שאלה לחברי הפורום

baroh65

New member
שאלה לחברי הפורום

שלום לכולם אני פרוד מיספר חודשים אולי שנה יש לי 4 ילדים אני מנסה להכיר ומשום מה זה לא מסתדר לי אני לא מצליח לצאת מהבית אני פוגש המון אנשים במשך היום רק משהו קורה איתי אני לא מבין מה נשים לא מתקרבות כאילו רשום לי על המצח עוד נשואי לי מי יש רעיון מה לעשות

straycat

New member
כן. רד מהגדר.

כל עוד אתה פרוד, אתה למעשה "יושב על הגדר, רגל פה, רגל שם" -- זה גם המסר שאתה משדר לסביבה. אם אתה רוצה להמשיך בחייך, אתה חייב לבחור כיוון: או שתחזור לאישתך, או שתתגרש ממנה סופית. רוב הנשים שאני מכירה לא היו מנהלות קשר זוגי רציני עם מישהו פרוד, מפני שההרגשה היא, שבכל רגע נתון הוא יכול לחזור לאישתו. רוב הנשים, כולל כותבת תגובה זו, מעדיפות בני-זוג החלטיים שמניעים את עצמם, ולא יושבים על הגדר או נסחפים בזרם... יתכן שהיית זקוק לפרק הזמן הזה כדי להתמודד עם הפרידה. ללא ספק, זה לא תהליך קל. אולם, ככל שתקדים לקבל החלטה לגבי המשך הדרך שלך, כך תוכל להשתחרר מהמצב הסטטי ולהמשיך הלאה. בהצלחה
.

a n a t i 3 3

New member
מכירה הרבה שמשתוקקים לתואר "גרוש/גרושה"

ולא בשליטתם ולצערם אינם זוכים בו! חסרות נשים שלא נותנות גט לבני זוגם על מנת לקבל מזונות אישה?! חסרים גברים שמפאת כבודם האבוד אינם נותנים גט לנשותיהם?! לא תמיד ההחלטה וההנעה מושגות הן, הצורך לאהוב ולהיות נאהב אינו מתחשב בדרך כלל באלו.

4 ילדים ! היית עסוק אני רואה ../images/Emo8.gif

מה אני אגיד לך ,מה שאתה משדר לבחוץ זה מה שאנשים קולטים .

למעלה