שאלה לי אליכם ציוניות וציונים דתיים

שאלה לי אליכם ציוניות וציונים דתיים

מקווה שתמצאו את הזמן להתפנות מהעיסוק הבוער בענינים הפוליטים העכשווים גם לדיון עקרוני. ולא זו לא פרובוקציה. האם אתם מאמינים שהדרך הפוליטית של הציונות היא המסקנה ההגיונית היחידה מתורת ישראל? ואם התשובה היא כן, איך אתם מתמודדים עם ההתנגדות העקרונית החריפה של נטורי-קרתא לציונות ולמעשיה בעשורים האחרונים, התנגדות שמנומקת מסיבות דתיות?

yetush

New member
באמת

לא יודע מה לענות לך על זה..... לדעתי כן..,נטורי קרתא הם הזרם הלא שפוי והמאוד סגור וחשוך של היהדות!! ואנ לא אתחיל עכשיו למה אנ חושב ככה, זה ארוך ואני עייף מידי בשביל זה!

yetush

New member
מה נסגר??

את מסכימה איתי על הכל היום? הילי את צריכה ללכת לעוד הפגנות זה עושה לך טוב את חוזרת משם ממש תומכת בי!!!!

yetush

New member
אני תמיד מדבר לענין

אמרתי לך כבר את גישתי לחיים? אני פתוח מאוד לכל הדעות והכיוונים ומסדר לעצמי הכל בצורה הגיונית..

הילי M 16

New member
לא כל דבר בחיים עובד עם שכל!!

תזכור את זה.. ואגב לא כל הזמן אתה מדבר לעניין בכלל לא.. אני לא יודעת מה קרה היום אבל..

yetush

New member
עזבי..

קשה לך להודות שאת פשוט מעולם עם דעות סגורות וכלום לא ישנה... נדבר מחר בע"ה..

הילי M 16

New member
אם אני אכנס למוסד לחולי נפש זה רק

בגללך!! שיגעת אותי!! אין לי דעות סגורות!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! אתה לא מבין את זה..?? הדעות שלי מאוד ליברליות פשוט אתה קיצוני לצד המשוחרר יותר קיצוני למדי שעוד זה יתפוצץ לך בפרצוף שעכשיו בא לי להכיר אותך רק כדי שבעוד כמה שנים אני יגיד לך בפה מלא עם חיוך שטני: "אמרתי לך!!".. לילה טוב..

yetush

New member
ראינו כמה ליברליות!

משהו, אני ממש לא! אני פשוט נגד הגישות הסגורות והפחדניות שאת מציגה, אם זה ענין ידידות,ענין ילודה מוגברת, עניני נגיעה וכו'!

הילי M 16

New member
נכון?? אנחנו פשוט מאמים!!

חחחחחחחח... כולם חמודים אבל אנחנו המקור נכון יתושתוש..?

בחייכם חבר'ה!

טוב אני נותן לכם לילה שלם לישון ולצבור כוחות. מחר (לפני כניסת השבת!) אתם קוראים בקישור את מה שהם חושבים, ועונים לי ברצינות הפעם. הולך?

הילי M 16

New member
נחשוב על זה..

סתאאאאם.. כן נענה תשובות אבל יתוש אמר דברים די נכונים..

למעלה