שאלה לי אליכם - אני רוצה לדעת אם הכל בסדר

Regedit

New member
שאלה לי אליכם - אני רוצה לדעת אם הכל בסדר

אני קניתי הרדיסק 350 גיגה של ווסטן דיגיטאל חיברתי אותו למחשב והכל בסדר לאחר מכן לחצתי על עכבר ימני על המחשב שלי ואז על MANAGE והלכתי לכונן החדש ועכשיתי לו "ניו פרטיישן" לחצית הבא הוא פרמט אותו.ובזמן שהוא פרמט אותו אני לא ידעתי שהוא מפרמט אז ניכנסתי לכונן ונישיתי להיכנס והוא רשם לי הודעה כזאת ACSS משהו... אז אני אכלתי סרטים שזה לא טוב וכו'... אז מחקתי אותו מ ה MANAGE והגדרתי אותו מחדש ואז הוא עשה שוב פירמוט וניתקתי באמצע את הפרמוט עשיתי יציאה דרך הכפתור "קנסל" ואז זה יצא... אחר כך עשיתי פורמט למחשב וה הגדרתי את הכנון שוב דרך הווינדוס שוב דרך ה MANAGE !!!! ועכשיו הכל בסדר... האם דקפתי את הכונן ? (כי עשיתי פרמוט ואחר כך יציאה... ואחר כך שוב פרמוט) האם פרמוט יכול להרוס את ההרדיסק ? או שאם זה לא היה קיים אז לא היו ממצאים את הדבר הזה "פירמוט? תודה לכם אני רוצה פשוט להיות רגוע כי זה הרדיסק חדש... תודה לכם !!!! וזהו עכשיו אני לא נוגע בזה זה נשאר ככה..

Regedit

New member
מה זה לא נראה לי?

למה שאני ידפוק? לפרמט פעם אחת ולהיכנס באמצע לכונן בזמן שהוא מפרמט אחר כך פירמטתי ויצאתי באמצע לאחר שיצאתי באמצע , ניכנסתי לכונן וזה לא ניכנס לכונן אחר כך פרמטתי מחדש ועכשיו הכל עובד טוב ? הכל נעשה דרך הWINDOWS XP PRO שלי...

אחשלו

ב-טלפטיה שלי, הדיסקשיח שלך תקין לגמרי. זה יהיה לגמרי מיותר, אבל אם אתה ממש מתעקש אז אתה יכול להוריד תוכנה שבודקת את הדיסק הקשיח ולקבל דו"ח על מצבו. חפש בגוגל. עכשיו תגיד תודה יפה...

Regedit

New member
תודה רבה...אבל שמע

לא צריך להיות סיבה שעשיתי משהו רע שיצאתי באמצע פירמוט ? כלומר לחצית על "קנסל" ולא צריך להיות בעיה שבזמן הפרמוט ניסיתי להיכנס לכונן וזה לא ניכנס נכון ? רק תרגיעו אותי אני אוכל סרטים כונן יקר

Y. Welis

New member
לא נעשה שום דבר שיזיק לכונן

פירמוט = שיכתוב רשימת האיתחול שבתחילת הדיסק. כלומר מה שנכתב שם (כתיבה רגילה, כמו כל כתיבה לדיסק) הוא רק על חצי אחוז מנפח הדיסק כולו. כך שהסרטים אמורים להיות טובים (ממליץ על אלה משנת 85'...).

למעלה