שאלה לי אליכם... (שאלה ביעילות)

noamway

New member
שאלה לי אליכם... (שאלה ביעילות)

אני רוצה לבנות מערכת חיפוש. ואני משתמש במשפט case ארוך מאוד נגיד 20 אפשרויות. האם המחשב מתייחס רק לשורה הספציפית שנכונה או שבגלל שהמשפט case ארוך אז גם זמן טעינת הדף יהיה ארוך?

max2

New member
עקרונית

קיב זה סולם תנאים. אל תתיחס למהירות של ביצוע תנאי כי זה לא משינצל את המשאבים של השרת שלך.....(תבדוק לולאות שרצות הרבה, קומפוננטות וכדומה)

noamway

New member
למה הוא רושם לי שגיאה על???

יש לי קוד כזה:
<% select case categorya1 case "news","event","article","supporthelp" For i = 0 To NumOfRecords ida = arraysearch(0,i) writera = arraysearch(1,i) headera = arraysearch(2,i) shorta = arraysearch(3,i) %> <tr> <td colspan="2"> <div align="right" dir="rtl"><font class="Black12"><%=shorta%></font></div> </td> </tr> <% case "customer" For i = 0 To NumOfRecords ida = arraysearch(0,i) categorya = arraysearch(1,i) headera = arraysearch(2,i) shorta = arraysearch(3,i) %> <tr> <td colspan="2"> <div align="right" dir="rtl"><font class="Black12"><%=shorta%></font></div> </td> </tr> <% end select %>​
למה הוא רושם לי שגיאה כזו:
Microsoft VBScript compilation error ´800a0400´ Expected statement /search/search.asp, line 203 case "customer" ^​

למעלה