שאלה לדיון....

h e n y

New member
שאלה לדיון....

זה עוד סקר... אבל לא ממש סקר..{שאלתי את זה כבר בפורום שלי..
} אם הייתה רוזוול בנוסח ישראלי{כמו בטי-אסתי המכוערת
} מי לדעתכם היה משחק בכול הדמויות
רעיונות

אממממממ....

אני לי ממש מכירה הרבה שחקנים ישראליים אבל אני הייתי עושה הכל כדי לשחק את מריה/איזבל הכי שוות שם!

../images/Emo42.gif../images/Emo25.gif הממ קשה..

אממ אני הייתי מלהקת לתפקיד מייקל את עומר ברנע!!!!! יאוווווווווו הוא כאזה שאוהההההההההה
|נמסה|

shasha14

New member
חחחחחח אני הייתי עושה את.........

מקס-יהודה לוי מייקל-עופר שכטר

Bartal j

New member
נו וואי אין סיכוי שמייקל יהיה עופר

סורי נשמה אבל מייקל חתיך פי אלף מעופר שכטר הוא בכלל לא חתיך יש לו פרצוף מפחיד!

frikin shin

New member
צודקת ../images/Emo5.gif עופר שכטר ממש לא מתאים

יהודה לוי יהיה מקס ומייקל יהיה... אמממ... גיא פינס! חחח

Dawson girl

New member
גיא פינס?!?!

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

Bartal j

New member
פה כבר יש שיפור

חחח למרות שזה ממש לא מתאים למקס אבל התמונה סבבה כיף לשטוף את העיניים חחח

Roswell Girl

New member
בלע

זה לא יהיה אותו הדבר.. ואף אחד לא יוכל להחליף את מקסוששששש..!

h e n y

New member
ברור

אבל יהיה נחמד שיהיה תוכנית כזאת.... תראו אני חשבתי על זה הרבה מקס כיהודה לוי?! ממש אבל ממש לא! מייקל- ברור שעומר ברנע- שניהם ילדים רעים כאלה... מקס- עדיין לא החלטתי ממש...אבל אהבתי את זה ששיחק בחתונה מאוחרת 2 השריף- אוי איך מתאים לפרנקו גיל{נראה לי שקוראים לו ככה} לשחק את זה איזבל- זאת שמשחקת את המזכירה באסתי המכוערת- המאהבת הזאת.. מה זה מתאים לה להיות אלכס- מיכאל אנגבי! בלי שום ספק!!!!!!!שניהם חננים מתקתקים מריה- לא יודעת.. אבל דנה דבורין כול הזמן מזכירה לי אותה ליז- או שירלי מ"אהבה מעבר לפינה", או זאת ששיחקה כדמות משנית את נירה הצעירה "ממשחק החיים"- גם מתאים לה... קייל- אהממ.. קצת קשה...ליאון רוזנברג{מספיק לכם?} פירס- אויי קשה....אני אחשוב ואני אגיד לכם נסדו-אבי קושניר טוב זה לדעתי...

L i l A L o

New member
חחחח גם אני

חשבתי על דנה דבורין כמריה... ואיכס לאאאאאאאא עומר ברנע כמייקל? שונאת אותו.... אולי אממ *חושבת* לא אין הרבה בלונדינים ישראליים אז כניראה שזה יהיה עופר שכטר...אין מישהו אחר.. מיכל הנגבי הוא ממש טוב כאלכס ומקס אממ אולי גיא אריאלי?! קייל דוקא הוא יהודה לוי! השריף זה זה שמשחק את דר. גולדמן באהבה מעבר לפינה ליז-אממ קשה...יעל גולדמן? איזבל-מירי בוהדנה אולי וטס נראה לי יעל דואני-זה השם שלה? וזהו נראהלי

Bartal j

New member
../images/Emo104.gifרוזוול כסדרה ישראלית?! חחח ..

אוקיי טוב אז קודם כל לתפקיד מקס הייתי משבצת את גיא אריאלי אין לי שמץ של מושג למה הוא נשמע לי הכי נורמלי מכולם ולתפקיד מייקל הייתי משבצת את ...וואו זה קשה .. אממ אולי הייתי משבצת את עידו לב רק בגלל הבלונד (אבל מייקל הרבה יותר חתיך בהרבה ממנו!)אויל גם רודריגו היה מתאים לשחק אותו (אם היה לו בלונד) את טס הייתה משחקת יעל בר זוהר (דמיינו אותה עם תלתלים) או לחלופין אפרת בוימלד בלונדה מתולתלת את ליז הייתה משחקת איה קורן אלונה מאהבה מעבר לפינה או שרון מקחי אותי שרון יש לה שיער שחור אני יודעת..את איזבל הייתה משחקת מורן אייזנשטין.. אל תשאלו אותי אפילו למה את מריה הייתה משחקת אולי באמת דנה דבורין או אני חח סתאאם הייתי מעדיפה לשחק עם מייקל המקורי ולא עם הזיוף את אלכס באמת מתאים לשחק עודד מנסטר זה ששיחק בלגעת באשור את זיו ואת קייל ליאון רוזנברג מושלם לשחק אותו פירס באמת קשה אולי אני יודעת אני יודעת מי זה ששיחק בכסף קטלני.. אה נזכרתי נתי רביץ הוא ממש מתאים! חחח את נסדו היה מתאים לשחק רפי תבור כברירת מחדל ואת שריף ולנטי היה מתאים לשחק באמת גיל פרנק
מה אתם אומרים?

Dawson girl

New member
מממממ.... שמתי לב למשו אצל כולם

כולם בחרו שחקני טלנובלות!!!! חחחחחחחח לא אמרתי את זה לטוב או לרע.. פשוט זה מה שכולם בחרו! מוזר, לא?..... ולי אין ממש רעיונות. מה גם שאין סיכוי שבעולם שאם תהיה גרסא ישראלית, היא תגיע אפילו לקרסוליים של האמריקאית... "רוזוול" יש רק אחת! אבל אחלה טופיק!

h e n y

New member
טנקס

את צודקת במאה אחוז... אין כמו רוזוול
{אם מקסי שלי
} אבל רציתי רק לחשוב מה יהיה אם רוזוול הייתה ישראלית.....

למעלה