב
הנושא נעול.
למעלה