שאלה להורים לתאומים

kookit

New member
שאלה להורים לתאומים

חברתי עומדת ללדת תאומים ומתלבטת אם לקנות שידה אחת או שתיים, מה אתם ממליצים?

שידות

למה היא צריכה 2 שידות? היא תחתל את שניהם בו זמנית? לא רואה טעם ל2 שידות.

kookit

New member
ההתלבטות שלה נובעת בעיקר מהחשש שלא יהיה לה

מספיק מקום לאחסון הבגדים

michal66

New member
המקום בשידה מספיק אולי לשנה הראשונה..

וגם לא ממש
תלוי בעונה. בגדי חורף תופסים המון מקום!!! בהנחה שהמגירה הראשונה מיועדת לטיטולים,משחות ושאר ירקות...4 מגירות לביגוד זה לא מספיק וצריך ארון.

michal66

New member
אני לא חושבת שצריך שידה בכלל...

אבל אם לקנות אז רק אחת. אני הסתדרתי בלי שידה בכלל. ארון בגדים גדול בחדר ועל המיטה משטח החתלה. מאוד נוח ולא תופס מקום בחדר.

frige

New member
גם אצלנו אותו הדבר

אין לנו שידה בכלל. יש ארון גדול ומשטח החתלה שמתלבש על המיטה.

ממה מיה

New member
../images/Emo91.gif במקום שידה משטח החתלה

קנינו באיקיאה משטח החתלה קומפקטי והעמדנו אותו בחדר האמבטיה. כך יש לי מים זמינים תמיד לידי, בחורף יש חימום, החיתולים לא מסריחים בחדר שינה, הבגדים המלוכלכים נזרקים ישירות לסל הכביסה או במידת הצורך להשריה בכיור. שמתי לי בהישג יד בגדי גוף ורגליות - לבוש בייסיק בתא התחתון של השידה. יש כל מיני סלסלות תלות לחיתולים, קרמים, מגבונים וזה ממש נוח. את הבגדים נוח יותר לאחסן בארון - במגירות בשידה זה די מתבלגן... בתמונה - איתן מחתל את נטע...

infusion

New member
שידה אחת

לי יש שידה אחת גדולה. רוחב 120 סמ עומק 70 סמ. כל הבגדים נכנסים וגם חיתולים משחות וכדומה. ויש מגירה אחת של מצעים, שמיכות קיץ, חיתולי טטרה. לדעתי נוח מאוד לחתל על השידה. מאידך שידה היא מאוד מוגבלת, לא עונה על כל הצרכים ולכן אולי באמת מיותרת: * השידות הסטנדרטיות הן עומק 60 סמ ומהר מאוד הילד גדול מידי בשביל לשכב לרוחב השידה. * במקביל אלי בעלי מחתל ומלביש את הילד השני. אחד על השידה והשני על ספה בחדר. * אנחנו גרים בקוטג' (שתי קומות). בקומה התחתונה היה לי שולחן החתלה נוסף עם סלסלה של חיתולים וקרמים וסלסלה של בגדים. כבר הרבה זמן שאנחנו מלבישים את הילדים בבוקר בקומה התחתונה על שמיכה פרושה על השטיח. * בדרך כלל אני מכינה מראש את הבגדים להחלפה, חיתול וקרם לפני שאני מפשיטה את הילד, כך שברוב המקרים זה לא משנה אם אני מחתלת על השידה או במקום אחר מבחינת זמינות הדברים.

כמו שראית בתגובות בטח אין צורך בשתי שידות

ואפילו יש דיונים לגבי אחת... זה מאד אישי, אני דוקא מאוהבי השידות, מאד אוהבת אפילו כשאני באה למישהו ויש שם שידה, נכון- אם אין אז מסתדרים על הספה, שטיח וכ"ו, אבל זה כ"כ יותר נוח לי אישית על שידה. לי יש בעיות גב, ואם תמיד הייתי מחתלת ומלבישה על ספה או שטיח, זה היה אסון. מדי פעם זה בסדר, אבל לא על בסיס קבוע, ממש לא. ותראי כמה זה אישי- גלישר פה מהפורום מכרה את שידת ההחתלה שלהם, כשהילדים שלה היו נדמה לי בני שנה וקצת. ואני קניתי ממנה, למרות שהילדים שלנו כמעט באותו גיל, כי שלנו נשברה בהעברת דירה בדיוק, ואנחנו ממש צריכים שידה, לעוד הרבה זמן, לנו זה מאד נוח... לגבי מקום לבגדים- אני שומרת בשידה בגדים לכל שלושת הילדים שלי, והאמת- משתמשת ביום יום רק בשתי מגרות- אחת לתאומים ואחת לגדול. מה שאני עושה זה לשים את הבגדים שהכי בשימוש במגירות העליונות שיהיו לי זמינים, בתחתונות בגדים "ספר", שיהיו למקרה שבעליונות חסר משהו, ושאר העודפים באיזה ארון. בבגדי קיץ אין שום בעיה, בבגדי חורף קצת צפוף... אבל לנו שידה אחת ממש מספיקה ליום יום. לי זה מאד נוח שהבגדים במגירה בהישג יד, ושאני לא צריכה תמיד לזכור להכין בגדים לפני ההלבשה, כי שנינו (בעלי ואני) טיפוסים לא במיוחד מאורגנים, שלא מכינים הכל מראש בדייקנות של שעון, אלא יותר זורמים... אז זה מאד טוב שאני יכולה לשלוף בזמן אמת גרביים, מכנסיים וכ"ו בלי לטרטר את הילד ולעשות בלגן...

kookit

New member
תודה לכל המגיבות הזריזות

נראה לי שחברתי השתכנעה ששידה אחת זה בהחלט מספיק.

למעלה