שאלה לחברי הפורום לגבי מסגרת להשגת מטרות

מוסווית

New member
שאלה לחברי הפורום לגבי מסגרת להשגת מטרות

שלום לכם,
אני שואלת לגבי פורום או קומונה להשגת מטרות, האם אתם מכירים מסגרת אינטרנטית כזאת? (אפילו מחוץ לתפוז)..
אני הרבה זמן מחפשת משהו שיתאים ויתבסס על "יצירת מציאות", "הסוד" וכד', ואם יש שם מאמן/ת שתומכים בתפיסה הזאת, אז בכלל זה יועיל..

תודה

מוסווית

New member
תודה על ההמלצות, אבל..

צפיתי כמה פעמים בדומונה, והתרשמתי לרעה ! - בזמן האחרון אין בכלל ניהול שם, הרבה אנשים שנכנסו אליה והיו קבועים בה, התפוגגו ולא משתתפים בה יותר, אנשים שכן השתתפו בקומונה בעבר, מגיעים שוב, מתחייבים ולאחר מכן לא מעדכנים על עשייה ונעלמים. נשארה רק משתתפת אחת שם, שבסך הכל די מבריחה אנשים חדשים שמנסים להיכנס לקומונה, ע"י כל מיני תקיפות כשמגיבים ספציפית אליה. - לא הכי נעים להיות במקום כזה, שאמור דווקא להיות שיתופי.

לגבי פורום האימון, אני חושבת שזה פחות יתאים למה שאני מחפשת, למרות שיש שם שפע של מאמנים. לא נראה לי נוח במסגרת הזאת, להיות יחידה שמפרסמת את מטרותיה, ומדווחת שם על כל צעד כמעט שאני עושה להשגת המטרות שלי.. ונכון שיש שם עזרה רבה ממאמנים, אבל אין שם אנשים כמוני שגם רוצים להשיג מטרות וביחד לתמוך אחד בשני לשם השגתן.

תודה בכל מקרה..

חבל, לא ידעתי שזה המצב בדומונה..

בכל אופן אני יכולה להציע לך לפתוח שרשור שבועי או יומי כזה בפורום תמיכה למבוגרים ADDו ADHD .
יש קישור לפורום הזה מהפורום שלנו. {למעלה או בצד}. המחשב שלי היום בשביתה איטלקית, ולא נותן לי לעשות כלום. מקוה שיסכים לשלוח את ההודעה..

05 מיכל

New member
זה לא

אני אמנם לא משתתפת שם, ולא יכולה להגיד אם מישהו תוקף מישהו אישית, אבל אני מציצה מדי פעם (נוסטלגיה...) ובפירוש יש שם כמה משתתפות, והן בהחלט כן מדווחות.

מוסווית

New member
היי מיכל..

את כותבת שאת מציצה מדי פעם בקומונה.. מתי הייתה ההצצה האחרונה שלך שם? - את כותבת בפירוש יש כמה משתתפות והן בהחלט מדווחות - מה זה נקרא קומונה פעילה? - שהיא פעילה כל יום כמעט, או שגם כשקיים פער של חודש כשאף אחת לא נכנסת לשם, למעט מישהי ספציפית שממשיכה להשתמש בקומונה לבד גם אם אין שם אף אחד חוץ ממנה?

הקומונה הזאת על הקנטים וההתנהלות פתטית - המנהלת האחרונה שם מזמן כבר לא מנהלת אותה ולא מראה את עצמה.

ואגב לגבי תקיפה, לא יודעת אם המונח תקיפה הוא המונח הנכון, אבל בטח ובטח לא נעים לקבל קבלת פנים כזאת (ותמשיכי לקרוא את שאר ההודעות שתגובה זו גוררת אחריה) שדוחה על הסף את מי שמנסה להכנס לקומונה, ולא רק זאת, אותה תגובה גם פונה למשתתפות קבועות בקומונה שגם הרימו ידיים והפסיקו להיכנס אליה.

מרב, תודה על ההצעה.

למעלה