שאלה לחברי הפורום. לנגפורד והאוהדים

yb2011

New member
שאלה לחברי הפורום. לנגפורד והאוהדים

עד היום הייתי רק במשחק אחד בימי חיי, [בגמר הגביע, והיום גם כן אני מתכוון להיות]
לכן רציתי לשאול אתכם האם לנגפורד מקבל את הכבוד הראוי לו מהאוהדים. כי לי נראה שלא.
יש לו אמנם את החסרונות שלו שהוא רואה בעיקר את הטבעת ופחות את המשחק הקבוצתי,
אבל אחרי הכל הוא מהסקוררים הטובים של מכבי אם לא הטוב שבהם.

פאפאלוקס לדוגמא, שלא מתקרב ללנגפורד מבחינת הנקודות, כל פעם שהוא נכנס הוא מקבל שירה אדירה של
"פאפאלוקס עולה". האם לנגפורד מקבל את הכבוד הראוי לא? ואם לא, למה?

crazy87878

New member
שיקולים פוליטים

כמו שבזמנו שרו לחוסיין בשוק למרות שהוא כלל לא הרשים על הפרקט

כמובן שזה עוד היה בתקופה שהיחסים עם טורקיה היו בפריחה

אני חושב שאת האהבה האמריקאית לנו אנו מקבלים כמובן מאליו כך שלא טורחים לעשות יח"צ לשחקן שלא תורם מבחינה מקצועית אבל היחסים על יוון ידעו עליות ומורדות כך שלשיר לפפלוקס עשוי ואף אמור לשפר ולהדק אותם

crazy87878

New member
אלמנט הלאום בהחלט שיחק תפקיד

ומי שמתכחש לזה הוא אויל משריש

מה זה "כבוד ראוי" בעיניך?

הוא התחבר כאן מי יודע מה? אם מישהו יציע לו 50 אלך יותר הוא ישאר אצלך?
יש הרבה פרמטרים ל"כבוד ראוי" , ולא סתם גדול הזרים במונחי "כבוד ראוי" היה וויצ'יץ' שעשה כברת דרך עצומה במונחי שכר לכיוון מכבי כדי להישאר כאן.

לנגפורד הראה יותר אינטליגנציה משהיינו מצפים , הראה פחות אגואיזם משהיינו מצפים , ויותר נכונות לוותר מעצמו ולהסתגל למשחק של מכבי בעוד אקדוחנים רבים נשארים ראש בקיר, ועם זאת ,דקה אחרי שהעונה תסתיים , לפחות נכון לעכשיו נראה שכמה שהוא נהנה והתחבר , הוא לא יחשוב פעמיים לפני שיילך להצעה של שקל אחד יותר.זה הרושם שלי , ואני חושב שגם של רבים.
הוא אוהב להיות כאן , אבל יאהב להיות בכל מקום שישלם לו יותר.

yb2011

New member
אתה צודק רוברט

אבל פאפאלוקס חתם פה קבע? מה נראה לך שלנפורד מרגיש כשהוא תורם את הנשמה שלו ומוביל לנצחונות
ובסוף הקרדיט [מהאוהדים] הולך לפאפאלוקס.

כמובן שאני חס וחלילה לא מזלזל בפאפאלוקס הגדול וחורה לי מאוד הסיפסול שלו.

כאו אתה מתחבר למה שיפה באוהדי מכבי

אוהדי מכבי ביחס לאחרים מבינים כדורסל ויודעים לפרגן לשחקנים גדולים גם כשהם באים מהצד היריב , גם כשקבוצה מנצחת את מכבי במפגן כדורסל מרשים האוהדים יפרגנו לה.

פאפאס היה יריב של מכבי במשך שנים , יש לו חפיפה רצינית עם מכבי לאורך השנים ואוהדים מתלהבים ממנו הרבה יותר מלנגפורד.

בכלל אוהדים נוטים להתלהב יותר משחקני נשמה מאשר משחקנים של ביצועים אישיים התקפיים , ונראה לי מהשנים של ביינום שהרבה אוהדים ואני בתוכם פיתחו סוג של מבט עקום על שחקנים שהביטוי שלהם הוא יותר סוליסטי מאשר קבוצתי.

crazy87878

New member
בקטע הזה אנחנו בראש אחד עם הבלאנקוס

שמחאו כפיים לרונלדיניו עת זה עתה כבש שער מדהים ב-0-3 של ברסה בברנבאו
הפוך? לא נראה לי

waviram

New member
צריך לדעת למי לשיר

לפני שנתיים, הזר הראשון שזכה לשיר היה אלן אנדרסון. אם אני זוכר נכון, כתבו ושרו לו את השיר עוד לפני המשחק הרשמי הראשון שלו בקבוצה. התוצאה - השתן עלה לו לראש, הוא חשב והתנהל כאילו מכבי זה הוא והוא זה מכבי, והתוצאה ידועה.

באופן אישי, אני מעדיף שיכתבו שירים ללוחמים שמקריבים את הגוף שלהם על הפרקט, כדי ששאר השחקנים, במיוחד הכישרוניים שבהם, ידעו שזה מה שהם צריכים לעשות כדי לזכות לאהבת הקהל.

לפני ששרים ללנגפורד, עדיף שישירו להנדריקס, לסמית ולאוחיון

comerte a besos

New member
לפאפאלוקאס מגיע הכי הרבה כבוד

השחקן עם הרזומה הכי טוב שיש במכבי... ואחד הגדולים בכל הזמנים באירופה.
הכבוד שנותנים לו זה בגלל שלמרות כל מה שעושה לו בלאט הוא נותן את כל כולו בכל דקה שהוא מקבל על הפרקט... אתה רואה אותו מתעצבן כשהוא מאבד כדור, או כששורקים לו לעבירה... ושמח כמו ילד קטן כשמהלך מצליח לו.
אני בטוח שהיינו יכולים להפיק הרבה יותר מפאפא... הוא היה חייב לקבל יותר דקות בסידרה מול פאו והוא אחד הגורמים לכך שמכבי לא בפיינל פור (או יותר נכון, חוסר הימצאותו מספיק זמן על הפרקט).

הוא היה חייב לקבל דקות הרבה לפני כן

כשלא קיבל מספיק דקות כדי לחבר אותו לקבוצה , אין מה לצפות שהיה עושה את "השינוי" נגד פאו , למרות שיש לו חלק משמעותי בניצחון באתונה ,הוא לא היה עושה את ההבדל גם עם יותר דקות במצב הענינים הנתון , הקבוצה הזו לא היתה בידים שלו .
ולדעתי רצוי שבלאט ישחרר אותו כבר עכשיו, ממילא אני מתקשה להאמין שיקבל יותר מכמה דקות ספורות עד תום העונה אם בכלל ילבישו אותו.

comerte a besos

New member
זו תהיה טעות מרה לשחרר את פאפא

קודם כל הוא זקוק לו באדריאטית...
ודבר שני, למעט אוחיון אין לו שום רכז אמיתי בסגל.... אם קורה מצב היפותטי ובו אוחיון נפצע, הוא יהיה זקוק לפאפא נואשות...
עם כל הרצון הטוב לא לראות את פאפא מיובש ומתוסכל על הספסל הוא תחת חוזה וצריך לנצל את המקסימום מהחוזה שלו.

היה צריך לשחרר אותו בחורף,

ובמקום מאלט לגייס מישהו רציני יותר - אבל לא ברור אם היה...
אבל אם הוא כבר כאן, הוא צריך להישאר עד סוף העונה.

אם פאפאס יתפוצץ על מכבי מיד אחרי תום החוזה

תהיה לו זכות מלאה .

לא זכור לי מקרה שככה התיחסו לשחקן כה מצליח באחת מהעונות האחרונותשלו , אם אתה לא צריך אותו , אל תביא אותו.

ודאי שזכותה של מכבי להשאיר אותו והוא צריך לעשות כל מה שתבקש כל עוד הוא תחת חוזה , אבל איכסה.

waviram

New member
מה זה ייתן לו להתפוצץ?

הוא יקבל חוזה יותר טוב במקום אחר?

אני מסכים איתך שפאפאלוקאס היה צריך לקבל יותר קרדיט לאורך העונה, אבל הדעיכה שלו התחילה עוד לפני שהוא דרך במכבי וברוב הדקות שלו בקבוצה הוא לא ממש הבריק.

בדיעבד, חבל שהביאו אותו... חבל למכבי ובעיקר חבל לו...

מה אתה רוצה? לא נתנו לו לשחק

בורשטיין הועדף על פניו.
השחקן היחיד שקיבל פחות קרידט ממנו זהו שאייר,אם אני לא טועה וגם איתו מכבי יצאה רע מאוג,בגלל שיש את הליגה ה 3 בה יכלו לתת לשאייר צ'אנס לפרוח ולטל את הדקות האלה.

מה שקרה העונה לא היה תקין עם פאפא או שאייר בעוד שברור שפאפא היה צריך לנהל את מכבי ביורוליג ושאייר עם הצאנ'ס שלו במסגרת השלישית במקום להשאיל אותו.
היו משחקים בשלב הראשון והשני שיכולנו לנצח ולהגיע לטופ 8 יותר בקלות עם פאפא,אם פאפא היה משחק ולא אוחיון הממוצע או שני הזרים האחרים שדאגו בעיקר לממוצע האישי שלהם ולא תמיד עזרו לקבוצה.

שמע , החכמה שלך בדיעבד לא לענין

בלאט לא נתן לו דקה אחת של חסד , ולא דקה אחת כדי לחבר אותו לקבוצה .

הדקות של פאפאב התחלקו בין דקות של "כלו כל הקיצין" כשכל פתרון אחר לא עבד , לדקות של ריצוי האוהדים.

באמת תודה שאתה מסכים שפאפאס היה צריך לקבל יותר קרדיט , מפתיע שאתה עוצם עינים וטוען שפאפאס לא ממש הבריק כשאתה מבין היטב שבתנאים שקיבל לא הגיוני להבריק.

ולמה שיתפוצץ? כי הוא בן אדם , וכי מכל מי שעבר במכבי ,הוא מתנהל בצורה הכי אצילית שאני זוכר
אבל לכל תעלול יש גבול . במיוחד כלפי שחקן עם היסטוריה כמוהו ,בשורה התחתונה , מכבי ביזתה אותו השנה.

waviram

New member
הבעיה היא שבמעט ההזדמנויות שהוא כן קיבל,

"לא הבריק" זו מחמאה ליכולת שהוא הציג. הוא איבד כדורים על ימין ועל שמאל ועשה טעויות של טירון. בשורה התחתונה, יוגב אוחיון היה הרבה יותר אפקטיבי ממנו ולכן פאפאלוקאס נשאר להתייבש על הספסל.

למעלה